Is DC ook onder de vrouwen nog aantrekkelijk verder?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:05 schreef Frankii het volgende:
Vandaag op de open dag van HU weer wat mensen kunnen overhalen om DC te gaan doen
Introkamp van dit jaar is goed te doen, geloof me!quote:Op woensdag 28 juli 2010 15:35 schreef sanakthe het volgende:
Ik ga aankomend schooljaar DC doen op de HU. Is de introductie kamp een beetje te doen en is het verplicht of?Of ga ik er facepalmend lopen als 22-jarige?
quote:Op maandag 28 juni 2010 15:10 schreef Baituri het volgende:
Hoi allemaal.
Ik ben geïnteresseerd om deze opleiding te gaan volgen. Ik heb hiervoor 1 jaar Mediatechnologie op de HU gedaan. Deze opleiding vond ik alleen te technisch. Het programmeren vond ik niet zo bijzonder interessant, maar elektrotechnische vakken kon ik niet uit staan.
Ik weet dat er altijd een aantal vakken zijn die ik niet leuk zal vinden en daar zal ik dan ook mee leven.
Wat ik leuk vind is: Het vormgeven van dingen (websites etc.), rapporteren, praten met klanten, een concept uitwerken en vragen Waarom? je dingen doet.
Hebben jullie een idee dat deze opleiding bij mij zal passen of is CMD meer mijn richting. Ook zou ik het prettig vinden als ik een vakkenpakket kan krijgen. Dan weet ik welke vakken er worden gegeven en kan ik voor mij zelf ook meer een beeld schetsen van de opleiding.
Alvast bedankt,
Ik was al bang dat ik een van de oudere zou zijn als 20-jarigequote:Op woensdag 28 juli 2010 15:35 schreef sanakthe het volgende:
Ik ga aankomend schooljaar DC doen op de HU. Is de introductie kamp een beetje te doen en is het verplicht of?Of ga ik er facepalmend lopen als 22-jarige?
Weinig kans. Afgelopen jaar zaten er bij de hele lading eerstejaars 4 of 5 vrouwen. Waarvan de helft ook nog eens WoW speelde enzoquote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:32 schreef Nashje het volgende:
Klinkt goed. Hopen dat er ook wat chicks bijzitten dan.
Zat eigenlijk met dezelfde vraag. Kon niet mee op kamp, omdat ik al een tijdje mijn TTT (rijles) gepland had voor maandag.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 20:11 schreef sanakthe het volgende:
Weet er iemand toevallig hoelaat de introductie dag op Donderdag begint bij de HU? Kan het nergens vinden..
Ik heb vanochtend gebeld en ik heb begrepen dat het om 09:00 uur is! Een gezamenlijke ontvangst in de hoor college zeiden ze..quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 14:55 schreef Quintar het volgende:
[..]
Zat eigenlijk met dezelfde vraag. Kon niet mee op kamp, omdat ik al een tijdje mijn TTT (rijles) gepland had voor maandag.
aha weet ik dat ook gelijkquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 15:31 schreef sanakthe het volgende:
[..]
Ik heb vanochtend gebeld en ik heb begrepen dat het om 09:00 uur is! Een gezamenlijke ontvangst in de hoor college zeiden ze..
Dat is matig. Héél érg matig.quote:Op woensdag 18 augustus 2010 23:32 schreef Nashje het volgende:
Klinkt goed. Hopen dat er ook wat chicks bijzitten dan.
Die journalistes in spe proberen ons computer geeks gek te krijgen met hun veel te korte rokjes en veel te lange benen.........damn, die eerste lentedagen...........sweet memoriesquote:Op woensdag 25 augustus 2010 22:49 schreef Frankii het volgende:
Als je DC aan de HU doet zit je in de Faculteit Communicatie en Journalistiek. Vrouwelijk schoon in overvloed. De opleiding zelf is alleen 98% man ofzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |