Wil je geloven dat Vista het best draait op MacBooks?quote:Op maandag 3 november 2008 12:51 schreef de_boswachter het volgende:
Macbook![]()
![]()
![]()
![]()
OMFG. Je was al owned toen je je pinpas door het apparaat haalde.
Het is al idioot dat je er zelf achteraan moet, dus van die lui verwacht ik alles.quote:Op maandag 3 november 2008 12:51 schreef Koploperkopper het volgende:
Dat zou best idioot zijn dat je daardoor problemen zou krijgen.
Dan vind ik je een goede kerel.quote:Op maandag 3 november 2008 12:53 schreef Karrs het volgende:
[..]
Wil je geloven dat Vista het best draait op MacBooks?
Bovendien heeft zij 'm gekocht, ik niet. Nog voor ze bij me kwam. Ik ben onschuldig.
Dat dusquote:Op maandag 3 november 2008 12:51 schreef de_boswachter het volgende:
Macbook![]()
![]()
![]()
![]()
OMFG. Je was al owned toen je je pinpas door het apparaat haalde.
En daar betaalde je niet extra voor?quote:Op maandag 3 november 2008 12:57 schreef Joooo-pi het volgende:
Nou op de IPod uit San Francisco werd meteen door de winkelmevrouw worldwide guarantee aangeboden, omdat ik niet uit de states kom... Toch prima voor elkaar bij Apple wat dat betreft.
Neequote:Op maandag 3 november 2008 13:00 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
En daar betaalde je niet extra voor?
quote:Op maandag 3 november 2008 13:02 schreef Jarno het volgende:
Haha, eigen domme schuld. Moet je maar geen. Vista.
. installeren op een
. MacBook
.
Ik hoop dat het Apple Center 'm rectaal inbrengt bij je als boetedoening!
Inderdaad, TS had beter XP kunnen installeren. Dat werkt hier tenminste al jaren heel erg goedquote:Op maandag 3 november 2008 13:02 schreef RemcoDelft het volgende:
Sowieso kan je producten met 1 jaar garantie (EU-minimum is 2 jaar, NL is ronduit achteriljk geweest in de implementatie daarvan) gewoon niet kopen.
Daarbij is het vervangen van redelijke software door kutsoftware wel heel stompzinnig... Zet er dan Tux op.
Heb jij een tablet gekocht ofzoquote:Op maandag 3 november 2008 13:06 schreef DutchErrorist het volgende:
Dit maakt het wel duidelijk
[ afbeelding ]
't Is niet te hopen, dan zou het betekenen dat-ie Parkinson heeft.quote:Op maandag 3 november 2008 13:06 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Heb jij een tablet gekocht ofzo
Niet omdat JIJ het kan, gewoon omdat Apple heeft gezorgd dat JIJ dat kan.......quote:Op maandag 3 november 2008 12:49 schreef Karrs het volgende:
Lap tekst
Apple-freak: WTF?!Waarom heb je DAT GEDAAN? MacOS is VEEL BETER *spuug kwijl grom lamenteer*
![]()
Ik: Gewoon, omdat ik het kan
Apple-freak:![]()
![]()
![]()
Ik:![]()
Nog een lap tekst.
Nee ik heb hem al 2 jaar, samen met mijn MACBOOK gekocht.quote:Op maandag 3 november 2008 13:06 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Heb jij een tablet gekocht ofzo
Je moet je pinpas ook niet door een MacBook halen.quote:Op maandag 3 november 2008 12:51 schreef de_boswachter het volgende:
Macbook![]()
![]()
![]()
![]()
OMFG. Je was al owned toen je je pinpas door het apparaat haalde.
Ze snappen niet waar die rechter sleuf voor wasquote:Op maandag 3 november 2008 13:13 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Je moet je pinpas ook niet door een MacBook halen.
Waarschijnlijk hadden ze binnen 5 minuten gebeld dat de kaartlezer het niet doet en met de vraag waar de cd-lade uitkomt.quote:Op maandag 3 november 2008 13:17 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Ze snappen niet waar die rechter sleuf voor was
Dat is toch die handige papiershredder? Die heeft het bij mij ook maar één keer gedaanquote:Op maandag 3 november 2008 13:48 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hadden ze binnen 5 minuten gebeld dat de kaartlezer het niet doet en met de vraag waar de cd-lade uitkomt.
'Nuff said.quote:Op maandag 3 november 2008 13:52 schreef Karrs het volgende:
[..]
Dat is toch die handige papiershredder? Die heeft het bij mij ook maar één keer gedaan![]()
Daar kan ik ook nog wel een apart topic over openen, inderdaad...quote:
Tja, sommigen van ons hebben ook meer over dan 500 euro voor een 32" HD-ready TVquote:
Lol, op een macbook kan je toch geen wereldreis maken. Anders zou iedereen een cruiseschip kopen ipv een macbook.quote:Op maandag 3 november 2008 14:20 schreef Karrs het volgende:
[..]
Daar kan ik ook nog wel een apart topic over openen, inderdaad...
Een laptopje met een 13" scherm voor de prijs van een cruiseschip
Ja, voordat ik me in TV's ging verdiepen.quote:Op maandag 3 november 2008 14:25 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Tja, sommigen van ons hebben ook meer over dan 500 euro voor een 32" HD-ready TV
Ga jij maar lekker hier shoppen.
Van het bedrag dat het ding kost, kan je wel een wereldreis boekenquote:Op maandag 3 november 2008 14:34 schreef boskameel het volgende:
[..]
Lol, op een macbook kan je toch geen wereldreis maken. Anders zou iedereen een cruiseschip kopen ipv een macbook.
Als je zo Anti-Mac bent waarom heb je het vrouwtje niet een corrigirende tik gegevenquote:Op maandag 3 november 2008 14:20 schreef Karrs het volgende:
[..]
Daar kan ik ook nog wel een apart topic over openen, inderdaad...
Een laptopje met een 13" scherm voor de prijs van een cruiseschip
Ik heb iets véél beters gedaan. Ik heb er Vista op gezetquote:Op maandag 3 november 2008 14:42 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Als je zo Anti-Mac bent waarom heb je het vrouwtje niet een corrigirende tik gegeven
Dat dat beter is, merk je nu welquote:Op maandag 3 november 2008 14:48 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ik heb iets véél beters gedaan. Ik heb er Vista op gezet
Maar het ging over de prijs van een cruiseschip.quote:Op maandag 3 november 2008 14:39 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Van het bedrag dat het ding kost, kan je wel een wereldreis boeken
Dat heeft ook met een kapot moederbord te maken, jaquote:
quote:Op maandag 3 november 2008 15:30 schreef Ulreazj het volgende:
[..]
Ja van Vista gaat een mobo kapot.!
Niet direct natuurlijk, maar reken maar dat dat doorwerkt in dat koppie..quote:Op maandag 3 november 2008 15:55 schreef Karrs het volgende:
[..]
Dat heeft ook met een kapot moederbord te maken, ja
Dat werd 25 minuten geleden al gepost.quote:Op maandag 3 november 2008 15:55 schreef Karrs het volgende:
[..]
Dat heeft ook met een kapot moederbord te maken, ja
en dat maakt die laptop goedkoper ?quote:Op maandag 3 november 2008 14:48 schreef Karrs het volgende:
[..]
Ik heb iets véél beters gedaan. Ik heb er Vista op gezet
quote:Op maandag 3 november 2008 12:57 schreef Joooo-pi het volgende:
Nou op de IPod uit San Francisco werd meteen door de winkelmevrouw worldwide guarantee aangeboden, omdat ik niet uit de states kom... Toch prima voor elkaar bij Apple wat dat betreft.
quote:Op maandag 3 november 2008 13:02 schreef Jarno het volgende:
Haha, eigen domme schuld. Moet je maar geen. Vista.
. installeren op een
. MacBook
.
Ik hoop dat het Apple Center 'm rectaal inbrengt bij je als boetedoening!
quote:Op maandag 3 november 2008 13:03 schreef DutchErrorist het volgende:
MACBOOK ZIJN TOF JEEEEJ1!! WOEHOOEEEEE![]()
TS KAN ER GEWOON NIET MEE OMGAAN!!!![]()
!!
Ohja en Vista op een Macbook
quote:Op maandag 3 november 2008 13:06 schreef DutchErrorist het volgende:
Dit maakt het wel duidelijk
[ afbeelding ]
Kut apple fanboysquote:Op maandag 3 november 2008 13:12 schreef SpookY22 het volgende:
[..]
Niet omdat JIJ het kan, gewoon omdat Apple heeft gezorgd dat JIJ dat kan.......
en ze hebben allemaal nog gelijk ookquote:Op maandag 3 november 2008 17:08 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Kut apple fanboys
quote:Op maandag 3 november 2008 13:03 schreef DutchErrorist het volgende:
MACBOOK ZIJN TOF JEEEEJ1!! WOEHOOEEEEE![]()
TS KAN ER GEWOON NIET MEE OMGAAN!!!![]()
!!
Ohja en Vista op een Macbook
Niet te hard he, op die Legoblokjesquote:Op maandag 3 november 2008 17:21 schreef Rian. het volgende:
[..]
![]()
Held!![]()
*Typt verder op zijn MACBOOK*
Inderdaad, pleuris jehovas.quote:Op maandag 3 november 2008 17:08 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Kut apple fanboys
2 jaar is het minimum. Nederland heeft die europese regel niet overgenomen omdat dat het recht voor nederlandse consumenten zou beperken. Je hebt dus sowieso 2 jaar volledige garantie. Na die 2 jaar mag je gedurende de economische levensduur van een apparaat coulance regelingen verwachten.quote:Op maandag 3 november 2008 14:29 schreef stevenmac26 het volgende:
wat lul je nou dat alles 2 jaar verplicht garantie moet hebben?? europese richtlijn is 2 jaar maar landen mogen daarvan gewoon afwijken als ze dat willen
Moet jij niet ergens een filmpje 'I'm a PC' uploaden?quote:Op maandag 3 november 2008 17:29 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Inderdaad, pleuris jehovas.Doodziek word je ervan.
Het is echt zo ontzettend jammer van de gehele Apple merknaam, die tyfus Mac-jehovas die Steve Jobs' anus willen uitlikken.
Ah gossie, dus als een "merknaam" zeer veel tevreden klanten heeft is dat volgens jou jammer?quote:Op maandag 3 november 2008 17:29 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Inderdaad, pleuris jehovas.Doodziek word je ervan.
Het is echt zo ontzettend jammer van de gehele Apple merknaam, die tyfus Mac-jehovas die Steve Jobs' anus willen uitlikken.
Zit in de IT en heb een Macbook gekocht (hij is onderweg)...quote:Op maandag 3 november 2008 19:02 schreef Bonzai. het volgende:
Hehe, weer een 'apple alto's vs. XP/Linux nerds' topic![]()
Maar vraag me eigenlijk ook af waarom mensen, die niet in de creative sector zitten, een apple zouden kopenIs toch echt fucking duur!
'Nuff said.quote:Those who surf the Web using a Mac tend to be better educated and make more money than their PC-using counterparts, according to a report from Nielsen/NetRatings.
Die link kennen we al, heb onderzoek al eens ontkracht. Er zijn veel meer mensen met een diploma die Windows gebruiken dan Mac OS, dat is gewoon een feit (en staat ook in het artikel).quote:Op maandag 3 november 2008 20:58 schreef dottinator het volgende:
http://news.cnet.com/2100-1040-943519.html
[..]
'Nuff said.
Of je wil het niet begrijpen, of je bent er te dom voor.quote:Op maandag 3 november 2008 18:47 schreef Rian. het volgende:
[..]
Ah gossie, dus als een "merknaam" zeer veel tevreden klanten heeft is dat volgens jou jammer?
Moet jij je niet even aftrekken op het nieuwste 'I'm a Mac' filmpje?quote:Op maandag 3 november 2008 18:43 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Moet jij niet ergens een filmpje 'I'm a PC' uploaden?
Haha! Je denkt dat je het serieus hebt ontkracht. Wat een slimme jongen ben jij. Er zijn meer mensen met een diploma die Windows gebruiken omdat er meer mensen Windows gebruiken. Maar relatief gezien hebben Mac gebruikers vaker een diploma dan Windows gebruikers. Als de hele wereldbevolking uit Windows gebruikers bestond, dan hadden minder mensen een diploma dan wanneer de hele wereldbevolking uit Mac gebruikers bestond. Ergo: Mac gebruikers zijn over het algemeen gewoon intelligenter.quote:Op maandag 3 november 2008 21:03 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die link kennen we al, heb onderzoek al eens ontkracht. Er zijn veel meer mensen met een diploma die Windows gebruiken dan Mac OS, dat is gewoon een feit (en staat ook in het artikel).
quote:Op maandag 3 november 2008 21:03 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Die link kennen we al, heb onderzoek al eens ontkracht. Er zijn veel meer mensen met een diploma die Windows gebruiken dan Mac OS, dat is gewoon een feit (en staat ook in het artikel).
Anders ventileer je gerust, naast je PC frustraties, ook je seksuele frustratiesquote:Op maandag 3 november 2008 21:06 schreef Koploperkopper het volgende:
[..]
Moet jij je niet even aftrekken op het nieuwste 'I'm a Mac' filmpje?
Uh huh, want als ik tegen iemand zeg dat-ie zich moet aftrekken op een computer merk ben ik sexueel gefrustreerd. Goeie logica inderdaad.quote:Op maandag 3 november 2008 21:36 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Anders ventileer je gerust, naast je PC frustraties, ook je seksuele frustraties
Jammer, je ziet niet in dat je het artikel op 2 manieren kunt lezen (of wilt het niet inzien). Met een marktaandeel van slechts 8% word je trouwens toch nog niet echt serieus genomen.quote:Op maandag 3 november 2008 21:10 schreef dottinator het volgende:
[..]
Er zijn meer mensen met een diploma die Windows gebruiken omdat er meer mensen Windows gebruiken. Maar relatief gezien hebben Mac gebruikers vaker een diploma dan Windows gebruikers. Als de hele wereldbevolking uit Windows gebruikers bestond, dan hadden minder mensen een diploma dan wanneer de hele wereldbevolking uit Mac gebruikers bestond. Ergo: Mac gebruikers zijn over het algemeen gewoon intelligenter.
Dat maakt verder niet uit ofzo hoor, maar gewoon om het even duidelijk te maken.
Dat klopt. Met het schamele marktaandeel van 8% blijven er echter nog een hele hoop slimme koppen over die gewoon een PC thuis hebben staan. Ik durf zelfs te beweren dat een (ruime) meerderheid van de hoogleraren en andere hooggeschoolde mensen een PC thuis heeft staan (bron ?quote:Op maandag 3 november 2008 21:11 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Zou dat niet komen doordat er veel en veel meer windows PC's zijn en derhalve in absolute getallen veel meer mensen met een diploma?
Met een OS als Vista al helemaal niet, zeker nu in Windows 7 zelfs al de OSX dock terug komt.quote:Op maandag 3 november 2008 22:40 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Jammer, je ziet niet in dat je het artikel op 2 manieren kunt lezen (of wilt het niet inzien). Met een marktaandeel van slechts 8% word je trouwens toch nog niet echt serieus genomen.
Mijn twee Fujitsu-Siemens laptops doen het ook al 3 jaar zonder problemenquote:Op maandag 3 november 2008 21:42 schreef Slappy het volgende:
Had de ts maar goeie Laptop moet halen (Sony/Toshiba)
We praten hier over computers, nu geen andere producten erbij gaan betrekken. Dan komen we straks weer uit op de iPod kwestie (quote:Op maandag 3 november 2008 22:47 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Met een OS als Vista al helemaal niet, zeker nu in Windows 7 zelfs al de OSX dock terug komt.
En Apple heeft wel meer dan alleen computers. Je zult maar een Zune hebben. Daarnaast groeit Apple momenteel sterker dan de markt.
Maar procentueel dus niet.quote:Op maandag 3 november 2008 22:45 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Dat klopt. Met het schamele marktaandeel van 8% blijven er echter nog een hele hoop slimme koppen over die gewoon een PC thuis hebben staan
Omdat hoogleraren net mensen zijn?quote:. Ik durf zelfs te beweren dat een (ruime) meerderheid van de hoogleraren en andere hooggeschoolde mensen een PC thuis heeft staan (bron ?snap je zelf ook wel he... Hoe zou dat toch komen?
Welke andere kant? Dat er meer windows bakken zijn dan apple bakken? Captain fucking obvious?quote:Als je naar niveau van gebruikers gaat kijken moet je ook de andere kant van het verhaal willen zien.
quote:Op maandag 3 november 2008 22:50 schreef leolinedance het volgende:
edit: Google eens op OSX dock, eerste hit![]()
De huidige dockquote:originally published February, 2001. Last updated January, 2004.
Jawel hoor, procentueel hebben veel meer slimme mensen een pc op het bureau staan.quote:Op maandag 3 november 2008 23:08 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Maar procentueel dus niet.
[..]
Omdat hoogleraren net mensen zijn?
[..]
Welke andere kant? Dat er meer windows bakken zijn dan apple bakken? Captain fucking obvious?
Ik zei toch al dat ik er geen zak om geef, ga je er nog op in ook. Ik vond het gewoon wel grappig dat uitgerekend dat de eerste hit was.quote:Op maandag 3 november 2008 23:13 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
[..]
De huidige dock
[ afbeelding ]
8 van de 10 punten gaan sowieso niet meer op. Bij apple is er wel innovatie in 4 tot 7 jaar tijd
quote:Op maandag 3 november 2008 18:47 schreef Rian. het volgende:
[..]
Ah gossie, dus als een "merknaam" zeer veel tevreden klanten heeft is dat volgens jou jammer?
Dat is een gewaagde uitspraak, en nogal ongefundeerd zo te zien. Aangezien de Mac gebruiker gemiddeld genomen een hoger opleidingsniveau heeft lijkt het me niet verwonderlijk dat deze trend ook voorkomt bij de hoogleraren ed. Sterker nog, in de gehele onderwijssector (vooral de US) is Apple een grotere speler dan je denkt. Op universiteiten in de US ís de MacBook al de meest voorkomende notebook. Zomaar een linkje tussendoor. Verschillende universiteiten zijn zelfs "geswitcht", en hebben dus alleen nog maar Macs staan. Hoe zou dat toch komen..?quote:Op maandag 3 november 2008 22:45 schreef leolinedance het volgende:
Ik durf zelfs te beweren dat een (ruime) meerderheid van de hoogleraren en andere hooggeschoolde mensen een PC thuis heeft staan (bron ?snap je zelf ook wel he... Hoe zou dat toch komen?
Apple machines zijn alleen duur voor mensen die bytes en megahertzen belangrijker vinden dan alle andere vergelijkingscriteria. Gamers en tweakers dus, een zware minderheid die al die bytes en megahertzen wél voor meer dan 10% gebruikenquote:Op maandag 3 november 2008 19:02 schreef Bonzai. het volgende:
Maar vraag me eigenlijk ook af waarom mensen, die niet in de creative sector zitten, een apple zouden kopenIs toch echt fucking duur!
Die link heb je ook al eerder gestuurd volgens mij, kom eens met wat vernieuwends? Maar aangezien de US slechts 5% van de totale wereldbevolking uitmaakt vind ik dat bericht ook niet interessant.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:33 schreef dottinator het volgende:
[..]
Dat is een gewaagde uitspraak, en nogal ongefundeerd zo te zien. Aangezien de Mac gebruiker gemiddeld genomen een hoger opleidingsniveau heeft lijkt het me niet verwonderlijk dat deze trend ook voorkomt bij de hoogleraren ed. Sterker nog, in de gehele onderwijssector (vooral de US) is Apple een grotere speler dan je denkt. Op universiteiten in de US ís de MacBook al de meest voorkomende notebook. Zomaar een linkje tussendoor. Verschillende universiteiten zijn zelfs "geswitcht", en hebben dus alleen nog maar Macs staan. Hoe zou dat toch komen..?
Complete onzin. Vorige week heb ik met een vriend (eigen ondernemer in de grafische sector) zitten kijken naar een Apple. We kwamen rond de 4000 euro uit voor een systeem (geen laptop)!quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:41 schreef Henno het volgende:
[..]
Apple machines zijn alleen duur voor mensen die bytes en megahertzen belangrijker vinden dan alle andere vergelijkingscriteria. Gamers en tweakers dus, een zware minderheid die al die bytes en megahertzen wél voor meer dan 10% gebruiken
Voor anderen worden dingen als accutijd opeens belangrijker. Ik geloof meteen dat die ene Aldi-aanbieding een snellere processor heeft dan een MacBook, maar je hebt geluk als je een DVD-film erop kan uitkijken zonder netsnoer.
En bij de notebooks waar ze zuinig wél belangrijker vonden dan goedkoop bij het selecteren van de onderdelen, ontlopen ze elkaar opeens niet zoveel meer in prijs. Dan zit je ook opeens tegen de 1000 euro voor een fatsoenlijk apparaat.
Ja, ze praten allemaal elkaar na terwijl ze eigenlijk geen enkel idee hebben waar ze over praten.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:54 schreef leolinedance het volgende:
Daarbij komt dat de Mac ook erg veel tegenstanders heeft. Die zijn er ook niet zonder redenen.
Gezien je grammaticale- en spelfouten ga ik er van uit dat jij dus een tevreden Mac gebruiker bent.quote:Op dinsdag 4 november 2008 07:56 schreef Slappy het volgende:
Apple is voor domme ezels die niet met Windows kunnen gaan en niet kunnen lezen en teveel porno downloadt
Apples zijn onderhuids gewoon computers hoor. Ze kunnen alles runnen, inclusief Windows. Intel maakt tegenwoordig de meeste hardware voor Apple.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:41 schreef Henno het volgende:
[..]
Apple machines zijn alleen duur voor mensen die bytes en megahertzen belangrijker vinden dan alle andere vergelijkingscriteria. Gamers en tweakers dus, een zware minderheid die al die bytes en megahertzen wél voor meer dan 10% gebruiken
Voor anderen worden dingen als accutijd opeens belangrijker. Ik geloof meteen dat die ene Aldi-aanbieding een snellere processor heeft dan een MacBook, maar je hebt geluk als je een DVD-film erop kan uitkijken zonder netsnoer.
En bij de notebooks waar ze zuinig wél belangrijker vonden dan goedkoop bij het selecteren van de onderdelen, ontlopen ze elkaar opeens niet zoveel meer in prijs. Dan zit je ook opeens tegen de 1000 euro voor een fatsoenlijk apparaat.
De helft van nieuwe Apple-gebruikers komen van Windows. Daarnaast kent een aanzienlijk groter deel van de OSX gebruikers Windows uit ervaring. Omgekeerd is dat veel en veel minder.quote:Op dinsdag 4 november 2008 08:47 schreef Karrs het volgende:
[..]
Apples zijn onderhuids gewoon computers hoor. Ze kunnen alles runnen, inclusief Windows. Intel maakt tegenwoordig de meeste hardware voor Apple.
Dus momenteel is eigenlijk de keuze voor MacOS belangrijker dan de keuze voor hardware (tenzij je van shiny legolaptops houdt).
En wees eerlijk, MacOS-gebruikers zijn eigenlijk gewoon anti-Microsoft, anders waren ze ook allang wel overstag gegaan.
Nou... het is duidelijk dat JIJ een PC hebt. Nee percentueel gezien zijn er onder MAC gebruikers meer hoog opgeleiden dan bij windows gebruikers. Zo moeilijk is het toch niet om relativiteit te begrijpen?quote:Op maandag 3 november 2008 23:18 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Jawel hoor, procentueel hebben veel meer slimme mensen een pc op het bureau staan.
De relevantie is dat hoog opgeleiden mensen eerder voor een mac kiezen.quote:Klopt, hoogleraren zijn zeker mensen. Maar wat is nog de relevantie van het opleidingsniveau als blijkt dat de ruime meerderheid van de slimme mensen geen Mac gebruikt?
Eh nee, er werd alleen wat geconstateerd.quote:Nee, dat er gewoon meer hoog opgeleide mensen een PC gebruiken. Wat de 'slimme persoon' koopt was toch zo belangrijk dacht ik?
Dan kunnen ze net zo goed een Sony vaio kopen. Maar ze kiezen voor Mac.quote:Wat je wel uit het artikel op kunt maken is dit: Blijkbaar kopen íets meer slimme mensen een Mac, waarschijnlijk omdat zij over het algemeen een hoger inkomen hebben (dus meer te besteden hebben) en daarom de groep merken/systemen om uit te kiezen wordt uitgebreid.
Nogal logisch omdat die bijna een monopolie hebben. Om dezelfde reden rijdt er bijna niemand op Biodiesel. Verkrijgbaarheid is geen definitie van kwaliteit.quote:Maar dan nog kopen zij liever een PC, de cijfers liegen niet (denk ik, Dottinator ofzo post het regelmatig dus het zal wel kloppen).
quote:Op maandag 3 november 2008 23:19 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik zei toch al dat ik er geen zak om geef, ga je er nog op in ook. Ik vond het gewoon wel grappig dat uitgerekend dat de eerste hit was.
je spreekt jezelf behoorlijk tegen als je in het begin al wel toegegeven hebt dat de laptop die het beste Windows Vista kan draaien, dus een Apple-laptop is... en je op grond daarvan zelf ook koos er wél windows Vista op te installeren en dat vooral te draaien (wat verder een persoonlijke keuze is die ook zn onderbouwing zal kennen die niet altijd direkt tegengesproken hoeft te worden... het is een keuze)...quote:Op dinsdag 4 november 2008 08:47 schreef Karrs het volgende:
[..]
Apples zijn onderhuids gewoon computers hoor. Ze kunnen alles runnen, inclusief Windows. Intel maakt tegenwoordig de meeste hardware voor Apple.
Dus momenteel is eigenlijk de keuze voor MacOS belangrijker dan de keuze voor hardware (tenzij je van shiny legolaptops houdt).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |