quote:
Op vrijdag 7 november 2008 11:04 schreef redguy2222 het volgende:Denk zelf trouwens wel dat we nog serieus naar beneden gaan vandaag. De cijfers van GM, Ford en de macrocijfers zullen wel in lijn zijn, het is meer de vooruitzichten die de boel gaan drukken lijkt me. Al is niks mee zeker of "normaal" met het huidige beursklimaat.
Of we vandaag serieus naar beneden gaan is niet echt belangrijk, meer de trend voor de komende dagen, en die schat ik zelf nog steeds negatief in.
Overigens vandaag laatste tentamen ( over bonds en financiele markten

) en dan zijn we daar eindelijk weer klaar mee zodat ik hopelijk vandaag nog weer bezig kan met mn portefeuille, en vanaf volgende week maandag t/m vrijdag weer kan traden. Laat ook wel even weten wat die professor qua ideeen heeft voor mn portefeuille
Grote kans dat ik direct weer de olie / goud in ga duiken met turbo's op de nikkei/nasdaq/aex
En eventueel de eur/usd:JPY afhankelijk van de volumes.
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.