Vorige topicsquote:30 oktober 2008
NAC vier wedstrijden zonder Lurling
Anthony ‘K1’ Lurling zal de komende vier wedstrijden vanaf de tribune toe mogen kijken. De knvb legde hem een schorsing van vier wedstrijden op naar aanleiding van de rode kaart van gisteren. Lurling accepteert de straf. Daarnaast weet NACblog te melden dat NAC de aanvaller ook een sanctie heeft opgelegd. Het is dan weer niet bekend wat deze sanctie is.
Bron : De Rat, NACblog
Lovre van Groningen tegen Feyenoord.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:15 schreef Koepert het volgende:
sodeju man.. Laat m gaan boksen ofzo, niet op t veld...
die eerste is ook wel n flinke trouwens; van wie en wanneer is die??
Die is echt hard.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:15 schreef Lamzak_ het volgende:
En die van Lurling op wielaert vorig jaar
[ afbeelding ]
goddomme zeg, dat had ook einde carriere kunnen zijn voor Wieleart,,,, Die van gisteren was ook te absurd voor woorden, ik vind 4 wedstrijden te weinig..quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:15 schreef Lamzak_ het volgende:
En die van Lurling op Wielaert vorig jaar
[ afbeelding ]
Doen ze toch? Ze schorsen hem voor 4 wedstrijden.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:39 schreef appelsientje het volgende:
Je vraagt je idd af waarom de KNVB hier niks tegen doet...
Of zijn eigen club, tot het eind van het jaar in het tweede laten spelen ofzo.quote:Op donderdag 30 oktober 2008 13:39 schreef appelsientje het volgende:
Je vraagt je idd af waarom de KNVB hier niks tegen doet...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |