ik heb nog 3 reserve want 1 hebben we er al naar de klote geholpen...quote:Op woensdag 27 mei 2009 22:40 schreef Jumparound het volgende:
ah, oke
dat spul wordt ook steeds beter
ik hoop echt dat ze niet over een jaar de grond uit roesten
quote:Op donderdag 28 mei 2009 18:17 schreef TheOneAndOnly het volgende:
WTF, check de sexy onderbroek van de buurvrouw.... (van 95)....
Dat zijn idd flinke nadenquote:Op donderdag 28 mei 2009 18:17 schreef TheOneAndOnly het volgende:
zoals beloofd nog een fotow:
[ afbeelding ]
zo ziet er de tuin nu uit... moet achter nog wel een beetje aanvegen zodat de naden mooi vol zitten....
WTF, check de sexy onderbroek van de buurvrouw.... (van 95)....
er zijn weer 3 volle aanhagners zand uit, heb net een tuinwals gehaald, ga ik dadelijk mee aan de slag, morgen heb ik een dag vrij, dag ga ik zorgen dat de grond vlak is en dan komen zaterdagmiddag de graszoden erin...quote:Op woensdag 10 juni 2009 20:46 schreef Barbie het volgende:
Is je zand al weg? Of is het nu weer te weinig?.
ik hoorde dat de reservebank van ajax te koop is...quote:Op zaterdag 13 juni 2009 11:46 schreef klipper het volgende:
Nu nog twee van deze mini dingen,
[ afbeelding ]
eventueel uitgebreid met deze,
[ afbeelding ]
en je bent klaar voor het seizoen.
ja hoor, heb er alleen niet heel vaak gezeten... beplanting staat aan de zijkant, oh nee, dat is onkruid...quote:Op zondag 13 september 2009 01:04 schreef Barbie het volgende:
Ben je lekker de zomer doorgekomen in je kersverse tuin? Heb je ook al beplanting?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |