Dat is dan ook een van de uitzonderingen. Net zoals dat in voetbal gebeurt, of waar dan ookquote:
PMquote:Op maandag 3 november 2008 19:31 schreef DaMart het volgende:
Van een uur in de wachtkamer van een ziekenhuis wachten word je best gaar.
Lever maar op, die bewijzen.quote:Op maandag 3 november 2008 19:26 schreef BrandX het volgende:
naja, dat is nou net de truuk. Verhoudinggewijs is bewezen dat vechtsporters in het dagelijks leven véél minder vaak met geweld te maken hebben of geweldadig zijn.
Mja goed, het zal vast wel zo zijn dat je makkelijker met dat soort dingen omgaat overdag dan. En misschien is het tegenwoordig ook wel 'nodig' om met zo'n instelling in het leven te staanquote:Tis alleen dat wanneer het een vechtsporter betreft, dit vele malen breder wordt uitgemeten. Op zich heel logisch. Ik weet inmiddels ook dat ik met gemak iemand vloer. En ook dat wanneer ik hem (of haar) goed raak zonder handschoenen, dat diegene voorlopig neit opstaat.
Maar dat is het m nou net. Ik weet dat ik die gasten de baas kan, of ben in ieder geval niet bang van ze. Ik negeer dus ook opgeschoten lui in de straat en loop er gewoon langs.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Kom je al klaar ja?quote:Op maandag 3 november 2008 20:14 schreef Californium het volgende:
O en Jort!!! Voeg me toe aan die spamlijst van je!! NUUUU![]()
jah?
quote:
Tja, sommigen komen al klaar van een dagcijferquote:
Nog wat gevonden!quote:
Waar is dat bordje dan?quote:Op maandag 3 november 2008 20:58 schreef DaMart het volgende:
Deze kan Fles vast wel waarderen.
[ afbeelding ]
Toegevoegdquote:Op maandag 3 november 2008 20:14 schreef Californium het volgende:
O en Jort!!! Voeg me toe aan die spamlijst van je!! NUUUU![]()
jah?
Nice..... Die van edinburgh castle is richting princess streetquote:Op maandag 3 november 2008 20:58 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nog wat gevonden!
[ afbeelding ]
Volgens mij was dit zicht vanaf Edinburgh Castle andere kant op dan gisterenavond.
[ afbeelding ]
Deze kan Fles vast wel waarderen.
[ afbeelding ]
Het uitzicht vanaf het kasteel vond ik toen ook indrukwekkend. Het bewijst maar weer waarom ze die dingen zo hoog bouwen... je hebt een prachtig uitzicht over de hele stad!quote:Op maandag 3 november 2008 21:03 schreef Californium het volgende:
[..]
Nice..... Die van edinburgh castle is richting princess streetDie van gister is volgens mij richting Leith
Mooie foto's.... Die eerste toren gaan we nog eens beklimmentenminste...je moet echt ee prachtig uitzicht van boven hebben volgens mensen
wat had ik ookalweer beloofdquote:
quote:Op maandag 3 november 2008 21:13 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het uitzicht vanaf het kasteel vond ik toen ook indrukwekkend. Het bewijst maar weer waarom ze die dingen zo hoog bouwen... je hebt een prachtig uitzicht over de hele stad!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |