Klinkt goed!quote:Op dinsdag 4 november 2008 18:07 schreef McLaura het volgende:
En sja, die punctie.... het begon voor mij met een enorme huilbui inclusief 'ik wil nieieieieiet'. De gynaecologe stelde me gerust (ze zei nog "dit is de spanning he meid") en even later is het dan toch begonnen.
Eerlijk gezegd is het me meegevallen. Natuurlijk is het vervelend en doet het af en toe ook even flink pijn (een vervelende, scherpe pijn), maar het was te doen. De 6 eiblaasjes op de rechtereierstok lieten zich mooi lekprikken en leegzuigen.
De buisjes met follikelvocht (en hopelijk een paar eitjes) werden in een koffertje gestopt en daarmee is Harold naar Groningen gereden. Nadat hij zijn bijdrage had geleverd moest hij nog even wachten. Hij belde me dat er maar liefst 8 eicellen gevonden zijn en dat is een indrukwekkende opbrengst van 8 follikels.
Ik ookquote:Op dinsdag 4 november 2008 19:44 schreef E.T. het volgende:
Ben wel jaloers op je morfine en atropine
Verrassend eigenlijk heb nl een doodnormale cyclus gekregen van 29/30 dagen. Door een swits van medicatie ben ik 20 kilo kwijt geraakt dat heeft ook geholpen.quote:Op woensdag 5 november 2008 09:24 schreef miss_sly het volgende:
Rottdog, hoe is het met jou/jullie?
Nee, als iets niet helemaal goed gaat, betekent dat niet dat je verkeerd bezig bent.quote:Op woensdag 5 november 2008 10:10 schreef miss_sly het volgende:
[..] Ben ik nou zo verkeerd bezig dat ik een kind wil?
[..]
Ach, weet je, eigenlijk weet ik dat ook wel. Ik vind het ook niet kloppen om dan bijvoorbeeld te roepen dat 'het niet eerlijk' is, want wanneer is het dat wel? Ik weet ook wel dat ik niet verkeerd bezig ben, maar vanochtend had ik het echt even helemaal gehad. Moeite ervoor doen wil ik zeker, pijn (emotioneel en fysiek) verdraag ik allemaal wel. Ik zou alleen zo graag een gewone soepele poging willen. GEwoon slikken/spuiten, echo, ziet er mooi uit, overmorgen IUI. En dat dan dan niet lukt, soit, daar kan ik vrede mee hebben. Op deze manier hebben we echter niet eens een kans iedere keer.quote:Op woensdag 5 november 2008 13:02 schreef SilkTie het volgende:
Ik volg het topic wel, maar omdat er niet zo ontzettend veel te melden is, hield ik gewoon mijn gaffel dicht.
Ik leef met jullie mee, zie hier de blije momenten en laat in gedachten een traan bij de trieste berichten.
Maar de volgende zin sneed me door mijn ziel ...
[..]
Nee, als iets niet helemaal goed gaat, betekent dat niet dat je verkeerd bezig bent.
Het is vreselijk als bepaalde dingen niet zo gemakkelijk gaan als bij anderen, dat je er ontzettend veel moeite voor moet doen en pijn (fysiek en mentaal) moet doorstaan.
Hopelijk zal het allemaal niet voor niets zijn ...
Ze/we weten wel dat de uitslag van de combinatietest een kansberekening is. En het kan zeer zeker nog helemaal in orde blijken te zijn, daar hopen we ook op. Maar het is toch wel een harde klap en een erg nare tijd zo.quote:Bij deze ook nog een specialevoor wilmadonna (mocht ze dit nog lezen). De teleurstelling van zo'n bericht moet enorm zijn. Hopelijk is het jullie gegeven om toch nog op een natuurlijke manier kinderen te krijgen.
-edit- miss_sly, ik lees nu pas van je zus. Hopelijk is de uitslag van de punctie goed.
Ik had een collega waarbij alles op de echo wees dat het kindje een chromosoom teveel had, ze wilde geen punctie (om wat voor reden dan ook) en na de geboorte bleek alles in orde te zijn. Nu weet ik wel dat dat helaas niet de standaard is, maar het komt dus voor. Ik duim ...
Ba-len ...quote:Op woensdag 5 november 2008 14:09 schreef miss_sly het volgende:
Afgeblazen, oestrogenen waren ook te hoog. Kans dat er maar 1 doorgroeit is er niet, zei ze, dus einde poging 4 voor de tweede keer
En beschermde seks, want het risico is te groot...ik vind de verleiding wel erg groot nu om dat advies/gebod in de wind te slaan
Eensch!quote:Op woensdag 5 november 2008 16:24 schreef miss_sly het volgende:
SilkTie, had ik al eens gezegd dat ik erg blij ben met jouw bijdragen? Ze zijn goed, rationeel maar niet gevoelloos, integendeel zelfs. Dank
Een van die spuiten moet blijkbaar in de toches (a.k.a. achterwerk, zitvlak, bil, etc.) en daar kan ze zelf niet zo goed bij.quote:Op donderdag 6 november 2008 16:29 schreef miss_sly het volgende:
SilkTie, wordt een spannende tijd dus voor jullie! En ga je dat redden, die spuit zetten? Ik heb het zelf gedaan, en het valt best mee
Wat is dat met dat antibiotica? Is dat bij jullie een standaardonderdeel van het IVF traject? Ik heb er hier nog nooit van gehoord. En waarom doen ze dat, weet je dat?
quote:Hier begint mijn buik erg pijnlijk te worden. Beschermd of onbeschermd, ik meot er nu even helemaal niet aan denken, dus dat probleem is ook de wereld uit
Miss_Sly hou je het wel goed in de gaten? Ik heb twee keer plat gelegen met overstimulatie en dat is geen pretje en kan zelfs levensbedreigend zijn. Bij hele erg pijn direct bellen hoor.quote:Op donderdag 6 november 2008 16:29 schreef miss_sly het volgende:
Hier begint mijn buik erg pijnlijk te worden. Beschermd of onbeschermd, ik meot er nu even helemaal niet aan denken, dus dat probleem is ook de wereld uit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |