quote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:58 schreef McFearless het volgende:
Ik ben even n00bs aan het ownen op CoD4 terwijl er een vijftienjarig breezersletje aan mijn penis zuigt.
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:19 schreef IQM het volgende:
Wat Breath betreft is op haar 'geilen' een groot woord.Breath is namelijk meer dan een (naakt)foto. Ze is ook nog een mens van vlees en bloed, weet je.
Ik geil niet op haar.
quote:Op zondag 26 oktober 2008 23:44 schreef remlof het volgende:
Er is bijna geen topicreeks waar zoveel bans vallen als in deze en dat is niet iets om trots op te zijn.
met de volle vuist toch he zodat het vuur uit der ogen patstquote:
een koequote:
quote:Op zondag 2 november 2008 02:09 schreef NoelGallagher het volgende:
Kut, ik heb de OP gefuckt per ongeluk, en ik weet niet meer hoe die goed moet
trustequote:Op zondag 2 november 2008 02:14 schreef NoelGallagher het volgende:
Mensen en gers, ik ga slapenMorgen de trein van 10:25
Jodel hvjjjj
Tuurlijkquote:Op zondag 2 november 2008 02:11 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
nu maak ik wel kans om mod te worden?
ok.quote:Op zondag 2 november 2008 02:48 schreef Broekpaling het volgende:
Net Iron Man gezien. Puickende film.
Sterf.quote:Op zondag 2 november 2008 04:40 schreef Skeletor het volgende:
kuttopic!![]()
ik zie dit topic altijd over het hoofd
whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyquote:
Hoe heet je dan? Ik heb echt geen aanvraag gehad van jequote:
quote:Op zondag 2 november 2008 04:43 schreef Skeletor het volgende:
[..]
whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ik was je stille fan...
Ritsel etc.quote:Op zondag 2 november 2008 04:43 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Hoe heet je dan? Ik heb echt geen aanvraag gehad van je![]()
Doe nog eens..
Er zijn nog 20892 wachtende voor u.quote:Op zondag 2 november 2008 04:43 schreef Skeletor het volgende:
[..]
hey ananas.. mag ik je fan zijn???
Krijg ik geen voorkeursbehandeling??? Ik doe alles wat je wil..... ALLES....quote:Op zondag 2 november 2008 04:45 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Er zijn nog 20892 wachtende voor u.
We zitten te kemmen.quote:Op zondag 2 november 2008 05:22 schreef Skeletor het volgende:
Biogardeeeeeeeeee... waar ben je poepie van me.........![]()
Hiehierquote:Op zondag 2 november 2008 05:22 schreef Skeletor het volgende:
Biogardeeeeeeeeee... waar ben je poepie van me.........![]()
Ik was bijna mijn polsen aan het bekrassen omdat ik je niet meer kon vinden!!!quote:
Hoezo, nog steeds?quote:Op zondag 2 november 2008 09:39 schreef Kali-Mist1 het volgende:
fokking hell...nog steeds wakker, nog steedss gekkenhuis!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wie heeft hem verkeerd ingetyptquote:Op zondag 2 november 2008 12:00 schreef BigKahuna het volgende:
Godverdomme een of andere tyfusleier heeft 3x op mn telefoon een verkeerde pincode ingetypt en nu moet ik die kankerpuk code zien te vinden![]()
![]()
![]()
![]()
Weet niet, hij was aan het opladen maar er waren allemaal kankertuigvrienden van mn broer in huis dus zeker 1 van die kankerlijersquote:Op zondag 2 november 2008 12:08 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Wie heeft hem verkeerd ingetyptIk geef mijn mobiel normaal nooit aan mensen die mijn wachtwoord niet kennen
Wat een fratsenquote:Op zondag 2 november 2008 12:10 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
Weet niet, hij was aan het opladen maar er waren allemaal kankertuigvrienden van mn broer in huis dus zeker 1 van die kankerlijers
quote:Op zondag 2 november 2008 12:00 schreef BigKahuna het volgende:
Godverdomme een of andere tyfusleier heeft 3x op mn telefoon een verkeerde pincode ingetypt en nu moet ik die kankerpuk code zien te vinden![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 2 november 2008 12:48 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Ze zijn hier vuurwerk aan het afschieten...
Of het zijn pistoolschoten
quote:
quote:Op zondag 2 november 2008 13:23 schreef postmortum het volgende:
zeg als ik de_boswachter een baksteen op zijn kopje gooi van de week bij mvv en hij is uitgeschakeld als mod , dan word ik toch mod ?
Wat een stomme ziektequote:Op zondag 2 november 2008 13:43 schreef jordeeeh het volgende:
Kanker (Latijn: neoplasma malignum) is een aandoening die gekenmerkt wordt door de volgende verschijnselen:
* er zijn cellen die zich ongecontroleerd vermenigvuldigen en dit blijven doen;
* de woekerende cellen breiden zich uit in omliggend weefsel en richten hier schade aan (invasieve groei of infiltratie);
* de woekerende cellen verspreiden zich ook naar ver weg gelegen plaatsen in het lichaam (metastasering ofwel uitzaaiing). Dit geschiedt via de lymfevaten (lymfogene metastasering), via het bloed (hematogene metastasering) en in aanwezige lichaamsholten (bijv. buikholte).
Nagenoeg alle medische specialismen houden zich bezig met kanker, maar met name specialisten in de oncologie en radiotherapie hebben zich gespecialiseerd in de behandeling van kanker.
Kanker is na hart- en vaatziekten in Nederland de belangrijkste doodsoorzaak. In Nederland stierven in 2005 zelfs meer mannen aan kanker dan aan hart- en vaatziekten (bron: CBS).
i take that as a yesquote:
wtfquote:
Ja ik dacht; ik doe eens wat anders dan al die oldskool hiphop van mequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |