quote:Op zondag 2 november 2008 14:21 schreef denthemen het volgende:
[..]
het komt van beide kanten(jorien,dk etc) en mensen als mike moet je niet onder ajacieden rekenen
het enige dat ik jou zie doen is trollen en tijdens wedstrijden van Ajax , ook thuis wedstrijden, de held uit hangen. De Ajacieden die wel gewoon normaal willen doen staan steeds voor lul door jou en andere. En aan feyenoord kant heb je mensen als DK en jorienquote:
En nog iemand met een Feyenoord petje daarquote:Op zondag 2 november 2008 14:32 schreef _Mike_ het volgende:
Het Kasteel.
Was het Willem?quote:Op zondag 2 november 2008 14:32 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
En nog iemand met een Feyenoord petje daar
Hahaha, plaats hier even posts tijdens wedstrijden van Ajax. Ik zit nooit thuis pik, thuis wedstrijden altijd in de Arena en uit in de kroeg. (Op Villa uit na)quote:Op zondag 2 november 2008 14:32 schreef denthemen het volgende:
[..]
het enige dat ik jou zie doen is trollen en tijdens wedstrijden van Ajax , ook thuis wedstrijden, de held uit hangen. De Ajacieden die wel gewoon normaal willen doen staan steeds voor lul door jou en andere. En aan feyenoord kant heb je mensen als DK en jorien
quote:Op zondag 2 november 2008 14:34 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hahaha, plaats hier even posts tijdens wedstrijden van Ajax. Ik zit nooit thuis pik, thuis wedstrijden altijd in de Arena en uit in de kroeg. (Op Villa uit na)
Tuurlijk. Lees je pm van 25 oktober, die kreeg je niet voor niks.quote:Op zondag 2 november 2008 14:34 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Hahaha, plaats hier even posts tijdens wedstrijden van Ajax. Ik zit nooit thuis pik, thuis wedstrijden altijd in de Arena en uit in de kroeg. (Op Villa uit na)
quote:Op zondag 2 november 2008 14:38 schreef De_kromme het volgende:
Wat een gezeik hier, laten we gewoon over voetbal praten
Nu begrijp ik hetquote:Op zondag 2 november 2008 14:38 schreef TC03 het volgende:
Wat een trieste Ajacieden lopen hier rond zeg. Feyenoord wint voor de 2e keer dit seizoen en dat is een hele oplichting.
quote:Op zondag 2 november 2008 14:36 schreef RayMania het volgende:
[..]
Tuurlijk. Lees je pm van 25 oktober, die kreeg je niet voor niks.
Vooral zo door blijven gaan, dan kijken we wat een FA vindt van jouw ge-wel-dig-e bijdrages hier.
Nerd, met je Marco van Basten.quote:Op zondag 2 november 2008 14:41 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Vooral dit livetopic zoooo serieus nemen
Als ik zou willen trollen deed ik het wel in het Feyenoord topic.
Kut newbquote:Op zondag 2 november 2008 14:43 schreef kutstudent_ het volgende:
[..]
Nerd, met je Marco van Basten.![]()
Komop NEC, hoewel we weten dat ze nooit scoren in de 1e helft.
Ojeej Denthemen posts iets wat hij niet eens onderbouwd het doet mij erg pijnquote:Op zondag 2 november 2008 14:53 schreef Fortitudo het volgende:
goed dat die _Mike_ een keer wordt aangepakt. krijg de indruk dat niet alleen ik schijtziek van zn gedrag wordt.
hij onderbouwd???quote:Op zondag 2 november 2008 14:57 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ojeej Denthemen posts iets wat hij niet eens onderbouwd het doet mij erg pijn![]()
Ga er niet eens meer op in.
Go Sparta
Hij zit toch ook nog op schoolquote:Op zondag 2 november 2008 14:59 schreef De_kromme het volgende:
[..]
hij onderbouwd???
Ga terug naar school joh, klein kind
Ik blijf me keer op keer verbazen. Zo spelen met alle respect Bridji, Overtoom, Breukers en in mindere mate Looms en De Vries.quote:
Het is echt huilen met de pet op vandaag ja. Maarja, we hebben gister al een schitterende wedstrijd gezien. We mogen dus niet klagenquote:
Eigenlijk gek dat ze maar 4 kanalen hebben.quote:Op zondag 2 november 2008 15:02 schreef _Mike_ het volgende:
Oh Heracles is op Eredivisie live 3 ik vond het al vreemd dat het niet uitgezonden zou worden.
Als je gaat zingen over joden en zo dan is het toch wel triest, of ben je het daar niet mee eens?quote:Op zondag 2 november 2008 14:38 schreef TC03 het volgende:
Wat een trieste Ajacieden lopen hier rond zeg. Feyenoord wint voor de 2e keer dit seizoen en dat is een hele opluchting. Als we daar vervolgens blij om zijn en de supporters gaan zingen, wordt ons ineens verweten dat we te blij zijn.Grow up.
Tijdens Ajax - NEC werd er ook over Rotterdammers gezongen.quote:Op zondag 2 november 2008 15:09 schreef denthemen het volgende:
[..]
Als je gaat zingen over joden en zo dan is het toch wel triest, of ben je het daar niet mee eens?
Heb er momenteel maar 2 via de satellietquote:Op zondag 2 november 2008 15:08 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Eigenlijk gek dat ze maar 4 kanalen hebben.
quote:
Nou tijdens Heracles - Ajax hoorde ik ook continu spreekkoren over Feyenoord.quote:Op zondag 2 november 2008 15:09 schreef denthemen het volgende:
[..]
Als je gaat zingen over joden en zo dan is het toch wel triest, of ben je het daar niet mee eens?
En dat is in mijn ogen ook gewoon triest, hoe slecht feyenoord op dat moment ook stondquote:Op zondag 2 november 2008 15:10 schreef RayMania het volgende:
[..]
Tijdens Ajax - NEC werd er ook over Rotterdammers gezongen.
quote:Op zondag 2 november 2008 15:13 schreef denthemen het volgende:
[..]
En dat is in mijn ogen ook gewoon triest, hoe slecht feyenoord op dat moment ook stond
Jawohl. Sehr schnell bitte.quote:Op zondag 2 november 2008 15:16 schreef Blawh het volgende:
Bridji raus bitte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |