En ook dit is zo'n nummer waarop je heel prima een stuk op kunt fietsenquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:25 schreef Brennel het volgende:
Mán wat is dit lekker![]()
![]()
Zo vrolijk, en aanstekelijk, en lekker in het gehoor, en .... gewoon erg fijn
quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:26 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Prima.![]()
Prijs voor Elbow: De Elleboogjes Schaal.
Check.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:52 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Laat je morgen hier ff weten hoe 't was?
Oeh. Da's geen verkeerd vooruitzicht. Slaap lekker!!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:28 schreef Brennel het volgende:
Ik ga lekker in m'n (voorver)warm(d)e bedje liggen, truste
Nah, het is alleen maar voorverwarmd door een kruik en een fleece deken, dus niets spannends ofzoquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:31 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
Oeh. Da's geen verkeerd vooruitzicht. Slaap lekker!!
Dat zei ik ook niet.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:32 schreef Brennel het volgende:
[..]
Nah, het is alleen maar voorverwarmd door een kruik en een fleece deken, dus niets spannends ofzohelaasch.
Dat wisten we al toen hij Slayer draaide op 3FMquote:
Maar natuurlijk. Maar 't kan geen kwaad om weer eens m'n waardering te laten blijken.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:35 schreef Againzender het volgende:
[..]
Dat wisten we al toen hij Slayer draaide op 3FM
Exact. Sindsdien kan ie geen fout meer doenquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:35 schreef Againzender het volgende:
[..]
Dat wisten we al toen hij Slayer draaide op 3FM
Ik kan er nog steeds niet aan wennen. De rustige gedeeltes vind ik wél erg mooi. Maar wanneer 't tempo van de zang wat hoger ligt, vind ik 't echt drie keer niks. Heb dus nog steeds 'n raar gevoel bij die plaat.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:56 schreef Sersjee het volgende:
Niet verkeerd, die cover van Milow.
Ah, zat je in dat businessclub? Daar komen de spelers toch vaak ook nog even bomen na de wedstrijd of niet?quote:Op woensdag 29 oktober 2008 00:05 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zo, weer terug van Roda-AZ. Dat voetbal zelf interesseerde me niet zoveel (was samen met wat collega's uitgenodigd), maar de drank en hapjes erna waren des te gezelliger. Onverwacht nog een Ierse en Engelse collega tegengekomen, dus daar zo ongeveer uren mee vermaakt
. Erg gezellig!
Bitches ain't shit is heel goed gedaan iddquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 23:56 schreef Sersjee het volgende:
Niet verkeerd, die cover van Milow. Maar de beste cover-van-een-rapnummer-door-een-gozer-met-gitaar blijft m.i. toch Jonathan Coulton's Baby got back.
edit: Ben Folds Five's Bitches ain't shit is ook geweldig btw.
Wel in de businessclub, maar na de wedstrijd in een van de businessruimte van de sponsoren. Daar waren de spelers nietquote:Op woensdag 29 oktober 2008 00:07 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Ah, zat je in dat businessclub? Daar komen de spelers toch vaak ook nog even bomen na de wedstrijd of niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |