quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:09 schreef kikkerlikkerfan het volgende:
ken iemand hem effe bane?!?!?!!??!!?!?!??!?!?!!?(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.
RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.
roflquote:Op dinsdag 4 november 2008 11:59 schreef suimasen het volgende:
nou bednkat yponne jij bnt echt oka yollee olee hieronder een platje van een flemingo om het goed te makne dan
[ [url==c/ducomtesabdslettingssuimiemypictresflemingo001.jgp]afbeelding[/url] ]
ja dat was zei daar hade we ook nog een andere textt op gemaakt en der was ook nog sweetsexteen16!!!!!!quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:37 schreef Ripley het volgende:
Die was alfan van Shakira toen ze nog kleine heuvels had
DIE HAD TIETEN! Zei ze.quote:Op dinsdag 4 november 2008 16:40 schreef kikkerlikkerfan het volgende:
[..]
ja dat was zei daar hade we ook nog een andere textt op gemaakt en der was ook nog sweetsexteen16!!!!!!
o sooooory suim et was een geintje !!!!!!!!!!!! ghehehee ehehequote:Op dinsdag 4 november 2008 16:41 schreef suimasen het volgende:
nou koelere klf ik geloofte het gewoon zlef bijna terwijl dat helemala niet ken want ik wsa er dan zelf bij (maar dus niet echt he) dus dat had helemala niet gekend maar ik zag het gewoon voor me oge alsof ik er zelf bij was MAAR DAT WSA IK DUS NIE T HE VOOR DE ONOPLETERRENDE LEZERS!!!!1111111
nou shahirka kon der anders een putje aan zuige!!!quote:
Ik ben 'm kwijtquote:Op dinsdag 4 november 2008 16:42 schreef kikkerlikkerfan het volgende:
Reply waarom heb je eigelijk geen plaaatje?????????????????????????????????????????????????
wat dan suim krijg je soms en kale kop?!?!?!?!111?? http://www.mamut.net/toppikhaircosmetics/subdet7.htmquote:Op dinsdag 4 november 2008 16:51 schreef suimasen het volgende:
nou zon toppik vind ik het andres niet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |