Populisme vind je volgens mij in vrijwel elk land waar SBS6-achtige zenders slecht geinformeerde kijkers voeden met suggesties alsof het waarheden zijn.quote:
't-is ook frappant idd, dat je Peter Plasman dáár niet over hoorde in de uitzending. Normaal verdedigt hij de grootste criminelen, maar bij Joran probeerde hij -ongetwijfeld tegen beter weten in- juist haarfijn uit te leggen op welke gronden Joran opgepakt zou kunnen worden, wijselijk achterwege latende dat de handlangers van de Vries waarschijnlijk op diezelfde gronden óók strafbaar zouden zijnquote:Op woensdag 19 november 2008 04:12 schreef bikkeltje2 het volgende:
Als Joran schuldig is aan vrouwenhandel (of voorbereiding), dan zijn die twee handlangers van die premiejager (PeterRde Vries) dat zeker OOK. Zij hebben immers in opdracht van Peter Bountyhunter een voorschot van 1000 euro gegeven om aan vrouwen te komen, een knetterhard bewijs! Ook uiteveren die handel, NSB'ers horen niet thuis in Nederland!
Ze zijn alletwee gek op verborgen camera'squote:Op woensdag 19 november 2008 04:54 schreef bikkeltje2 het volgende:
overeenkomst tussen Koos Spee en Peter de Vries:
Ik, en de meesten hier, verdedig hem niet als persoon, want het is een verschrikkelijk irritant ventje, maar wat ik wel wil verdedigen is het feit dat die dingen die jij noemt niet bewezen zijn en dat hij dus niet gestraft mag worden.quote:Op woensdag 19 november 2008 05:18 schreef DrDentz het volgende:
Ben wel jaloers op Joran. Ik wil ook wel een wijf in zee (laten) dumpen, de pooier in Bangkok uithangen en mensen hebben die me ondanks alles op internet blijven verdedigen.
Eensch..Joran is gewoon een klootzak, en dat is ook het enige wat bewezen is...quote:Op woensdag 19 november 2008 14:31 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Ik, en de meesten hier, verdedig hem niet als persoon, want het is een verschrikkelijk irritant ventje, maar wat ik wel wil verdedigen is het feit dat die dingen die jij noemt niet bewezen zijn en dat hij dus niet gestraft mag worden.
Juist, en dát neem ik Peter R het meeste kwalijk. Prima om zaken aan de kaak te stellen, prima om mensen in de val te lokken. Maar dan wél als er écht iets aan de hand is!quote:Op woensdag 19 november 2008 03:28 schreef scanman01 het volgende:
En toch wil het overgrote deel hem zien boeten voor iets wat nooit of te nimmer valt te bewijzen (blijkbaar).
Joran van der Sloot is een behoorlijk irritant ventje met een enorme fantasie en een talent om alles aan elkaar te liegen. Hij is verdreven uit nederland vanwege het programma van De Vries. Als Joran zich hier vertoont loopt hij echt gevaar voor zijn leven.
Hij wordt ook vast niet gestraft, maar hij heeft terecht de publieke opinie tegen.quote:Op woensdag 19 november 2008 14:31 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Ik, en de meesten hier, verdedig hem niet als persoon, want het is een verschrikkelijk irritant ventje, maar wat ik wel wil verdedigen is het feit dat die dingen die jij noemt niet bewezen zijn en dat hij dus niet gestraft mag worden.
Die is steengoed! Een kniebuiging waardquote:quote:
Op woensdag 19 november 2008 04:54 schreef bikkeltje2 het volgende:
overeenkomst tussen Koos Spee en Peter de Vries:
Ze zijn alletwee gek op verborgen camera's
We hebben het ook over de uitzending van begin dit jaar. Dan heb je het over iets waar wel echt iets aan de hand is. En de bewijzen is wat Joran zelf heeft gezegd. Ik ben het er ook mee eens dat je niet zomaar privegesprekken kunt uitzenden en dat die uitzending geen bewijs is.quote:Op donderdag 20 november 2008 00:52 schreef Daverz het volgende:
[..]
Juist, en dát neem ik Peter R het meeste kwalijk. Prima om zaken aan de kaak te stellen, prima om mensen in de val te lokken. Maar dan wél als er écht iets aan de hand is!
Nu heeft hij het leven verzuurd van iemand, zonder dat er bewijzen voor zijn. Tussen dat domme SBS-kijkende volk zitten ongetwijfeld genoeg mensen die absoluut geen enkel vraagteken bij de reportages van Peter R zetten, en tot erge dingen in staat zijn zodra zij Joran zouden zien. En dat is dus uitgelokt door Peter, en ik vind het eigenlijk belachelijk dat dit zomaar mag en kan.
Bijna iedereen doet zijn werk voor geld en eer. Een chirurg opereert jou echt niet als je niet verzekerd bent dus kan je, je ook afvragen welke gek zijn werk nog echt doet om andere te helpen ofzo.quote:Op donderdag 20 november 2008 03:02 schreef bikkeltje2 het volgende:
Peter doet het voor het geld, de roem en alle andere ego gestreel. Niet om iemand te helpen of welke gerechtigheid dan ook. Ik zou hem in de oorlog niet mee hebben willen maken, de engerd.
Die chirurgen in het buitenland zijn er inderdaad wel ja.quote:Op donderdag 20 november 2008 03:37 schreef bikkeltje2 het volgende:
Er zijn trouwens genoeg chirurgen die voor een habbekrats opereren, vooral in ontwikkelingslanden. Zou Peter daar iemand helpen als een kind vermist wordt?
Denk je dat, ik weet het wel zeker. Dat is het verschil tussen de publieke omroep en de commerciele. Peter maakt zijn uitzendingen zo spectaculair mogelijk om kijkers te trekken en soms is dat irritant en soms kan het ook niet door de beugel. Hammerstein gaf daar het perfecte voorbeeld van in P&W: dat hij de reactie van die moeder uitzond nadat Joran dat vingerstukje zei.quote:Op donderdag 20 november 2008 11:41 schreef agter het volgende:
De NH-case is toch ook op "opsporing verzocht" behandeld?
En had goede kijkcijfers in dat programma. Het is zelfs vertaald naar het Arubaans. Juist om tips e.d. binnen te krijgen.
Ik denk dat er een principieel verschil is tussen het willen oplossen van de zaak Natalee Holloway en de manier waarop er nu een "zaak Joran van der Sloot" van gemaakt is.
Als je Joran het leven onmogelijk maakt in NL, dan is daarmee de NH zaak nog niet opgelost.
Ook als dat het leven van onschuldige mensen kapot maakt?quote:Op donderdag 20 november 2008 12:40 schreef Bommenlegger het volgende:
Volkomen eens met de post van northernlight81.
Het gaat om het resultaat.
En die heeft PRdV meerdere malen behaald.
Dat de manier waarop sommige tegen het haar instrijken, so what.
Nu vallen somige fokkers over elkaar heen om PRdV te veroordelen om de werkwijze.
Dat hij er ook belang bij heeft staat buiten kijf.
In de meeste gevallen heiligt het doel de middelen.
Het enige wat telt zijn de resultaten...
Maar dat ís het nou juist. Behalve dat Peter heeft aangetoond dat Joran een misselijkmakende idioot is, heeft hij -i.t.t. bij eerdere zaken- in déze zaak verder geen resultaat geboekt. We weten nog stééds niet of de doodsoorzaak van Natalee moord, dan wel een ongeluk of wellicht zelfs 'natuurlijk' was. Als het een ongeluk was, weten we nog steeds niet of dat door toedoen van Joran of iemand anders is veroorzaakt, of dat het haar eigen schuld was. Sterker nog: We weten nog steeds niet eens zeker óf zij wel dood is. En mocht haar lijk inderdaad in zee gedumpt zijn, dan weten we nog steeds niet wie dat gedaan heeft, diegene is nooit aan de tand gevoeld, laat staan beschuldigd.quote:Het enige wat telt zijn de resultaten...
Jah, misschien ken je het wel, je wil eigenlijk alleen een korte reactie geven, maar er komen steeds meer punten bij. De reactie wordt steeds langer, en uiteindelijk ben je zover dat je het maar helemaal afmaakt en alles neerplempt ook, omdat het anders zo zonde is van de tijd die het al gekost heeftquote:Op donderdag 20 november 2008 23:28 schreef mrBhimself het volgende:
Goed verhaal Polleeder..lekker kort ook![]()
http://www.amigoe.com/artman/publish/printer_49534.phpquote:Aruba
Weer ‘nieuwe tv-onthulingen’ Holloway-zaak
20 Nov, 2008, 14:03 (GMT -04:00)
ORANJESTAD — Nadat amper twee weken de Nederlandse journalist Peter R. De Vries met een nieuwe getuige in zijn tweede reportage over de vermiste tiener Natalee Holloway naar buiten kwam, komt aankomende maandag de Amerikaanse journalist Greta van Susteren met nieuwe onthullingen op televisie.
Het programma van FOX nieuws zegt nieuwe informatie uit te zenden die of tot de oplossing van de verdwijningszaak kan leiden of een ‘wild goose chase’ is, zo schrijft Van Susteren op haar webblog. De journalist zegt in juni opnames te hebben gemaakt van Joran van de Sloot in Thailand op het moment dat hij over de Holloway-zaak praat.
Van Susteren kondigde het programma gisteren aan in haar show waarin ze ook scherpe kritiek uitte op het Openbaar Ministerie (OM) op Aruba en in het bijzonder op hoofdofficier Hans Mos. Ze stelt dat het OM geen interesse toont in de opnames en dat Mos niet bereid was om in het weekend naar Miami te vliegen om de band in ontvangst te nemen. Het OM reageerde vandaag in een persbericht met de mededeling dat het tv-stadion in juli het OM heeft benaderd. “Een producer van het programma heeft ons geïnformeerd over de inhoud.”
Het OM concludeerde dat deze informatie geen bewijswaarde heeft op dit moment. De producer beloofde vervolgens samen met Van Susteren naar Aruba af te reizen om de opnames te laten zien, maar dat is nooit gebeurd, zegt het OM. Op verzoeken van justitie om de band op te sturen, werd bovendien niet gereageerd. “De presentatrice is niet bereid om de band aan de politie af te staan. Er bleef alleen een take it or leave it voorstel over om elkaar in Miami te ontmoeten”, aldus het OM in het persbericht.
Van Susteren ontkent dit en vraagt het publiek om te oordelen wie een leugenaar is; zij of hoofdofficier Mos. Advocaten stelden gisteren in haar programma dat het OM lui is. Ook Jossy Mansur, hoofdredacteur van Diario, werd in de uitzending per telefoon naar zijn mening gevraagd. Hij wilde niet zo ver gaan, maar noemde het OM ‘onverschillig’ in de Holloway-zaak en was het met de programmagasten eens dat justitie er niet alles aan doet om de zaak op te lossen. Mansur suggereerde ‘druk van bovenaf’ op het OM om de zaak zo snel mogelijk af te sluiten.
In het programma was ook de vader van Natalee, Dave Holloway te horen, die zei het onbegrijpelijk te vinden dat het Arubaanse OM de getuige die verklaart op de avond van de verdwijning Joran in bemodderde kleren te hebben gezien, niet gelooft. Deze getuige heeft zoals eerder bekend, een leugendectortest in de VS afgelegd. Volgens Dave Holloway heeft het OM niet eens te moeite genomen om aanwijzingen van de getuige, dat Natalee mogelijk in de dam van Monserrat is gedumpt, te onderzoeken. In deze dam zou volgens Dave nooit zijn gezocht, maar in september liet het OM al weten dat de dam wel degelijk grondig is onderzocht.
Ben ik wel mee eens en niet alleen de resultaten tellen natuurlijk, maar Peter gaat echt niet zover over de schreef wat dat betreft, alhoewel prive gesprekken opnemen en uitzenden op tv wel schending van privacy is.quote:Op donderdag 20 november 2008 22:44 schreef Polleeder het volgende:
[..]
Grrrr, nou ben ik er tóch weer ingetrapt[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 20 november 2008 13:33 schreef agter het volgende:
[..]
Ook als dat het leven van onschuldige mensen kapot maakt?
http://www.peterrdevries.nl/quote:En wat ik nog erger vind, dat er allerlei suggesties door hem worden gedaan in de richting van anderen, die daar ook wel de wrange vruchten van geplukt hebben tot op heden.
Ai ai ai, daar gaat zijn Emmyquote:Op dinsdag 25 november 2008 09:47 schreef Tomatenboer het volgende:
Vanmorgen was op de radio dat Joran bij de Amerikaanse televisiezender Fox heeft verteld dat hij Nathalee op Aruba zou hebben verkocht aan een andere man.
Als dat waar is (wat Joran nu weer ontkent overigens) dan zou dat betekenen dat de bekentenis in het programma van PrdV helemaal niets voorsteld en dat PrdV niet kan blijven volhouden dat hij de zaak heeft opgelost, omdat deze stelling volledig is gebaseerd op de overtuiging dat Joran de waarheid sprak in de Range Rover.
Een crimivriend die zijn vader had kunnen zijn, waar tegen Joran vd Sloot opkeek en graag wilde imponeren.quote:Op dinsdag 25 november 2008 12:45 schreef Quyxz_ het volgende:
Vanmorgen was peter bij edwin evers en zijn verklaring voor het nieuwe interview was dat joran nu gewoon allerlei indianenverhalen verspreidt, en dan naderhand zegt hij dt hij loog. Daardoor wil Joran doen alsof hij alles liegt. Op die manier lijkt het alsof hij de verklaring bij patrick ook verzonnen had. Maar dat was dus niet zo omdat hij daar met verborgen camera werd gefilmd en dat hij het verhaal alleen tegen zijn 'beste' vriend vertelde,
op zich zit er wel iets in die verklaring
en daarom zei hij dat hij natalee alleen maar een beetje had gevingerdquote:Op dinsdag 25 november 2008 12:53 schreef Stali het volgende:
[..]
Een crimivriend die zijn vader had kunnen zijn, waar tegen Joran vd Sloot opkeek en graag wilde imponeren.
Daarmee imponeer je een crimineel niet. Daarmee imponeer je een 'beste vriend' misschien ja.quote:Op dinsdag 25 november 2008 13:54 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
en daarom zij hij dat hij natalee alleen maar een beetje had gevingerd
als hij echt zo cool wilde doen had hij wel gezegd dat hij haar 3 keer van achter had gepaald.
Dat hij haar vermoord heeft gelooft toch al bijna niemand meer. De meesten willen toch zijn verklaring geloven dat ze beroerd werd op het strand vanwege drank/drugs en daar overleed? In die 'bekentenis' zegt hij volgens mij alleen de fout te hebben gemaakt het lijk in zee te hebben gedumpt ipv naar de politie te gaan.quote:Op dinsdag 25 november 2008 09:52 schreef Apache4U het volgende:
Ik geloof echt niet dat JvdS haar vermoord heeft , maar dat ie totaal niet spoort is nu toch wel duidelijk..
Wat een figuur zeg...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |