En dan een boete krijgen voor het bezitten van " softdrugs" als meederjarige + een boete voor het hangenquote:Op maandag 27 oktober 2008 11:57 schreef Kopbal het volgende:
Waarom de joint wegdoen als de politie eraan komt?
Faalhaas.
Bezitten van softdrugs?quote:Op maandag 27 oktober 2008 11:58 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
En dan een boete krijgen voor het bezitten van " softdrugs" als meederjarige + een boete voor het hangen
Stef jij maar kanker bullebak je doet je naam er wel te eer aan.quote:
Wat heeft hij weggegooidquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:11 schreef Kopbal het volgende:
TS is breezer en gooit z'n spul weg als de politie eraan komt.
Een dubbele faalhaas.
feyenoord-supporter is gefrusteerd omdat feyenoord gister gelijk heeft gespeeld en is nu dus in de war en heeft moeite met lezenquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:11 schreef Kopbal het volgende:
TS is breezer en gooit z'n spul weg als de politie eraan komt.
Een dubbele faalhaas.
Er staat nergens in de OP dat ik de joint heb weggegooid.quote:doofde ik dus het jointje snel in het buisje
Oké, misschien heb je hem niet weggegooid.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:16 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
feyenoord-supporter is gefrusteerd omdat feyenoord gister gelijk heeft gespeeld en is nu dus in de war en heeft moeite met lezen
Zover ik weet is het in nederland niet toegestaan om te blowen in het openbaar net als het Alcohol drinken in het openbaarquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:16 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Oké, misschien heb je hem niet weggegooid.
Maar als de politie eraan komt, waarom zou je dan je joint weg moeten doen?
Maar jij weet dan ook niet zoveel.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:17 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Zover ik weet is het in nederland niet toegestaan om te blowen in het openbaar net als het Alcohol drinken in het openbaar
Zover ik weet wordt het gedoogd. Heb er zelf in ieder geval nog nooit een boete voor gekregen.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:17 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Zover ik weet is het in nederland niet toegestaan om te blowen in het openbaar net als het Alcohol drinken in het openbaar
Je gang was toch ontsnapt?quote:Op maandag 27 oktober 2008 11:47 schreef dontf0kwithme het volgende:
Klacht : Politie laat onze gang niet gaan
Ik weet niet waar jij woont maar hier omg Rotterdam schrijven ze direct een bon uit voor het blowen in het openbaar e.dquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:21 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Zover ik weet wordt het gedoogd. Heb er zelf in ieder geval nog nooit een boete voor gekregen.
Vreemd dan dat dat per regio zo erg verschilt. Of mag je op bepaalde plekken in Rotterdam gewoon niet blowen?quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:23 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij woont maar hier omg Rotterdam schrijven ze direct een bon uit voor het blowen in het openbaar e.d
Ik heb wel eens gehoord dat dat per straat veschillend kan zijnquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:25 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Vreemd dan dat dat per regio zo erg verschilt. Of mag je op bepaalde plekken in Rotterdam gewoon niet blowen?
Wat staat er dan op de boete overigens?
Openbaar drugsgebruik.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:25 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Vreemd dan dat dat per regio zo erg verschilt. Of mag je op bepaalde plekken in Rotterdam gewoon niet blowen?
Wat staat er dan op de boete overigens?
Op straat ook niet. En dan hebben wij er ook last van.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:09 schreef dontf0kwithme het volgende:
8 a 10 jongenren in 1 huis dat gaat niet goed samen.
Net als het verzinnen van weekend-bazen-topicsquote:
Klopt. Maar waar anders? aangezien de gemeente er niks aan doet ( hoewel ze een aantal maanden terug hadden over speciale hangplekken op afgelegen plekken ) komt er nog niks van.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:31 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Op straat ook niet. En dan hebben wij er ook last van.
Speciale hangplekken, wtfquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:40 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Net als het verzinnen van weekend-bazen-topics
[..]
Klopt. Maar waar anders? aangezien de gemeente er niks aan doet ( hoewel ze een aantal maanden terug hadden over speciale hangplekken op afgelegen plekken ) komt er nog niks van.
Toch maar gewoon thuis dan. Dan ben je niet zo asociaal bezig en hebben jullie alleen jezelf er mee en niet je hele omgeving. Zelf woon ik nu anderhalf jaar naast een coffeeshop in het centrum van Den Haag en ik heb eigenlijk weinig last van overlast, dus het kan wel.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:40 schreef dontf0kwithme het volgende:
Klopt. Maar waar anders? aangezien de gemeente er niks aan doet ( hoewel ze een aantal maanden terug hadden over speciale hangplekken op afgelegen plekken ) komt er nog niks van.
We kunnen ook met z`n alle voor jouw huis hangen kijken of je dan nog lachtquote:
Ik heb het over groepen van jongeren tot 18 jaar die niet op zich zelf wonen, dan gaat t dus lastigquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:43 schreef Zotheid het volgende:
[..]
Toch maar gewoon thuis dan. Dan ben je niet zo asociaal bezig en hebben jullie alleen jezelf er mee en niet je hele omgeving. Zelf woon ik nu anderhalf jaar naast een coffeeshop in het centrum van Den Haag en ik heb eigenlijk weinig last van overlast, dus het kan wel.
is sinds een week pas verboden op buiten te blowen in bijv feijenoordquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:23 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Ik weet niet waar jij woont maar hier omg Rotterdam schrijven ze direct een bon uit voor het blowen in het openbaar e.d
quote:Feijenoord gedoogt blowen op straat niet langer
rotterdam –- Even een stickie opsteken en relaxen op straat, komt de Rotterdammer op een boete van 50 euro te staan.
Dat lieten de Rotterdamse politie en een woordvoerder van burgemeester Ivo Opstelten gisteren weten. „Blowen op straat was altijd al verboden, maar werd tot nog toe altijd gedoogd”, zegt een woordvoerder van Opstelten. „Maar vanaf nu slaan het Openbaar Ministerie en de deelgemeente Feijenoord de handen ineen en worden op straat blowende jongeren met een geldboete bestraft.”
Het gemeentebestuur start met de aanpak bij de Spoorweghaven, de Vuurplaat, het winkelcentrum in het Entrepotgebied, de Oranjeboomstraat, de Rosestraat en de hele Boulevard-Zuid. Tot 1 november zullen er waarschuwingen worden uitgedeeld, daarna gaat de straatblower op de bon.
Het gemeentebestuur breekt zich het hoofd al tijden over het schrikbarend aantal blowende jongeren in de havenstad. Sinds het besef van de schadelijke gevolgen van hennepgebruik bij jongeren is doorgedrongen, schaart de meerderheid van de gemeenteraad zich achter de ingezette preventiemiddelen.
Nog krap een jaar geleden vond het gehele college van Rotterdam (PvdA, VVD, GroenLinks, CDA) dat blowende jongeren hun jeugd aan het ’verroken’ waren. Op lethargische pubers zat immers niemand te wachten. In lijn daarmee, stemde de Rotterdamse gemeenteraad dankbaar in met de beperking van het aantal coffeeshops in een straal van 250 meter van middelbare scholen.
Het college verbood coffeeshops bij basisscholen echter niet, tot groot verdriet van de ChristenUnie. „Daar zitten nu juist de kwetsbare groepen”, aldus een woordvoerder van de partij. In de wijk Feijenoord bevinden zich negen coffeeshops binnen een straal van 250 meter van basisscholen.
Nou nou nou nou, moet dat nou echt zo grof?quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:48 schreef Catch_me het volgende:
Kom een keer bij mij voor de deur hangen dan breek ik je kk nek
Vreemd dat een aantal vrienden van mij ooit is een boete hebben gekregen voor het blowen in het openbaar.quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:48 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
is sinds een week pas verboden op buiten te blowen in bijv feijenoord
en je krijgt er tot 1 november alleen nog maar een waarshuwing voor, dus overdreven reactie van pubertje ts
[..]
Ik hang zelf ook, jwtquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:47 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
We kunnen ook met z`n alle voor jouw huis hangen kijken of je dan nog lacht
[..]
Ik heb het over groepen van jongeren tot 18 jaar die niet op zich zelf wonen, dan gaat t dus lastig
Chilll togggggquote:
Zo kansloos en triestquote:Op maandag 27 oktober 2008 12:48 schreef Catch_me het volgende:
Kom een keer bij mij voor de deur hangen dan breek ik je kk nek
zal wel combinatie van hangen en blowen zijn dan... blowen mag gewoon buiten, zolang je maar niet op een plek blijft staan...quote:Op maandag 27 oktober 2008 12:50 schreef dontf0kwithme het volgende:
[..]
Vreemd dat een aantal vrienden van mij ooit is een boete hebben gekregen voor het blowen in het openbaar.
Blijkbaar verschilt dit per omgeving. Bij ons in de buurt word het dus NIET gedoogd
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |