abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62929020
Oh Happy..


♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_62929394
Happy....wat jammer! Maar hee, symptomen zijn er nog en temperatuur nog hoog....lijkt me nog niet reddeloos verloren toch? Ik blijf duimen hoor.

Enne, het was voor mij geen discussie hoor. Zoals ik al zei, ieder doet het op zijn eigen manier en ik vind het wel grappig om te zien dat anderen het anders doen. Dat ik soms wat minder post heeft te maken met mijn eigen manier van hier mee omgaan, niet met jullie.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  dinsdag 4 november 2008 @ 11:46:16 #253
57497 happyme28
I'm so happy
pi_62931240
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 10:33 schreef mefke79 het volgende:
Happy....wat jammer! Maar hee, symptomen zijn er nog en temperatuur nog hoog....lijkt me nog niet reddeloos verloren toch? Ik blijf duimen hoor.
Ik blijf ook duimen hihi, misschien was ik toch te vroeg. Vorige keer werd ik 9 dagen na mijn eisprong ongesteld en nu is mijn eisprong al 12 dagen geleden, dus dat leek me wel veilig. Maar misschien moet ik toch langer wachten? Dus als het uitblijft tot het weekend doe ik dan weer een test. Want er klopte veel niet aan mijn cyclus, maar ik ben nog altijd ongesteld geworden, dus het moet dan toch een keer komen

Chan al nieuws? Of Bumbaloe al signalen die hoopgevend zijn?
  Moderator dinsdag 4 november 2008 @ 11:52:54 #254
5428 crew  miss_sly
pi_62931437
happyme, normaalgesproken blijft je temperatuur hoog tot de dag dat je ongesteld wordt of zelfs bent. dus dat zou 14-16 dagen na je eisprong zijn. Hoe lang is je temp nu hoog? die 12 dagen?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 4 november 2008 @ 12:10:15 #255
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62931879
Even wat info over te vroeg testen. Daar staat ook een stukje in over 'miskramen' na te vroeg testen.
quote:
Het is van belang op te merken dat het te vroeg testen (meer dan 4 dagen voor de te verwachten menstruatie) valt af te raden. Veel zwangerschappen (60%) redden het niet tot de verwachte menstruatie. Als je dan toch test met een "ultra gevoelige test" en ongesteld wordt, lijkt het net of je een miskraam hebt gehad (vals positieve uitslag). Toch is dit geen valse of foute uitslag omdat de zwangerschap officieel nog in het 'subklinische' stadium was. Een zeer groot gedeelte van de zwangerschappen wordt door verschillende oorzaken afgebroken in de eerste paar weken na de bevruchting. Het testen eerder dan 4 dagen voor je volgende eerste menstruatie dag levert daarom vaak een teleurstelling op.


Hoe gevoelig zijn de Zwangerschapstesten van Testjezelf.nu?

De testen van Testjezelf.nu zijn zeer gevoelig (20 mlU/mL HCG) en hiermee kun je vanaf 4 dagen voor je volgende te verwachten menstruatie testen of je zwanger bent. Dit is de grens die wordt aangehouden door medici wereldwijd.

Zwangerschapstesten met een gevoeligheid van 10 mlU/mL hCG (6 dagen voor de volgende menstruatie) worden om goede redenen afgeraden.

Op de eerste plaats is de kans op afbreken van de zwangerschap nog erg groot, meer dan 60% in de eerste paar dagen na de bevruchting. Daarnaast is het zo dat een niet zwangere vrouw een hCG niveau heeft tussen 0 mlU/mL en 10 mlU/mL. Deze "ultra" of "extra vroege" zwangerschapstesten kunnen dus een vals positief resultaat (zwanger) geven.

Helaas worden deze "Ultra" of "Extra vroege" Zwangerschapstesten hier en daar aangeboden. Wij zullen deze om genoemde redenen niet produceren en verkopen.

De grens aangehouden door medici wereldwijd ligt op de 20 mlU/mL hcg.

De zwangerschapstesten zoals de testen van het Testjezelf.nu merk, worden medisch gezien algemeen aanvaard als zijnde de vroegst te gebruiken testen.

De gangbare zwangerschapstesten met een gevoeligheid van 25 mlU/mL kun je pas gebruiken vanaf de eerste dag van het uitblijven van je menstruatie.
bumba baloe, waar is die kleine clown?
  dinsdag 4 november 2008 @ 12:30:32 #256
57497 happyme28
I'm so happy
pi_62932432
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 11:52 schreef miss_sly het volgende:
happyme, normaalgesproken blijft je temperatuur hoog tot de dag dat je ongesteld wordt of zelfs bent. dus dat zou 14-16 dagen na je eisprong zijn. Hoe lang is je temp nu hoog? die 12 dagen?
Ja klopt, mijn temp is nu 12 dagen hoog (mijn eisprong was dus eigenlijk 13 dagen geleden waarschijnlijk). Daarom zou het dus ook te vroeg kunnen zijn, maar het is wel al 3 dagen langer dan bij mijn vorige cyclus.
pi_62932493
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 12:10 schreef bumbaloe het volgende:
Even wat info over te vroeg testen. Daar staat ook een stukje in over 'miskramen' na te vroeg testen.
[..]

Ik neem voor de voorzichtigheid aan dat je daarmee op mijn verhaal doelde.


Nou had ik niet zo'n test die al zoveel dagen voor je NOD aangeeft dat je zwanger bent maar een predictor die er toch om bekent staan niet al te snel 2 strepen geven en dat 2x achter elkaar.
Die super gevoelige testjes geloof ik ook niet zo eerlijk gezegd.

Verder kreeg ik daarna ook een bloeding met stolsels enz die niet bij een normale menstruatie horen in mijn geval dus ik geloof wel degelijk dat ik zwanger was die ronde, alleen til ik er niet al te zwaar aan omdat het de eerste ronde was dat we er serieus voor gingen.

Ik ben in principe ook niet zo voor vroeg testen of je moet niet om de signalen heen kunnen en je cyclus erg goed kennen. Hier 3x eerder getest als de standaard 28 dagen die voor een cyclus staan en alle 3x positief. Maar laat mijn cyclus nou ook altijd korter zijn als standaard.
Mama van Isa en Ties
pi_62933145
Happy is je cyclus altijd anders dan? Zolang er geen bloed is doe ik maar ff
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_62933192
Zolang er geen bloed is is er hoop dus Happy alles kan nog hoor.
Mama van Isa en Ties
  dinsdag 4 november 2008 @ 13:00:19 #260
57497 happyme28
I'm so happy
pi_62933218
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 12:57 schreef MeNicole het volgende:
Happy is je cyclus altijd anders dan? Zolang er geen bloed is doe ik maar ff
Ik heb pas weer sinds vorige maand een eisprong (ben afgevallen ) en ben dus van die cyclus uitgegaan. Die was 30 dagen en ik werd ongesteld na 9 dagen verhoging. Dus aangezien ik vandaag op dag 30 zit en ook al 12 dagen verhoogde temp, leek het me veilig om te testen. Maar kan dus te vroeg zijn, of ongi komt alsnog vandaag of morgen.
pi_62933289
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:00 schreef happyme28 het volgende:

[..]

Ik heb pas weer sinds vorige maand een eisprong (ben afgevallen ) en ben dus van die cyclus uitgegaan. Die was 30 dagen en ik werd ongesteld na 9 dagen verhoging. Dus aangezien ik vandaag op dag 30 zit en ook al 12 dagen verhoogde temp, leek het me veilig om te testen. Maar kan dus te vroeg zijn, of ongi komt alsnog vandaag of morgen.
Oh das mooi (van dat afvallen en eisprong)!! Maar in principe kan het dus zijn dat je je "normale" cyclus nog niet goed in beeld hebt en gewoon te vroeg hebt getest.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
  dinsdag 4 november 2008 @ 13:13:25 #262
57497 happyme28
I'm so happy
pi_62933554
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 13:02 schreef MeNicole het volgende:

[..]

Oh das mooi (van dat afvallen en eisprong)!! Maar in principe kan het dus zijn dat je je "normale" cyclus nog niet goed in beeld hebt en gewoon te vroeg hebt getest.
Ja dat kan idd. Alleen dacht ik, misschien naief, als je allerlei symptomen hebt, zal de HCG ook wel voldoende zijn...maar je lichaam doet rare dingen en daarbij schijnt die redenatie ook helemaal niet te kloppen.

Ik wacht nu gewoon af en we zien het wel. (zeg ik nu heel beheerst, maar ondertussen.. )

Edit: Zeg ik hier: 'volgens mij eet er iemand erwtensoep', blijkt het mijn collega helemaal aan de andere kant van het kantoor te zijn (ca. 10 meter verderop)
  dinsdag 4 november 2008 @ 13:31:52 #263
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_62934024
Happy, ik hoop dat je idd te vroeg getest hebt en dat je over een paar dagen toch nog 2 streepjes zult krijgen. Het zou zomaar kunnen!

Ik ben bang dat ik mezelf helemaal gek ga maken als ik aan de ovu-testen ga... En M. erbij!
Voorlopig dus nog even niet, maar als ik in februari ofzo nog steeds niet zwanger ben dan denk ik er waarschijnlijk weer anders over.

De afgelopen dagen heb ik allerlei vage buikkrampen en steken gehad, misselijkheid, veel afscheiding...
Komt het omdat ik herstellende ben van een buikgriep, of ben ik zwanger?
Mijn verstand zegt het eerste, mijn hart het 2e
Ik probeer er niet te veel aan te denken en gewoon nog even af te wachten. Maandag mag ik van mezelf pas testen, eerder niet.

Wauw, die M&M's taart ziet er heerlijk uit trouwens
.... met gevoel voor drama....
pi_62934327
Oh, Happy...ik kan je uit ervaring vertellen dat je allerlei symptomen kunt hebben en zwanger kunt zijn en toch geen streepje piest. Ik had een predictor, een dag te vroeg getest en streepje kwam pas na de gestelde termijn van 5 (?) minuten. Twee dagen erna was het wel echt raak (met clearblue). Dus ik duim nog effe voor je...
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  dinsdag 4 november 2008 @ 14:46:22 #265
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_62935866
Ik heb voor de zekerheid toch de assistente van de gyn gebeld ivm het niet zwanger zijn en een baarmoederfoto maken; die foto staat helemaal niet ingepland voor de volgende afspraak! Wel de uitslagen van het bloed en van mijn man's donatie. Ik weet zéker dat de gyn het daarover had en ook dat die voor de volgende afspraak de bedoeling was, maar misschien is het spaak gelopen omdat ik niet meteen een nieuwe afspraak kon maken maar pas een week later ivm mijn werkrooster.
We mogen deze maand dus gewoon nog vrolijk aan de slag en dan vraag ik de volgende keer gewoon wanneer hij die foto wil hebben. Misschien wil hij aan de hand van de testuitslagen wel een en ander bespreken. Ik wacht gewoon nog even af.
Miss_sly bedankt voor je reactie!

Happy wat spannend dus nog even, ik duim gewoon nog door!
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  dinsdag 4 november 2008 @ 15:35:23 #266
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62937089
Marlieske, ik doelde niet op jou. Het was gewoon in zn algemeenheid. Was niet mijn bedoeling dat je je aangesproken zou voelen. Ik zette het tussen '" omdat het in dat stuk niet echt een miskraam is.
bumba baloe, waar is die kleine clown?
  dinsdag 4 november 2008 @ 15:37:18 #267
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62937143
Gebruikt er hier iemand die kruidvat testen van 2 voor 5 euro? In die bijsluiter staat namelijk dat je precies na 5 min het resultaat af moet lezen omdat er na die 5 minuten alsnog een streepje op de test kan verschijnen. Snap dat niet zo. Waarom komt er dan alsnog een streepje?
bumba baloe, waar is die kleine clown?
  dinsdag 4 november 2008 @ 15:53:38 #268
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62937562
Dat kan van het opdrogen/indrogen zijn bumbaloe, heb ik wel eens begrepen.
***
  Moderator dinsdag 4 november 2008 @ 16:21:47 #269
5428 crew  miss_sly
pi_62938337
Saffier, goed dat je gebeld hebt! Nu maar hopen dat het allemaal niet meer nodig is en het deze maand raak is

[ Bericht 29% gewijzigd door miss_sly op 04-11-2008 17:18:40 ]
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 4 november 2008 @ 16:37:44 #270
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62938755
Ja inderdaad. Je hebt al al die tijd in spanning gezeten en nu blijkt dat ze helemaal geen foto gaan maken. Dus gewoon lekker klussen saffier.
bumba baloe, waar is die kleine clown?
  dinsdag 4 november 2008 @ 17:07:22 #271
57497 happyme28
I'm so happy
pi_62939479
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 15:37 schreef bumbaloe het volgende:
Gebruikt er hier iemand die kruidvat testen van 2 voor 5 euro? In die bijsluiter staat namelijk dat je precies na 5 min het resultaat af moet lezen omdat er na die 5 minuten alsnog een streepje op de test kan verschijnen. Snap dat niet zo. Waarom komt er dan alsnog een streepje?
Die heb ik toevallig ook gebruikt en ik ben er niet zo tevreden over. Hij gaf namelijk 'negatief' aan

Nee zonder dollen, bij mij gaf hij niets aan, ook niet na een uur, dus wat dat betreft geen ervaring. Maar als je zwanger bent, staat het streepje er echt wel na 5 minuten hoor, vaak al wel eerder heb ik mij laten vertellen
pi_62940065
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 17:07 schreef happyme28 het volgende:

[..]

Die heb ik toevallig ook gebruikt en ik ben er niet zo tevreden over. Hij gaf namelijk 'negatief' aan

Tss, bij mij ook al meerdere keren, zie je die test werkt gewoon niet

Happy, wat jammer joh, maar als ik het zo lees is er een grote kans dat je echt nog te vroeg hebt getest, als vorige maand pas weer je eerste eisprong was, moet je cyclus misschien nog wel beter op gang komen en is het deze maand toch wat langer dan die 30 dagen van vorige maand.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_62940183
kruidvat testen zijn goed hoor die heb ik gedaan na de clearbleu omdat je dan iig een test hebt om te bewaren, streepje was er snel maar wel zwakjes, vond de test niet heeeel erg duidelijk maar voor 5 euro per 2 vond ik ze wel oké.

en inderdaad niet na de 5 minuten aflezen want dan verschijnt er vaak een ljntje wat niet wil zeggen dat je zwanger bent, maar dat is met bijna alle testen die een streepje geven zo.
Mama van Isa en Ties
pi_62940664
Och Happy! Wat balen meis!

Ik snap de discussie ook wel eigenlijk, want ook ik had dat romantische ideaal hoor Karin! Hier liep het helaas ietsje anders, maar wat had ik het graag op jouw relaxte manier gedaan...
pi_62940845
Clearblue niet clearbleu sorry, persoonlijke frustratie

Saffier, fijn dat je uitsluitsel hebt van je gyn

Ik had ooit wel eens kruidvat testen met zo'n pipetje geloof ik? Die waren ook 2 voor 4,95
Maar na twee keer dat pipetje in de plee te hebben laten vallen heb ik die test ook maar laten zitten dus ik kan je niet helpen bumbaloe.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62940932
Jammer Happy, maar hopelijk heb je te vroeg getest en krijg je dit weekend wel een tweede streepje!

Saffier goed dat je even gebeld hebt! Scheelt een hoop onzekerheid. En nu kunnen jullie gewoon klussen deze maand, hopelijk met een tweede streepje als gevolg!

Spannend Kersjes!

Ik verwacht nu echt snel ongesteld te worden, denk niet dat testen dit weekend nog nodig zal zijn..
pi_62943703
Kersjes! Ik had je hele post gemist op de vorige pagina, wat spannend!
Hahaha volgens mij heb ik de afgelopen dagen wel heel vaak hier het woord ''spannend'' laten vallen, hopelijk straks een babyboom hier

Ik had net voor het allereerst in mn leven een heel licht positieve ovulatietest! Morgenmiddag nog maar eens testen, ik begreep dat rond 12.00 het beste testen is. Wie weet binnen paar dagen wel echt twee mooie streepies op de ovulatietest
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_62943928
oeh, hahahaha, ik durf het bijna niet meer te zeggen, maar "spannend" Poppejans!! Ik kan me dan dus weer voorstellen dat je het in die onregelmatige cyclus heel fijn vindt om wat houvast te vinden!

Happy, shit joh, die negatieve test, ik hoop ontzettend voor je dat ie gewoon te vroeg was en zou m zeker later deze week nog eens herhalen als je symptomen zo blijven!

Chan, ik hoop dat je lekker geen gelijk hebt en de duivels mooi wegblijven bij je!

Saffier, klusze deze maand..het zou toch wel helemaal geweldig zijn als die foto straks niet door kan gaan als je zwanger bent! Wel vervelend dat er in het ziekenhuis dus blijkbaar iets schort aan de communicatie en jij daar de dupe van bent... al geef je niet heel duidelijk de indruk dat op dit moment echt heel erg te vinden!
* Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje...*
  dinsdag 4 november 2008 @ 20:48:55 #279
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_62945691
Spannend he, Poppejans en een oprechte felicitatie met je ovu-test
Balen Chan
Ik zat me nog niet druk te maken over die foto, dat had een dag of twee van te voren wel anders geweest Lief dat jullie allemaal zo reageren!
En ik was gelukkig door de dames van 'als zwanger worden moeilijk gaat' al voorgelicht over het hoe en wat, dat scheelt voor mij een heel stuk.
Poppedein de gyn die ik heb is gewoon een schat, die heeft Tobias bijna 2 weken binnen weten te houden toen hij met 32 weken al geboren wilde worden! zijn specialiteit is 'foetale bewaking' Die kan dus wel 'een potje bij me breken' al wordt het een ander verhaal als zoiets structureel blijkt te zijn natuurlijk . Maar nee, ik vind het in dit stadium dus niet erg.
Vanmiddag heb ik iets afgesproken met mijn man; dat het deze maand raak is nl en ik hou 'm aan zijn afspraak natuurlijk
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  dinsdag 4 november 2008 @ 20:52:37 #280
190221 Kersjes
zoet & zuur
pi_62945812
Saffier, dat lijkt me een prima plan: zwanger worden jij, huphup!!!!

Poppejans, bijna 2 streepjes? Hopelijk gauw voor het echie op de zwangerschapstest!
.... met gevoel voor drama....
pi_62945926
Dat is nog eens een goede afspraak Saffier, en fijn dat je een prettige gyn hebt en dat je er dus niet erg tegenop ziet.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  dinsdag 4 november 2008 @ 22:23:25 #282
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62948814
quote:
Op dinsdag 4 november 2008 20:48 schreef Saffier het volgende:

Vanmiddag heb ik iets afgesproken met mijn man; dat het deze maand raak is nl en ik hou 'm aan zijn afspraak natuurlijk
Wil jouw man mij dat ook beloven???
Of kan hij niet een mailtje naar die van mij sturen?
bumba baloe, waar is die kleine clown?
pi_62959940
Hier nog geen duivels, maar temp was vanmorgen wel naar beneden gegaan, dus verwacht vandaag wel ongesteld te worden. Maar daar merk ik verder niets van.

Ik ben wel heel blij met de 'normale' cyclus die ik dan heb gehad deze maand, dus dat geeft me moed voor de toekomst

Vandaag de hele dag naar 'school', pfff... dat is lang geleden, maar ik heb er zin in. Ben heel benieuwd.

Fijne dag allemaal vandaag!
  woensdag 5 november 2008 @ 07:34:22 #284
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62959980
Fijne dag Happy Me. En geniet op school. Ik ga ook zo naar school. (Maar dan omdat ik er werk).
bumba baloe, waar is die kleine clown?
pi_62960016
Fijne dag Happy
Jammer dat het dan waarschijnlijk toch niet raak is, maar wel super van je mooie cyclus ronde!

Hier ook naar school, ik studeer nog.
Heb vandaag mn spreekbeurt in het Chinees
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  woensdag 5 november 2008 @ 09:11:10 #286
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_62961209
Saffier ik moest van te voren eerst doorbellen wanneer ik ongesteld was geworden, geloof nl dat de baarmoederfoto voor je eisprong gemaakt moest worden.

Folder HSG onderzoek
pi_62967886
Huuphuup, OMG in het chinees! sambal bij?
Happy, jammer zeg dat het niet wat wordt deze ronde....maar wel fijn dat je cyclus oke is!

Ik heb mijn hoop gevestigd op deze ronde, op de goeie dagen geklust, en nu maar afwachten....en wachten en wachten..... (whahaha ik kreeg al een mailtje van onze kraamhulp bij Meike, die wilde weten of ze al een vakantie kon plannen voor de zomer, of dat ze dan moest werken bij ons hihi...)
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_62968316
Karin wat leuk van je kraamhulp!
jah, sambal lekkel ach ja, het ging prima en ik ben er weer vanaf voor dit jaar. Volgend jaar nog twee en dan is t schluss.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  woensdag 5 november 2008 @ 14:21:16 #289
230664 bumbaloe
noninoninoni
pi_62969294
Haha Karin, dat is leuk. Fijn dat je zo'n goed contact met haar hebt. Wij hadden ook een super kraamhulp, ze deed ALLES behalve de tuin
Wachten duurt lang he?

Huuphuup, mag ik vragen wat je daarna gaat doen met je chinese studie? Waar kun je het voor gebruiken? Ga je tolken oid?
bumba baloe, waar is die kleine clown?
pi_62969518
Dat mag, tolken zit er waarschijnlijk niet in, ik ben niet specifiek economisch of politiek opgeleidt en bij tolken komen vaak toch een hoop vaktermen uit die hoek kijken dus sja. Maar met mijn studie (Sinologie) kun je in principe alles zo lang het maar met China te maken heeft. Erg breed dus.
Op dit moment werk ik bij een academisch tijdschrift over China als proof-reader en editing-assistant en dat zou ik heel graag blijven doen maar de toekomst van dat tijdschrift is nog een beetje onzeker.

Het probleem met een universitaire letterenstudie is een beetje dat je niet echt opgeleidt wordt tot "iets", zoals bij HBO wel vaak is; dus het is moeilijk om een baan te vinden die met je studie verband houdt, en aangezien ik liever niet naar China emigreer maak ik het mezelf nog moeilijker. Ik ben gespecialiseerd in religie en (cultuur)geschiedenis dus ik zou in principe wel graag in een museum komen te werken maarja daar moet maar net aanbod zijn natuurlijk. Kans is groot dat ik na mijn afstuderen gewoon een willekeurige baan aanneem omdat je toch een inkomen moet hebben enzo, en van daaruit verder ga kijken.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62975170
Ik zou vanaf vandaag mogen testen maar heb het (nog) niet gedaan,stom mischien maar zolang ik niet ongesteld ben en geen negatieve zwangerschapstest kan ik nog hopen.
Ik heb trouwens wel die test van het kruidvat gehaald,2 voor 5 euro dus ben benieuwd.
01-08-2008
pi_62975534
Spannend Pure-Poison!

Wanneer ben je eventueel wel van plan om te gaan testen?

*duimduimduim*
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62975948
Als ik het weekend nog niet ongi ben doe ik wel een test denk!
01-08-2008
pi_62977056
Hoi hoi, leuke maar vermoeiende dag gehad! Maar verder nog geen duivels en van enig PMS is ook niets te merken. Ik vind het maar vaag hoor. Vanmorgen dacht ik wel iets heeeeeel lichts oranjes te bemerken, dus ik denk nu komt het, maar dat was het ook.

Ik reken gewoon nergens meer op en we zien het wel.

Pure-Poison, bij jou ook spannend joh!! Ik ga voor je duimen dat je ongi wegblijft tot en met het weekend!
  woensdag 5 november 2008 @ 18:40:24 #295
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_62977221
Oeh het weekend pas PP, ik hoop dat je dan met positief resultaat mag testen
Happy, jij zit dus een beetje in niemandsland, zo vind ik dat dan meestal voelen, wat is een vrouwenlijf vaag he?
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_62981915
Ik ben ongesteld geworden na 33 dagen, ben eigenlijk wel blij. Dus vrijdag weer aan de clomid. Jippie.

Spannend nog steeds hier!!
pi_62982033
PP spannend nog dat wachten

Prinses jammer dat het geen tweede streepje is geworden, maar toch ook fijn dat je nu wel zekerheid hebt! En dat je niet een idioot lange cyclus of zo hebt..

Hier nog steeds niks, maar de pijn is alweer in volle hevigheid aan de gang dus nu kan het echt niet lang meer duren (hoop ik) voordat ik ongesteld word... Vandaag dag 32 dus hopelijk zet het morgen echt door...
pi_62982336
PZE jammer dat het hem deze ronde dan niet wordt, maar als ik het goed heb is dit dan wel een mooie nette cyclus toch? Op naar de volgende ronde!!

Chan, hmm zou vervelend zijn als het toch doorzet, maar als je zelf alle voortekenen al herkent dan zit het er wel in waarschijnlijk.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62982367
Huup, ben jij nu ook echt bezig? Is dit je eerste ronde?
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_62982882
Jah

Voor het eggies
Kom je baby-kijken volgend jaar? hoop ik
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')