quote:Op vrijdag 21 november 2008 15:02 schreef ik80 het volgende:
Ik leg haar wel elke in bed, want ze vind het heerlijk om even daar te liggen en te kletsen en te zingen. Meestal doen we haar er nu om 13:30 in en rond 15:00 als ze da echt nog niet slaapt haal ik haar eruit.
Nog niet. Enquote:
Dit lees ik terwijl hij de klep van de printer ruktquote:Op vrijdag 21 november 2008 23:53 schreef YPPY het volgende:
Nog niet. EnSimon
? Het is echt een schattig jochie. Echt een jongen en ook zo lekker uitprobeerderig.
![]()
Mikael is wel rechtshandig. Met links houdt ie bv een potlood gewoon in de vuist vast, terwijl ie met rechts gewoon netjes vasthoudt met 3 vingers. Maar hij kan met een rechtshandigschaartje niet goed knippen in de linkerhand. Het lukt wel maar dan moet ie helemaal raar doen. Straks op de psz eens vragen welke schaar hij daar gebruikt.quote:Op maandag 24 november 2008 12:43 schreef cattie het volgende:
Oh Tijn! KOUD! Brrrr.
MeNicole, ik heb Ive nog niet met een schaar om laten gaan, maar als ik jou was, zou ik het even afwachten. Misschien wisselt hij nog. Ive lijkt trouwens een voorkeur voor links te hebben, maar volgens mij kun je pas als kinderen een jaar of 4 zijn echt goed zeggen of ze links of rechtshandig zijn.
Gelukkig welquote:Op maandag 24 november 2008 12:30 schreef bixister het volgende:
ieuw E.T.! wat een figuur is 't ook he!woon je dicht bij school?
Ik ook!quote:Op maandag 24 november 2008 21:58 schreef RockabeIIa het volgende:
oeps... doe ik het lekker verkeerd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |