Idd, slaat compleet nergens opquote:Op woensdag 5 november 2008 02:03 schreef Schuttingbeer het volgende:
Mooi dat CNN nu opeens wel vanalles callt, op basis van exit-polls, terwijl ze net nog vertelden dat ze alleen callen op basis van de echte resultaten van het stemmen
51% voor McCain, 48% voor Obama.quote:Op woensdag 5 november 2008 02:03 schreef BwennieBren het volgende:
die lijst S. Carolina staat Obama op 55% en McCain op 44%
http://edition.cnn.com/ELECTION/2008/results/president/
en hij staat rood???
Als het midden van Noord-Amerika straks aan de beurt is, zie ik McCain zeer makkelijk terugkomen met misschien nog een kleine voorsprong.quote:Op woensdag 5 november 2008 02:03 schreef Martijn_fijn het volgende:
Mooi moment om te zappen naar de zure gezichten op FOX
Wat daar geteld is, is naar verwachting gegaan. Dus volgen ze voor de rest de exit polls. Vandaar nu ook die grote slag van Obama in andere staten, terwijl daar eigenlijk nog niet zoveel is geteld.quote:Op woensdag 5 november 2008 02:03 schreef BwennieBren het volgende:
die lijst S. Carolina staat Obama op 55% en McCain op 44%
http://edition.cnn.com/ELECTION/2008/results/president/
en hij staat rood???
quote:Op woensdag 5 november 2008 02:06 schreef aardappel het volgende:
obama gaat goed, obama gaat beter, alweer een paar kiesmannen op de meter!
Wat totaal geen nut meer heeft omdat daarna de totale westkust toch naar Obama gaat.quote:Op woensdag 5 november 2008 02:04 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Als het midden van Noord-Amerika straks aan de beurt is, zie ik McCain zeer makkelijk terugkomen met misschien nog een kleine voorsprong.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |