en is dat een fysieke of mentale grens... want ik ben fysiek dan misschien we 30+, maar als ik die platen zie met die knappe mannen dan kom 18 meer in de richting.quote:
Ieew en maar 1 tshirt heeft ie (een groene waar ie op iedere foto mee op staat)quote:Op vrijdag 7 november 2008 21:57 schreef debuurvrouw het volgende:
en het lijf van Peter Steele(beetje enge kop heeft ie
)
Wentworth Millerquote:
Daar heb ik dan weer weinig mee.quote:Op vrijdag 7 november 2008 22:01 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wentworth Millervan prison break
Nou, ik was ook wel onder de indrukquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:01 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ieew en maar 1 tshirt heeft ie (een groene waar ie op iedere foto mee op staat)
Ik heb Type O Negative eens live gezien, al die vrouwen vallen blijkbaar als een blok voor die vent
Ik vind dr ook niks an, het moet minstens al lang haar hebbenquote:
jaaaaah dat is t, iets langer haarquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:03 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik vind dr ook niks an, het moet minstens al lang haar hebben
Hahaha ja!quote:Op vrijdag 7 november 2008 22:03 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Nou, ik was ook wel onder de indrukGrote brede kerel.
![]()
Maar die kop hè, tis toch een nadeel.
Je moet is hebben waar je je aan kan vasthouden.quote:Op vrijdag 7 november 2008 22:03 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik vind dr ook niks an, het moet minstens al lang haar hebben
Jaaa, met jou kan ik pratenquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:04 schreef Ynske het volgende:
[..]
jaaaaah dat is t, iets langer haaren dan een baardje van n dag, blauwe ogen
Als je m googled op images krijg je als eerst een foto van hem met z'n blote vriendjequote:Op vrijdag 7 november 2008 22:02 schreef RockabeIIa het volgende:
Hell YEAH T-O-N!
ze zei hier echt niks hoor![]()
*Gauw googlen gaatquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:05 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Als je m googled op images krijg je als eerst een foto van hem met z'n blote vriendje![]()
Euh, "beeldvullend "wel
Jammer, was wel nieuwgierig wat jij dan een lekker ding vindtquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:10 schreef Ticootje het volgende:
Ik moet gaan... laptop is leeg..
Begon net gezellig te worden. Ik lees morgen wel bij.
Jeemie.. ik wist wel dat hij in de Playgirl had gestaan, maar die foto's had ik nog nooit gezien, ik kan daar nou niet echt warm van worden als welke vent dan ook zo met zn leuter op een foto staat hoorquote:Op vrijdag 7 november 2008 22:13 schreef debuurvrouw het volgende:
Jammer Tico!
Beetje bijgekomen alweer poppejans? Ze hebben ook een cd waarin hij naakt in het boekje staat met twee dames in bedIk luister liever naar zijn stem
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |