Ja, alleen is het verafschuwen van de democratie en het wegzetten van bevolkingsgroepen als zondebok een klein onbelangrijk detail natuurlijk.quote:Op woensdag 5 november 2008 07:56 schreef Clara het volgende:
[..]
Een socialistische politicus met als speerpunten een sterk nationaal bewustzijn en een opvallend logofetisjisme scheen jaren geleden ook een behoorlijke aantrekkingskracht op grote menigten te hebben gehad met zijn redevoeringen.Het ging om een migrant die premier werd in het land dat hem werk bood.
Nou ja, Clara kan daar niet moeilijk over gaan doen, natuurlijk. Want die beoefent die sport ook uitbundig.quote:Op zondag 9 november 2008 18:35 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ja, alleen is het verafschuwen van de democratie en het wegzetten van bevolkingsgroepen als zondebok een klein onbelangrijk detail natuurlijk.
Fortuyn schreef nog een sociologische studie in de Verweesde samenleving. Waar hij vandaan kwam was helder en ook zijn palmares waren inzichtelijk. Van Obama en van Hitler zijn mij geen sociologische verhandelingen bekend. maar misschien kun je een tipje van die sluier oplichten?quote:Op zondag 9 november 2008 12:32 schreef iejku het volgende:
Obama anti-christ?
Zowel Obama als Fortuin (en Hitler) wisten fervente niet-stemmers naar de stembus te krijgen, met mooie beloften op verandering. De torenhoge verwachtingen laten zien hoe groot de wanhoop bij de mensen is en hoe groot het verlangen naar verandering. Obama lijkt integer, en de idealen van een betere wereld ook als persoon te belichamen: een man van, voor en door het volk, right from the heart, en een mentaliteitsverandering in te luiden: eerlijkheid, rechtvaardigheid, vanuit een nog ongenoemde liefde voor het leven. De messias/persoonlijkheidscultus/hype die ook lijkt te ontstaan laat zien hoe mensen toe zijn aan wat hij lijkt te kunnen realiseren; ook bij gebrek aan alternatieven. Nu lijkt hetzelfde te gebeuren als in India, waar mensen ook klaar waren voor verandering en een leider (Gandhi) die dat in gang zette. Hitler en Fortuin zijn daar ook voorbeelden van. Net als Fortuin heeft Obama nog niet kunnen laten zien of hij zijn idealen, die bijna te mooi zijn voor woorden, in daden kan omzetten. Dat zal de tijd leren, ik hoop en wens er voor iedereen 't allerbeste van.
Googelend op "Obama anti-christ" heb ik, ook op Youtube.com nog niets onderbouwds kunnen vinden. Wie wel?
Evenals Barack volgde Adolf de Tijdgeest en werd hij als verlosser binnengehaald door zijn bijna religieus bewogen fans. Bovendien kan pas achteraf een totaalbeeld van Barack Obama geschetst worden.quote:Op zondag 9 november 2008 18:35 schreef Dodecahedron het volgende:
[..]
Ja, alleen is het verafschuwen van de democratie en het wegzetten van bevolkingsgroepen als zondebok een klein onbelangrijk detail natuurlijk.
Goeie humor, dat wel. Een niet erg slimme variant op de "Obama KAN je teleurstellen, dus stem maar op de kandidaat die je REEDS TELEURGESTELD HEEFT"-litanie.quote:Obama geneest honderden mensen tijdens campagne'
Presidentskandidaat ontpopt zich steeds meer als spiritueel leider
Volgens enkele zijn stafleden en medewerkers heeft Barrack Obama tijdens zijn presidentscampagne al honderden mensen op miraculeuze wijze genezen. Hij wil er echter nog niet openlijk over praten, omdat hij zijn medewerkers in privé zou hebben toevertrouwd dat 'zijn tijd nog niet gekomen is'. Ginny McCallum, een 43 jarige vrouw die het grootste deel van haar leven in een rolstoel doorbracht, bezocht een bijeenkomst van Obama op de universiteit van Texas. Obama merkte haar op, ging naar haar toe, pakte haar hand en trok haar uit haar rolstoel. Voor het eerst in 11 jaar kon ze staan. 'Hij lachte naar me en zei: Yes, you can . Ik was perplex en wist niet wat ik moest doen.'
'We praten er niet veel over, maar inderdaad, het gebeurt,' zegt een staflid. Volgens hem heeft hij al talloze mensen genezen zien worden. 'We weten niet precies hoe en waarom het gebeurt, en de Senator wil er niet over praten. Meestal dringt hij er bij de mensen op aan het stil te houden en hun genezing bij hun dominee of priester te melden.'
Na een wervelende speech in Houston mengde Obama zich tussen het drukke publiek en begon spontaan mensen aan te raken. Een erkend blinde vrouw, een man met één doof oor, een verlamde en iemand met kanker. Terwijl hij zijn slogan 'Yes, you can' herhaalde legde Obama hen de handen op. De reacties waren zo vol vreugde dat het bijna eng was. Ze sprongen, schreeuwden en huilden, maar voordat ze Obama voor hun genezing konden bedanken, was hij al weer andere mensen aan het genezen.
'Zijn kracht gaat veel verder dan alleen maar inspiratie,' zegt een medewerker. 'Er is iets gaande waarvan ik niet zeker weet of ik het wel begrijp.'
Obama zou willen wachten tot de democratische conventie met het openbaar maken van zijn 'bijzondere roeping', en waarom hij gelooft dat hij om die reden het land moet leiden.
Nu al brengen steeds meer bezoekers van zijn bijeenkomsten hun zieke famlieleden mee, in de hoop dat Obama hen zal aanraken en genezen. 'Ze worden niet meer aangetrokken door zijn speeches, hoe goed die ook zijn,' verklaart een senior staflid. 'Het zijn mensen die genezen willen worden, en die willen dat hun famlie en vrienden ook genezen worden. Ze geloven dat Obama méér is dan een gewone man die president wil worden.
Gelul. Mandela is nog heel geliefd, maar de ANC is niet mandela.quote:Op vrijdag 7 november 2008 13:20 schreef Klopkoek het volgende:
Jawel, Mandela is een held die tenminste écht tegen de stroom in moest gaan, tegen de gevestigde kapitalistisch-rechtse belangen.
Daarna is het ANC natuurlijk rap afgegleden met als resultaat dat je nu een soort omgekeerde apartheid hebt.
Hoe dan ook: Mandela heeft wat laten zien, Obama eigenlijk (nog) niets.
Hij gaat iig door met oorlog voeren, er meer geld in pompen, en hij is openlijk voor een singular world government. Slaap lekker verder mensen. And Keep ridin' Obama's Dick!!quote:Op zondag 9 november 2008 20:21 schreef Clara het volgende:
[..]
Evenals Barack volgde Adolf de Tijdgeest en werd hij als verlosser binnengehaald door zijn bijna religieus bewogen fans. Bovendien kan pas achteraf een totaalbeeld van Barack Obama geschetst worden.
Met dank aan Oprah en de donateurs die hem het Witte Huis in sponsorden. Uiteraard moet die schuld eerst worden ingelost voordat er eventueel invulling kan worden gegeven aan het goedgeloof van (aan)geraakte fans.quote:Op dinsdag 11 november 2008 03:43 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
Gelul. Mandela is nog heel geliefd, maar de ANC is niet mandela.
En nog niets laten zien??? HIJ HEEFT NET DIE FUKKING VERKIEZINGEN GEWONNEN!!!
Dat van die schuld is een goedkope suggestie: dat geldt voor werkelijk alle kandidaten van de laatste 50 jaar. Obama heeft heel veel kleine bijdragen gekregen van heel veel mensen. Bush en McCain kregen van minder mensen (dus beter te traceren) veel grotere bijdragen (dus meer schulden). En onder Bush hebben we dat geweten ook! Of nou ja, wij niet. De armere bewoners van de VSvA en van Irak en Afghanistan.quote:Op dinsdag 11 november 2008 10:21 schreef Clara het volgende:
[..]
Met dank aan Oprah en de donateurs die hem het Witte Huis in sponsorden. Uiteraard moet die schuld eerst worden ingelost voordat er eventueel invulling kan worden gegeven aan het goedgeloof van (aan)geraakte fans.
Daarom is het wel merkwaardig, dat je bij voorbaat al zo'n sterke vergelijking maakt.quote:Op zondag 9 november 2008 20:21 schreef Clara het volgende:
[..]
Evenals Barack volgde Adolf de Tijdgeest en werd hij als verlosser binnengehaald door zijn bijna religieus bewogen fans. Bovendien kan pas achteraf een totaalbeeld van Barack Obama geschetst worden.
Hoge verwachtingen leven alleen bij enkele verdwaasde witte linkse mensen, en zeker niet bij de meerderheid in zelfs die groep. Zeker zwarten hebben geen illusies dat nu de hemel op aarde komt.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:54 schreef Elfletterig het volgende:
Los van dat semi-religieuze messiah of antichrist-gedoe, valt me iets anders op. Obama is nog vóór zijn aantreden een held geworden. Alleen al doordat hij als president is gekozen, is hij een held. Zijn verkiezing alleen al is voor velen een wonder op zich; een droom die uitkomt.
Obama krijgt te maken met een verdomd hoog verwachtingsniveau. De verwachtingen zijn zo hooggespannen dat hij die onmogelijk allemaal in één keer kan inlossen. Zeker als je kijkt naar de puinhoop die Bush achterlaat. Clinton deed het goed toe hij de begrotingstekorten van Bush senior omboog naar begrotingsoverschotten. De vraag is of Obama de puinhoop van acht jaar Bush junior kan ombuigen. Eén ding is in elk geval wel zeker: slechter dan zijn voorganger kan hij het niet doen.
Hoe zo dat dan? Heeft Bush de staatsschuld van 5 TRILLION afgelost voordat ie met TWEE oorlogen begon?quote:Op dinsdag 11 november 2008 10:21 schreef Clara het volgende:
Met dank aan Oprah en de donateurs die hem het Witte Huis in sponsorden. Uiteraard moet die schuld eerst worden ingelost voordat er eventueel invulling kan worden gegeven aan het goedgeloof van (aan)geraakte fans.
Ik vind die joods-israelische stafchef, (vader in het verzet tegen de britten) wel het ultieme bewijs van Obama's Hitleriaanse trekken. Dang! Hij heeft ook zo'n lekker blond-blauwe ogen uiterlijk, op en top de arier, die Rahmquote:Op woensdag 12 november 2008 00:16 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Daarom is het wel merkwaardig, dat je bij voorbaat al zo'n sterke vergelijking maakt.
Overigens: zijn Stafchef heeft zich in Israel gemeld om desnoods mee te vechten in een van de vele oorlogen die het land begonnen is. Maakt dat je niet blij?
Bull shit. Niet mensen. Rechts-extremisten en FoKKKs, in zielige pogingen Obama in diskrediet te brengen en te mockenquote:Op donderdag 6 november 2008 20:21 schreef LXIV het volgende:
Of het waar is of niet doet er niets aan af dat de tekst op het internet staat. De mensen associeren Obama er in ieder geval wel mee!
Hij is net zo'n muppet als Bush imho.quote:Op woensdag 12 november 2008 02:54 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
Bull shit. Niet mensen. Rechts-extremisten en FoKKKs, in zielige pogingen Obama in diskrediet te brengen en te mocken
Eg lachu dat die man broun heet. zeker vernoemd naar hitlers bruinhemden ...?quote:
You have to remember that Adolf Hitler was elected in a democratic Germany. I'm not comparing him to Adolf Hitler. What I'm saying is there is the potential."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |