Ik ga er woensdag langs om dat door te sprekenquote:Op woensdag 5 november 2008 17:30 schreef huuphuup het volgende:gefeli Troel!!!
![]()
![]()
wanneer kun je beginnen?
Nee, denk dat ze dan sealife hadden ingeschakeld om me af te voerenquote:Op woensdag 5 november 2008 18:38 schreef RockabeIIa het volgende:
In je bikini door de hoofdstraat gelopen ofzo?
Wat bij mij echt helpt is Niveau handcreme. Deze variant moet je hebben:quote:Op woensdag 5 november 2008 20:16 schreef snoopy het volgende:
Wat kan ik doen tegen kloven in mijn vingers? Ze zitten op de bovenkant van mijn vingers op de plekken waar ze buigen. Sommige echt tot bloedens aan toe en het doet zooooo'n pijn![]()
Als ik er iets van creme op smeer ga ik helemaal door de grond. Heb er nu maar pleisters op geplakt, van Sesamstraat, er was niks anders in huis
Zelfs dat brandt enormquote:Op woensdag 5 november 2008 20:25 schreef cattie het volgende:
Of Bepanthen. Helpt in ieder geval bij tepelkloven!
van het weer jaquote:Op woensdag 5 november 2008 20:59 schreef Moonah het volgende:
Hoe kom je dan toch aan zulke enorme kloven Snoop? Van het weer? Handig ook, als je gaat desktoppublishen.
E.T postte gisteren nog iets over een 100delige set bij het kruidvat van 25 euro. Paste overal op.quote:Op woensdag 5 november 2008 20:59 schreef Moonah het volgende:
Hoe kom je dan toch aan zulke enorme kloven Snoop? Van het weer? Handig ook, als je gaat desktoppublishen.
Troel, wat leuk voor je! Goed gedaan!
En M@x ook goed gedaan!
Ik ben op treinenjacht. Mijn menneke heeft van mijn moeder een Ikeatrein gekregen waar hij helemaal weg van is. Dus voor Sinterklaas wil ik heeeeeel veeeeeel huisjes, en bruggen, en bochten, en beestjes, en bomen, en spoorwegovergangen, en en en en.... Echt superleuk!
Overigens was het erg confronterend dat papa veel leukere en ingenieuzere treinbanen in elkaar fabriceert dan mama.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |