quote:Op maandag 10 november 2008 10:03 schreef bixister het volgende:
eh, even onder de advertentie kijken: die dus!
(maar ik vind 't ook een hele stomme naam.)
quote:Op maandag 10 november 2008 10:29 schreef bixister het volgende:
haha vrienden van G denken wel es dat hij mij zo noemt als ie 'bix' tegen me zegt.
ik dacht aan binchy maar dat is misschien toch alleen een achternaam (maeve binchy)quote:Op maandag 10 november 2008 10:37 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, ik dacht nog aan Bitsie ofzo, maar ja... er zitten dan wel veel foute letters bij.
Ik ken ook een Rim, is een Egyptische naam geloof ik.quote:Op maandag 10 november 2008 10:02 schreef Ynske het volgende:
Hier in de krant:
Len, Rim en Isa
wie noemt zijn kind nu Rim?
Jolijn vind ik ook een hele leuke naam! Wij kennen ook iemand die zo heet, dat was een van de redenen dat die naam afviel (de andere reden was dat er nogal veel namen bij ons in de familie met "Jo" beginnen).quote:Op zondag 9 november 2008 21:10 schreef bixister het volgende:
de meeste van dat lijstje vind ik erg gezocht, snake. en jolijn vind ik niet zo 'apart' (maar wel leuk!)
ris? han? op? ran? zef? rt? nas?quote:Op maandag 10 november 2008 13:56 schreef Vlindur het volgende:
Maar hij kan niet, want vriendlief begint met Jo, dus dat zou wel wat stom zijn..
docusquote:
Rimmer is ook fries dacht ik. Ik moet dan aan rimmen denkenquote:Op maandag 10 november 2008 12:58 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik ken ook een Rim, is een Egyptische naam geloof ik.
ik ken alleen Riemer. Wat ik dan wel weer leuk vind. En Jilles.quote:Op maandag 10 november 2008 14:22 schreef sjak het volgende:
[..]
Rimmer is ook fries dacht ik. Ik moet dan aan rimmen denken
Mijn schoonzusje heet Jolijn... had ik nooit eerder van gehoord, maar heel normaal nu.quote:Op zondag 9 november 2008 21:10 schreef bixister het volgende:
de meeste van dat lijstje vind ik erg gezocht, snake. en jolijn vind ik niet zo 'apart' (maar wel leuk!)
Ik ben sowieso heel nieuwsgierig naar de namen van de mama's die bijna moeten bevallenquote:Op maandag 10 november 2008 16:29 schreef Reinhilde het volgende:
Mijn oma heette Josephine. Wij gaan ook zeker vernoemen, niet als 1e naam denk ik, maar wie weet! (nu, of een volgend kindje.)
Fuente je maakt me wel heeeeel nieuwsgierig!
Ik ook!quote:Op maandag 10 november 2008 16:45 schreef Fuente het volgende:
[..]
Ik ben sowieso heel nieuwsgierig naar de namen van de mama's die bijna moeten bevallenNog heeeeeeel ffies
eens!quote:Op maandag 10 november 2008 17:42 schreef cattie het volgende:
Raytsjel, die komt met stip binnen op nummer 1 van achterlijke namen bij mij. Er zijn een boel namen die niet mijn smaak zijn, maar dit vind ik echt vreselijk.
Haha ja dat kan ik me voorstellen. Oeh sappige details willen we!!quote:Op maandag 10 november 2008 18:00 schreef Poppedein het volgende:
Na ja, laten we zeggen dat je er vanzelf steeds handiger in wordtGrappige is wel dat ik als ik bij mensen binnenkom, daarbij ook hun inrichting etc zie, vaak zelf al een beetje een idee probeer te maken over de naam, soms is t raak en soms zit je er ver ver naast, zowel in goeie als minder goeie zin!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |