Voxan, ben het typenummer enkel kwijt.quote:Op vrijdag 14 november 2008 21:24 schreef Merovingian het volgende:
LekkerWat is dat voor motor?
Ik mag ook niet klagen met mijn 158 PK en 119 Nm op 250 kg
Maar als je wel voor de sportief wil, dan raad ik je echt aan eens een proefritje te maken op een CBR. Rijdt echt beter dan een GSX, en Kawa is imho al helemaal niets. Te klein voor mij, maar ik weet natuurlijk niet hoe lang je bent. Ik krijg er in ieder geval rugpijn van.
Hmm, ben 1.84 en maar kawa is me toch te laag/kort. Weet niet wat het exacte probleem is maar ze zijn gewoon te klein.quote:Op vrijdag 14 november 2008 21:28 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Voxan, ben het typenummer enkel kwijt.
Honda, daar ben ik wel een beetje fan van. Overigens ben ik slechts 1,80 meter, dus een Kawa () is goed mogelijk.
quote:Op zaterdag 15 november 2008 00:06 schreef Geqxon het volgende:
Ik moet trouwens eens naar de sportschool man. Ik heb grotere tieten dan mijn ex.
me like....quote:
En als je IIS en Apache beide op een andere poort zet? En ze van buitenaf wel via port 80 laat benaderen?quote:Op zondag 16 november 2008 13:16 schreef mschol het volgende:
morghe
waarom snapt IIS niet standaard als ik em toewijs aan een IP dat hij die moet gebruiken en niet toch beide ip adressen gaat gebruiken..
nu via om weg zowel IIS als apache op poort 80 op dezelfde machine
iis en apache kan ik beide op andere poort zetten maar omdat dat met links vanaf IIS problemen oplevert (links die iis genereert en naar buiten door stuurt krijgen dan poort nummer er achter..) dat wil ik niet (aangezien de boel dan niet meer bereikbaar is....)quote:Op zondag 16 november 2008 14:00 schreef Geqxon het volgende:
[..]
En als je IIS en Apache beide op een andere poort zet? En ze van buitenaf wel via port 80 laat benaderen?
quote:
Één woord: Ziggoquote:Op dinsdag 18 november 2008 10:52 schreef mschol het volgende:
casema mag mij nu echt uit gaan leggen wat het kan zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |