Dat was HELD ADDO!quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:21 schreef Morrigun99 het volgende:
In de wedstrijd tegen Ado deed iemand een "Salcidootje" (ommehaal in de eigen 16)! Welke PSV'er was dat?!
Kan het ook een compromis zijn als Salcido met een omhaal Addo vrij speelt en hij weer iedereen voorbij gaat en scoortquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:26 schreef Vitamine_C het volgende:
Zie liever Addo goals dan de Salcido omhaal
morgen Addo maar in de spits.. en dan Salcido in het centrum van de verdediging.. (kan je de Salcido omhaal én Addo goals zien)..quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:26 schreef Vitamine_C het volgende:
Mendez.
Zie liever Addo goals dan de Salcido omhaal
Toch alweer 1 wedstrijd in de competitie voor Fiorentinaquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 19:50 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Hee, Da Costa.
Hoe gaat het met hem tegenwoordig?
500 man als ik me niet vergis.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:12 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Veel jongens hier die al een reis geboekt hebben naar Madrid? Wat een kutzooi
Wat een kutgrap zegquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 21:58 schreef Silenus het volgende:
Geen PSV-supporters bij Atletico Madrid - PSV, dit is wel érg lullig jongens.
Zie TT 803
Terug eisen natuurlijk. Flikker toch op met die onzin. In het Ajax-topic wordt er om gelachen, maar ik vind het echt waardeloos. Je betaalt je scheel om je club achterna te reizen en te steunen en dan word je zo genaaid.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:16 schreef Sj0rSz het volgende:
[..]
500 man als ik me niet vergis.
Al met al zwaar klote
Amen. Ik kan hier wel zo kwaad om worden. Feyenoord lekkere eruit trappen maar wat gebeurd er met de grote Europese clubs? Juist. Milde strafjes. Bravo Uefa, jullie maken er weer een zooitje van.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:24 schreef Aanvoerder het volgende:
Schadevergoeding van de UEFA eisen. PSV-fans die de dupe worden van het gedrag van de Atletico-fans is natuurlijk kolder van de bovenste plank.
lullig? Het is ronduit schandalig..quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 21:58 schreef Silenus het volgende:
Geen PSV-supporters bij Atletico Madrid - PSV, dit is wel érg lullig jongens.
Zie TT 803
Je verder goeie reactie met 1 zin verpestquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:06 schreef Euner het volgende:
Dat er een stelletje joden zitten in KNVB wisten we al, maar op europees niveau
Sorry :pquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:08 schreef denthemen het volgende:
[..]
Je verder goeie reactie met 1 zin verpestKom op zeg, wat heeft Ajax hier nou weer mee te maken?
Eensch,quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:11 schreef denthemen het volgende:
Het is ook belachelijk, ik hoop dat de supporters die alles al geregeld hebben gewoon zo veel mogelijk terug krijgen. Je krijgt nu gewoon een straf omdat je je club achterna wilt reizen
Hou je wat minder met ons bezigquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:09 schreef Euner het volgende:
[..]
Sorry :p
Ik las het en ik vind het echt niet kunnen dusja ik ben beetje boos :p enja goed ajax is makkelijke pispaal dan
Maargoed
Vind het nogsteeds laf
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 23:16 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Hou je wat minder met ons bezig
Jullie worden al vier jaar op rij kampioen. Waarom je dan druk maken over ons?
Verder is het natuurlijk ontzettend kut. Maar psv moet in beroep gaan en ik denk dat ze best sterk staan. Liverpool kreeg ook gelijk.
hij staat daar sinds de afwezigheid van kromkamp, heeft verder weinig te maken met zijn debuut bij oranje naar mijn idee. Zie hem liever ook centraal, maar wie moet er dan rechtsback?quote:Op zaterdag 1 november 2008 00:06 schreef ganzenherder het volgende:
Zolang Marcellis maar GEEN rechtsback staat morgen, pure verspilling van zijn kwaliteiten. Ik snap echt totaal niet waarom Huub hem rechtsback heeft gezet na zijn oranje debuut waar hij ook rechtsback speelde
Ik snap uberhaupt niet wat Stevens met de verdediging aan wilt. Bij een overwinning laat hij dezelfde verdediging staan, en wanneer er daarna weer verloren wordt worden(wat telkens is), verandert hij het weer helemaal.quote:Op zaterdag 1 november 2008 00:06 schreef ganzenherder het volgende:
Zolang Marcellis maar GEEN rechtsback staat morgen, pure verspilling van zijn kwaliteiten. Ik snap echt totaal niet waarom Huub hem rechtsback heeft gezet na zijn oranje debuut waar hij ook rechtsback speelde
mja hij moet de verdediging gewoon eens een keer een aantal wedstrijden laten staan... dat wisselen helpt natuurlijk ook niet echt aan de ingespeeldheid van de ploeg..quote:Op zaterdag 1 november 2008 00:14 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ik snap uberhaupt niet wat Stevens met de verdediging aan wilt. Bij een overwinning laat hij dezelfde verdediging staan, en wanneer er daarna weer verloren wordt worden(wat telkens is), veranderd hij het weer helemaal.
Verdediging van de laatste maand:
Zonneveld-Simons-Addo-Marcellis(winst)
Salcido-Maza-Brechet-Marcellis(verlies)
Salcido-Maza-Brechet-Marcellis(winst)
Pieters-Salcido-Marcellis-Kromkamp(verlies)
Pieters-Salcido-Marcellis-Kromkamp(winst)
Salcido-Marcellis-Brechet-Kromkamp(verlies)
Salcido-Marcellis-Brechet-Kromkamp(winst)
Van die BN-koekjesw hehequote:Op zaterdag 1 november 2008 00:06 schreef Euner het volgende:
Trouwens,
wat vinden jullie van da nieuwe nummer?
Otman Bakkal op de melodie van Moam ofzo..
tu tuuuuuuu tu tu tu, Otman Bakkal, tu tuuutuuu tu
Lastig typen :p
Weet niet of dat al gepost was?quote:Kaartverkoop Ajax - PSV start zaterdagochtend
31 oktober 2008 16:30
PSV speelt op zondag 16 november in de Amsterdam ArenA in competitieverband tegen Ajax. De aftrap van deze wedstrijd is om 12.30 uur. PSV organiseert een treinreis naar Amsterdam, er zijn dan ook uitsluitend treincombikaarten verkrijgbaar. De verkoop hiervan start zaterdag om 9.00 uur.
PSV organiseert voor haar supporters een treinreis naar Amsterdam. PSV organiseert voor haar supporters een treinreis naar Amsterdam.
PSV
Verkoop start zaterdag
Voor de wedstrijd Ajax - PSV zijn uitsluitend kaarten verkrijgbaar in combinatie met een treinreis. De kaartverkoop hiervoor gaat zaterdagochtend van start en eindigt vrijdag 14 november om 14.00 uur. Voor deze wedstrijd dien je in het bezit te zijn van een PSV Uitkaart. Je kunt per persoon één toegangskaart kopen. Kaarten zijn uitsluitend verkrijgbaar via www.psvuitwedstrijd.nl en kosten ¤ 37,50.
PSV
1600 supporters
PSV heeft de mogelijkheid om met 800 (één trein) of maximaal 1600 (twee treinen) supporters naar Amsterdam te reizen. Dit is afhankelijk van het verloop van de kaartverkoop, op basis van de tussenstand wordt daarover een beslissing genomen. PSV adviseert dan ook om tijdig toegangskaarten aan te schaffen.
En weer schuiven maar!quote:Stevens sluit wijzigingen in opstelling niet uit
Ondanks de winst tegen ADO den Haag kan het zomaar zo zijn dat er zaterdag weer een heel ander elftal staat. "De wedstrijd tegen Willem II wordt weer heel anders. Ik verwacht dat ze zich gaan laten inzakken en proberen vanuit een goede organisatie op de counter te spelen via Frank Demouge."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |