Goed idee!quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:08 schreef hello_goodbye het volgende:
.... Misschien beste Bealtes song van de afzonderlijke leden. ...
Beste album hebben we geloof ik vorig jaar al gedaan. Die moet eigenlijk wel opgenomen worden in de OP.quote:Op dinsdag 4 november 2008 19:08 schreef hello_goodbye het volgende:
Kan je dat alleen niet, dan...?Ik zou wel eens een nieuw soort tournament willen, dus niet beste song of zo. Misschien beste Bealtes song van de afzonderlijke leden. Of simpelweg het beste album. Of de beste B-kant. Beste albumopener. Beste albumafsluiter. Zoiets. Even wat anders. ;P
Ja, maar pas in de zomer... Had van mij wel eerder gemogen.quote:
Grafisch mooi, maar qua covers... Tsja. Er zitten originele covers tussen in een alternatieve stijl, maar het overgrote deel doet, zoals zo vaak, de oorspronkelijke nummers tekort.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:25 schreef onemangang het volgende:
Het zal hier ongetwijfeld al eens voorbij gekomen zijn: de film Across the Universe.
Een film van Julie Taymor (ook verantwoordelijk voor Frida) die dit jaar in Nederland stilletjes op DVD is uitgekomen en nooit in de Nederlandse bioscoop is gekomen. Schandalig gewoon. Terwijl het bioscooppubliek wel afschuwelijke films met Eddie Murphy met Imdb-ratings beneden de 3 heeft voorgeschoteld gekregen heeft deze geweldige musical met uitsluitend Beatles-muziek en een IMDB-rating van 7,6 (mij betreft een 9) de Nederlandse bioscoop niet eens gehaald... Wat mij betreft een van de beste musicals ooit gemaakt, geweldig onderschat.
Ren dus naar de winkel en halen die dvd. Ik beloof je, je zal geen spijt hebben.
Daar ben ik het niet mee eens. Neem nou bijvoorbeeld 'Strawberry fields forever'quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:32 schreef TNA het volgende:
[..]
Grafisch mooi, maar qua covers... Tsja. Er zitten originele covers tussen in een alternatieve stijl, maar het overgrote deel doet, zoals zo vaak, de oorspronkelijke nummers tekort.
Nou, dat zeg je wel erg stellig...quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:25 schreef onemangang het volgende:
Het zal hier ongetwijfeld al eens voorbij gekomen zijn: de film Across the Universe.
(...)
Ren dus naar de winkel en halen die dvd. Ik beloof je, je zal geen spijt hebben.
Tja, ik stond ook niet echt te wachten op de zoveelste film met Beatlescovers. Toch vond ik hem iets beter dan ik had verwacht. Zo was de kleine bijdrage van Joe Cocker best leuk met Come Together. Maar het verhaal is natuurlijk wel mierzoet. Maar ik hou ook niet zo erg van musicals.quote:Op dinsdag 11 november 2008 13:25 schreef onemangang het volgende:
Het zal hier ongetwijfeld al eens voorbij gekomen zijn: de film Across the Universe.
Ik heb hem na je tip geluisterd. Ontzettend vet album!! Hij staat hier nu al voor de 3e keer achter elkaar te draaien! McCartney op z'n best (nou ja.... beter dan memory almust fullquote:Op donderdag 30 oktober 2008 19:24 schreef hello_goodbye het volgende:
Slightly related: heeft iemand al het Fireman album gehoord? Een Beatle meer dan waardig! Ik had er een apart topic over gestart, omdat ik het hier niet vond thuishoren, maar misschien had ik het beter hier kunnen posten.Het is een zeer verrassend en creatief album, vind ik. Het is natuurlijk niet officieel een McCartney album, maar dat vind ik eigenlijk wel.
quote:Forty years on, McCartney wants the world to hear 'lost' Beatles epic
George Harrison said it was too avant-garde. Now Sir Paul says the time has come to release 1967's 'Carnival of Light'
Interessant! Die wil ik wel horen.quote:Op zondag 16 november 2008 11:44 schreef nipeng het volgende:
Hoe experimenteel is dat firemen gedoe eigenlijk? Het klinkt wel interessant.
Kwam dit tegen trouwens:
http://www.guardian.co.uk(...)ey-carnival-of-light
[..]
Zeer interessant. Een paar jaar geleden was er een nieuwsbericht dat McCartney het nummer wilde uitbrengen, maar dat bleek toen maar een gerucht te zijn.quote:
Nou, het blijft gewoon muziek, hoor. Het is dus geen Carnival. (Of Revolution #9.) Het is alleen veel losser dan z'n andere werk: allerlei soorten stijlen komen voorbij en er is driftig gerommeld met effecten en geluiden, etc. waardoor al die stijlen toch bij elkaar lijken te komen en het echt 1 album is. Het is toch wel echt anders dan z'n laatste cd's, vind ik. En daardoor verrassend en ook zeer lovenswaardig. Ik heb 'm nu al grijsgedraaid en ben 'm nog totaal niet zat (het wil maar niet lukken om 'm zat te worden!quote:Op zondag 16 november 2008 11:44 schreef nipeng het volgende:
Hoe experimenteel is dat firemen gedoe eigenlijk? Het klinkt wel interessant.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |