quote:
Ik heb niet eens hyves. Of msn. Ik heb daar gewoon geen zin in.quote:
Randstadquote:
Weet ik veel. Ik Hyveszszs' niet...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:20 schreef Californium het volgende:
[..]
Oke... en heeft hij 255 hyves vrienden?
Alto om het alto zijnquote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:25 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb niet eens hyves. Of msn. Ik heb daar gewoon geen zin in.
Iemand met 255 "vrienden" op hyves lijkt me dan ook ietwat overdreven.quote:
Wat is er alto aan, als ik vragen mag?quote:
Die hyves kan ik nog begrijpoen, maar wie heeft er tegenwoordig geen MSN? Of IM jij helemaal niet?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Wat is er alto aan, als ik vragen mag?
Ik had het over iemand met 255 "vrienden".quote:
Johquote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:29 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik had het over iemand met 255 "vrienden".
Ik heb er 571, moet ik me nu ook aangesproken voelen?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:26 schreef Pheno het volgende:
[..]
Iemand met 255 "vrienden" op hyves lijkt me dan ook ietwat overdreven.
Retorische vraag: dan allemaal wel echte vrienden?
Gewoon willekeurig mensen op straat gaan aanspreken ofzo?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:29 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb er 571, moet ik me nu ook aangesproken voelen?
quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:28 schreef Californium het volgende:
jeeej.....En we hebben zelfs een connectie![]()
via Eer-ik
Ik IM niet. Eigenlijk geen reden om wel of niet te IM'en. IHet trekt me niet zo. Wel een tijd je gedaan, maar dan heb je van die ellenlange lijsten en iedereen verwacht dat je ze eens per avond of zo aanspreekt. Dan maar liever op een medium als fok, daar is die "instant" niet zo aanwezigquote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:28 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Die hyves kan ik nog begrijpoen, maar wie heeft er tegenwoordig geen MSN? Of IM jij helemaal niet?
dan mag je nu mij gaan zoekenquote:
Je moet niets.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:29 schreef Puala het volgende:
[..]
Ik heb er 571, moet ik me nu ook aangesproken voelen?
Vreemd volk dat verwacht dat je elke dag contact hebt...zou ik ok niet zo'n fan van zijn. Ach, is wel handig als je geen zin hebt om te bellen maar als je wel ff iets wil weten.quote:Op woensdag 29 oktober 2008 15:32 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik IM niet. Eigenlijk geen reden om wel of niet te IM'en. IHet trekt me niet zo. Wel een tijd je gedaan, maar dan heb je van die ellenlange lijsten en iedereen verwacht dat je ze eens per avond of zo aanspreekt. Dan maar liever op een medium als fok, daar is die "instant" niet zo aanwezig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |