1 van die spotters werkt hier in de AH, hij is altijd erg vriendelijk, ik mag altijd een extra paaseitje meenemenquote:Op zondag 12 april 2009 22:19 schreef Adelante het volgende:
carspotten op de PC
dat is nog erger dan vliegtuigspotten
Dank je!quote:Op maandag 13 april 2009 00:10 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
1 van die spotters werkt hier in de AH, hij is altijd erg vriendelijk, ik mag altijd een extra paaseitje meenemen
quote:Jort Kelder scoorde met de eerste aflevering van het nieuwe seizoen Bij Ons in de PC ruim 1 miljoen kijkers. Het gaat om de derde serie van het succesvolle programma over de PC Hooftstraat in Amsterdam en de overige bewoners van het chique Amsterdam-Zuid.
quote:Op maandag 13 april 2009 15:14 schreef bucketrogue het volgende:
[..]
Dank je!Nu ben ik wel reuzebenieuwd wie jij bent!
http://cgi.omroep.nl/lega(...)4290/bb.20090412.asf welquote:Op maandag 13 april 2009 15:23 schreef Noshiba het volgende:
http://bijonsindepc.kro.nl/afleveringen/aflevering2009_1.aspxdoet het niet
quote:Op maandag 13 april 2009 15:25 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
http://cgi.omroep.nl/lega(...)4290/bb.20090412.asf wel.
Als ik je dat vertel sta je de eerste dagen niet al radende achter de baliequote:Op maandag 13 april 2009 15:14 schreef bucketrogue het volgende:
[..]
Dank je!Nu ben ik wel reuzebenieuwd wie jij bent!
Hč?!quote:Op maandag 13 april 2009 19:55 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Als ik je dat vertel sta je de eerste dagen niet al radende achter de balie
Die eitjes zullen ook wel weg zijn![]()
Niet vergeten te zwaaien he?
Reveal yourself! Potverdorie!quote:
Opvallend iddquote:Op zondag 19 april 2009 22:31 schreef Ad_rem het volgende:
Omg alsof je naar een 18e eeuws filmpje kijktene cliche kop na de andere
quote:Op zondag 19 april 2009 22:57 schreef alors het volgende:
En die aasgier die steeds bij die ouwe kerel rondhing. De erfeniseurotekens stond in haar ogen en maar 'blauw bloed' roepen. Wat een graftak
quote:* Jort duikt tussen de alpaca's. Deze zeer exclusieve en prijzige wolsoort is dit jaar helemaal in. Jort bezoekt een alpaca boerderij in Groningen waar deze Zuid-Amerikaanse dieren (familie van de kameel) worden gefokt. Deze lama-achtige beesten leveren Jort boterzachte wol voor zijn sokken; twintig keer duurder dan Texelse schapenwol.
* Jort doet onder meer de scholentest. Zoals ook de moeders hun kinderen in een bakfiets naar school brengen, stapt ook Jort op een bakfiets en gaat verschillende scholen langs. Welke leerlingen gaan naar welke school? Wat is de witste, de rijkste of de best presterende school in deze rijke stadsenclave? En waar gaan de kinderen van de BN'ers vooral naartoe?
* Aandacht voor nieuwe etiquette: Etiquettedeskundige Reinildes van Ditzhuyzen legt uit waarom plebsbestek (het op tafel opzichtig uitstallen van al je spullen, zoals sleutels, telefoon en agenda) anno 2009 echt niet meer kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |