Komt van een website die ik niet ga posten hier: 99% kans dat het niet op prijs gesteld wordt door DHMquote:Een duidelijke verklaring van de grappen van Dattebayo.
Ik hoor u al afkomen... Dattebayo zegt dat ze aflevering xxx hebben van Naruto, ook al is er nergens iets van gekend! COOL!
Of nog een leuke... Dattebayo zegt dat ze permanent gaan stoppen met Naruto (of Bleach)! NIET LEUK!
Oh, edele surfer, let op uw ogen... Dattebayo heeft altijd zin voor een grapje hier en daar.
Beide voorbeelden hebben ze reeds uitgehaald en in 100% van de gevallen waren het 'grappen'.
Voor alle duidelijkheid wat algemene vragen die bij jullie branden beantwoorden.
- Waarom doen ze dit? - Omdat ze gevoel voor humor hebben!
- Beetnemen? MIJ?! Hoe durven ze?! Ik vind dit NIET leuk! - Moet je maar beter opletten op de uitzenddata.
- Dit is gelogen! Het IS aflevering xxx! - Download en merk het zelf of ik lieg of niet... Het is jouw bandbreedte sarcasm.gif
- Doen ze dit enkel met Naruto? - Nee! Nieuwsberichten en andere media-uitgaves vallen even vlug te prooi an hun grappen.
- Is dit niet slecht voor hun aantal leechers/ledenaantal? - Naruto is een van de populairste anime series ooit en DB is de enige subber die snelheid en kwaliteit kan combineren. Ze kunnen dit doen net omdat ze zeker zijn dat de leechers TOCH terugkeren, beetgenomen of niet.
- Hoe kan ik vermijden dat ik beetgenomen word? - Simpel. Bekijk de officiële uitzenddate op anidb of animenewsnetwork. De titels kunnen nog veranderen, de data zijn normaal gezien altijd correct.
- Na het lezen van deze uitleg, heb ik toch zo'n fake aflevering gedownload - In Japan hebben ze daar het perfecte woord voor... BAKA!... Idioot!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
PSN : Darsiie
Kijk jij zonder subs?quote:Op donderdag 4 december 2008 21:36 schreef kwm het volgende:
net 86-87 gezien. WAT EEN AFLEVERING! WHAT AN ENTRANCE!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
PSN : Darsiie
quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:14 schreef Blackninjadude het volgende:
Naruto chapter 427SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar blijft de anime!I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
Right....quote:Op vrijdag 5 december 2008 16:03 schreef Sattyagraha het volgende:
Ook op andere torrent sites. Dattebayo houdt er deze keer echt mee op te subben. Het wordt overgenomen door een aantal andere sites. Blijkbaar zijn ze d'r in Japan achter gekomen dat het veel bekeken wordt in het buitenland.. :p
Maaruh de special 86-87 was weer vet! Zeker die nieuwe aanval van Naruto en het plan van Shikamaru...
Kan niet wachten op nummer 88
quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:46 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
PSN : Darsiie
Omdat alle eps die te downloaden zijn met [DB] ervoor fake zijn.quote:Op zaterdag 6 december 2008 17:36 schreef wc-eend het volgende:
Wrm heeft DB de ep nog niet op eigen site??
En deze dan?quote:Op zaterdag 6 december 2008 00:57 schreef Sala-adin het volgende:
Ben bezig om hem via hier binnen te halen
http://isohunt.com/torren(...)uuden+db?tab=summary
Iddquote:Op zondag 7 december 2008 20:51 schreef Sattyagraha het volgende:
Vet dope eigenlijk, Naruto heeft nu constant van die halve fox ogen. Streepjes ipv pupillen. Ziet er heel cool uit iig.
Ennuh hij begint ook een beetje genius ninja te worden. Misschien wordt hij ooit wel Hokage...
quote:Op vrijdag 5 december 2008 21:15 schreef Blackninjadude het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op maandag 8 december 2008 12:52 schreef Sattyagraha het volgende:
Ik mis guy sensei alleen! Waar is die dude? en fuzzy brows...
En Ero sanyin! Die dude was echt zo vet!
Kunnen de anime Manga lezers mij vertellen of hij in de nabije toekomst weer terug komt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces![]()
quote:Op maandag 8 december 2008 12:52 schreef Sattyagraha het volgende:
Ik mis guy sensei alleen! Waar is die dude? en fuzzy brows...
En Ero sanyin! Die dude was echt zo vet!
Kunnen de anime lezers mij vertellen of hij in de nabije toekomst weer terug komt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Jay!
Ik wordt echt intens gelukkig van Naruto... /zucht
Luistert iemand anders het eerste ending liedje ook zo'n 4 keer per dag op Youtube?Vrijheid kan je toch niet bewijzen!![]()
quote:Op maandag 8 december 2008 14:03 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Capoeira is like fire...some people can hold on to it and encompass it and it will be a part of their life...and some people, they touch it and get too hot and they drop it.![]()
quote:Op maandag 8 december 2008 18:20 schreef GrupoBalanca het volgende:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Die rasengan met wind gemixt, geweldig.
windrasengan combo met yamato, geweldig.
rasenshuriken, kan niet wachten.
Plus, naruto wordt wat slimmer!!!Het Mighty Max forum
http://z11.invisionfree.com/Mighty_Max_Archives/![]()
Vond het wel alleen ineens een hele overgangquote:Normaal ging hij er altijd blind in, ook na zijn training en nu was eigenlijk voor het eerst dat hij echt nadacht, op zich vind ik het prima maar dan moet hij niet meteen bij zijn volgende gevecht alweer als een debiel erin lopen
.
Kan verder niet wachten tot de volgende!Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger![]()
Bleach kwam op donderdag en komt nu op woensdag, naruto altijd op vrijdag.quote:Op donderdag 11 december 2008 20:56 schreef wc-eend het volgende:
Eps komen laatste tijd nooit meer op donderdag..
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces![]()
Ik denk dat ik de manga en anime door elkaar heb gehaald want kan me nu wel herinneren dat ik beide op dezelfde dag keek. Hmmz nog maar eens goed nadenken.quote:I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces![]()
Manga met vertaling krijg ik altijd op vrijdag.quote:Op donderdag 11 december 2008 23:15 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Ik denk dat ik de manga en anime door elkaar heb gehaald want kan me nu wel herinneren dat ik beide op dezelfde dag keek. Hmmz nog maar eens goed nadenken.
![]()
Eindelijk een nieuwe Arc!quote:Op vrijdag 12 december 2008 15:41 schreef Cahir het volgende:
Wat een snel einde zeg van hun 2.Ain't nothing to it but to do it.
Greece![]()
Ik vind Naruto eigenlijk nog steeds te zwak hoor. Dat hij alles weet te flikken met Kage Bunshin tot daar aan toe. Als straks Sasuke zijn Sharingan los laat op Naruto is hij ook done for. Daarnaast blijft hij ook zwak op het gebied van genjitsu.quote:Op vrijdag 12 december 2008 16:37 schreef -Strawberry- het volgende:
Oh leuk, dan komt Sasuke binnenkort weer aan de beurt.Ain't nothing to it but to do it.
Greece![]()
Naruto heeft Kakuzu in 1 keer gedood... terwijl Itachi het niet lukte.quote:Op vrijdag 12 december 2008 16:42 schreef Mendeljev het volgende:
[..]
Ik vind Naruto eigenlijk nog steeds te zwak hoor. Dat hij alles weet te flikken met Kage Bunshin tot daar aan toe. Als straks Sasuke zijn Sharingan los laat op Naruto is hij ook done for. Daarnaast blijft hij ook zwak op het gebied van genjitsu.
![]()
Mental note: op werk voordat naruto niet gechecked topic niet openen.More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here![]()
Wat een aflevering.
Is natuurlijk wel een episch einde dit he. Zowel Shikamaru als Naruto hebben het geflikt met relatief weinig moeite maar met een gedegen planning. En Hidan in 1x pakken is natuurlijk leuker dan het 2 episodes rekken. Naruto met zijn duiim omhoog was leuk maar ik had het nog leuker gevonden als hij zich had omgedraaid en had gezegd "ok, volgende..." en dan de rest laten staan
De afgelopen 5 epsiodes waren beter dan wat dan ook tot nu toe van Naruto.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: