Voorwoord
Nu de lucht langzaam donker wordt en in de verte het gedonder al te horen is zal een wijs persoon zijn maatregelen treffen. De vooravond van een totale meltdown van het economische systeem is aangebroken en dit zal desastreuze gevolgen hebben voor de Nederlandse manier van leven.
Ik voorspel pijn, honger en ellende in de nabije toekomst voor iedereen die onvoorbereid de komende jaren ingaat. We zullen worden teruggeworpen naar tijden van de naakte aap, de verzamelaar, de jager, de brute barbaar. Elke vorm van recht en orde zal verdwijnen zodra de magen van 16 miljoen Nederlanders beginnen te knorren. Beschaafde mensen veranderen na 3 gemiste maaltijden in beesten. Survival of the fittest zal de nieuwe wet van de lage landen zijn en mijn tips maken van jou het alpha mannetje.
Mindset van de survivalist
Een survivalist vergeet alles wat hij geleerd heeft in de beschaafde wereld waarin hij is opgegroeid. Je kunt alleen nog maar op 1 ding rekenen, dat is op jezelf. Verwacht geen hulp van anderen en al helemaal niet van de overheid en hulporganisaties. Laat niks over aan kans en geluk, het draait allemaal om voorbereiding en vertrouw niemand. Als je afwijkt van deze manier van denken is er maar 1 uitkomst mogelijk.....de dood.
Wapens
Er zullen situaties volgen waar je jagers van je af moet slaan of prooien moet uitschakelen voor eigen overleving. Het belangrijkste wapen is je hersens, plan situaties uit zodat je nooit voor verassingen komt te staan. Zorg ervoor dat je genoeg materiaal in huis hebt om geïmproviseerde wapens en bommen te maken. Denk aan scherpe messen, houten stokken, lege flessen, brandstof, lakens en aanstekers. Indien je aan vuurwapens kunt komen, vooral doen, want een ander zal het ook doen. Wat betreft wapens is er maar 1 regel, no mercy no surrender.
Kleding
1 ding telt nog maar, degelijkheid en functionaliteit. Je heb een paar essentiële kledingstukken nodig wil je barre tijden kunnen overleven. Je moet stevige wandelschoenen hebben zodat je flinke afstanden kunt afleggen als alle vormen van vervoer stoppen. Zorg voor warme truien en een fatsoenlijk waterdichte winterjas zodat je zonder externe verwarming in het gematigde klimaat kunt overleven. Je kunt dit het makkelijkst en goedkoopst bij de legerdump vinden, als je daar toch bent haal dan gelijk een balaclava, just in case.
Financieel
Alles wat je hebt geleerd over geld moet je snel vergeten, morgen kan het in 1 klap zoveel waard zijn als wc papier. Morgen kunnen de banken besluiten dat de flappentap offline gaat en je kunt dan fluiten naar je geld. Bestudeer oude beelden van Argentinië om te beseffen wat ons te wachten staat. Je moet een paar honderd euro in cash hebben voor de dagelijkse dingen en that's it. Als je weinig geld hebt moet je dit investeren in voedsel nu het nog goedkoop is. Als je veel geld hebt moet je dit in edelmetaal omzetten om je rijkdom niet in rook op te zien gaan.
Voedsel
Zodra de euro gaat klappen zal voedsel onbetaalbaar worden en zal er onrust heersen in de straten van ons land. Vertrouw mij als ik zeg dat je tijdens zo'n situatie zo min mogelijk op straat wilt zijn. Je wilt dus goed voorbereid zijn door voedsel in te slaan wat lang houdbaar en voedzaam is. Vul je badkuip met schoon water voordat je s'morgens naar je werk gaat, je weet niet in wat voor wereld je s'avond leeft. Wees niet zo dom om al deze voorbereidingen te delen met mensen in je omgeving die je nu uitlachen. Ze zullen gegarandeerd het gesprek herinneren om met een lynchmob je voordeur in te trappen om je voedsel te stelen. Ga ook niet vitaal over straat lopen als je buren suf van de honger rondstiefelen, camoufleer jezelf in de omgeving door ook hongerig te lijken. Ga niet, ik herhaal ga niet naar de mobiele gaarkeuken van het Rode Kruis of de VN om eten te halen, het gevaar voor vaccinaties of opsluiting in kampementen is groot. Nogmaals, vertrouw niemand.
Tot slot wil ik jullie allemaal succes wensen en hopelijk zie ik jullie levend en wel terug aan de andere kant.
Jullie Zapruder vriend, Monkeyman.
( Bron:
http://zaplog.nl/zaplog/a(...)economische_meltdown )
[ Bericht 0% gewijzigd door kut_klo0n op 30-10-2008 01:40:56 ]