Net alsof dit ooit het geval is geweestquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:19 schreef Ajaxfan het volgende:
...de klassieker moet weer de beslissing zijn om het kampioenschap.
Mensen die ouder dan 12 zijn weten wel wat hij bedoeltquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:42 schreef Adidah het volgende:
Net alsof dit ooit het geval is geweest. Ik zou eerlijk gezegd niet weten over welke edities jij dan praat. Ze zijn immers al jaren geen sportieve concurrent van Ajax meer.
Wat een pathetische poging tot recalcitrantie, dat kunnen Derksen en Borst toch wel wat beter.quote:
Hou toch eens op man. Het gaat erom dat mensen voetbalverstand en visie hebben, niet of ze een Feyenoord-hart hebben. Iemand als Van Hanegem had ook niets klaargespeelt bij ons nu.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 06:54 schreef TJDoornbos het volgende:
Bosz eruit en mensen uit 1970/1974 met roodwit hart erin!
Ik moest glimlachen.quote:Peter Bosz is een non-valeur die het erger vindt om voor Peter de Boszkabouter uitgemaakt te worden dan dat hij zich in een televisieprogramma moet verdedigen. Wim Jansen is een uitgerangeerde bejaarde die om de paar dagen over een zak met ballen struikelt en verder niks toevoegt. Gertjan Verbeek is een onaangepaste provinciaal voor wie het communiceren nog uitgevonden moet worden. Eric Gudde is een uit de ambtenarij omhooggevallen baantjesjager die onder zijn steen blijft tot de eerste paal voor het nieuwe stadion geslagen wordt.
Daar heeft ie zelf wel voor gezorgd.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:23 schreef TLC het volgende:
Bosz ; "Feyenoord kan me niet ontslaan want ze hebben geen geld"
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:23 schreef TLC het volgende:
Bosz ; "Feyenoord kan me niet ontslaan want ze hebben geen geld"
![]()
![]()
Ik zag hem net, volgens overdrijft Johan best wel een beetjequote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
http://www.vi.nl/WebTV/We(...)tOnhoudbaar,Henk.htm
Volgens mij staat Johan op de wc ze verhaal te vertellen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:39 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik zag hem net, volgens overdrijft Johan best wel een beetje
Alhoewel ik zeker niet de grootste fan van Timmer ben hoor, maar dit seizoen vind ik hem toch wel redelijk keepen
Het lijkt er wel een beetje op jaquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:41 schreef Jasza het volgende:
[..]
Volgens mij staat Johan op de wc ze verhaal te vertellen?
Beste Johan, word je zo gewaardeerd door je collega's dat je dit programma moet opnemen op de wc.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
http://www.vi.nl/WebTV/We(...)tOnhoudbaar,Henk.htm
Wie wel? Alleen Wijnaldum en af en toe Hofland halen het niveau.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:47 schreef TC03 het volgende:
De eerste zes wedstrijden was Timmer erg goed vond ik, de laatste twee wedstrijden ging hij niet vrijuit.
Denk niet dat Johan daar zin in zou hebben.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 06:54 schreef TJDoornbos het volgende:
Bosz eruit en mensen uit 1970/1974 met roodwit hart erin!
Wijnaldum laat ook regelmatig z'n man lopen hoor. Dat valt alleen niet zo op omdat er een stuk of 3 spelers zijn die verdedigend nóg slechter zijnquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 14:59 schreef Crane het volgende:
[..]
Wie wel? Alleen Wijnaldum en af en toe Hofland halen het niveau.
Hij stond anders vaker dan wie ook op de Coolsingelquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 12:38 schreef Crane het volgende:
[..]
Hou toch eens op man. Het gaat erom dat mensen voetbalverstand en visie hebben, niet of ze een Feyenoord-hart hebben. Iemand als Van Hanegem had ook niets klaargespeelt bij ons nu.
Alweer Greenequote:Vermoedelijke opstellingen
Roda JC:
Castro;
Saeijs, De Fauw, Kah, De Jong;
Vormer, Meeuwis, Hadouir, Bodor;
Cissé en Oper
Feyenoord:
Timmer;
Greene, Bahia, Hofland, De Cler;
Wijnaldum, El Ahmadi, Fer, Van Bronckhorst;
Makaay en Biseswar
quote:
It keeps getting better and betterquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 18:45 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Volgens Jan-Dirk Stouten heeft Peter Bosz als bijgetekend, maar durven ze het nu nog niet naar buiten te brengen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |