Ja.. ik heb ook heel veel vraagtekens bij alle onderzoeken nu.. heb ook meer dan eens gezegd dat mn menstruatie ontregeld was..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 13:54 schreef Aventura het volgende:
Na zoveel (bloed)onderzoek is een zwangerschap die inmiddels al tot op de helft was gemist?! Hard to believe.
Ik weet het niet, ik snap het niet..quote:Op zaterdag 3 januari 2009 14:56 schreef Dr.Daggla het volgende:
Sterke enzo.
Maar ehm, liep je bij een poppendokter ofzo? Hoe kan het zijn dat ze dit niet gezien hebben na ZOVEEL onderzoeken?
Nu nog wel, maar het is nog maar kort geleden.. ik weet niet hoe het nu verder komt, de tijd zal het leren...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:41 schreef Brighteyes het volgende:
Maar hoe is het nu dan met al je lichamelijke ongemakken? Zijn die er nu nog?
Wel heel verdrietig dat het zo heeft moeten gaan zeg... Sterkte!
Weet je.. ik wil het niet, maar ik vraag me zo af of het allemaal zo had moeten gaan als bij het "algeheel onderzoek" dit ook even meegenomen was.. gezien ik vaak genoeg aangaf dat mijn menstruatie niet klopte...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 16:07 schreef MinderMutsig het volgende:
Jemig wat een verhaal. Sterkte.![]()
Misschien een beetje bot om te zeggen maar gezien alle onderzoeken en medicijnen die je gehad hebt de afgelopen tijd is dit wellicht maar goed ook?Dat kan ook niet goed zijn voor een baby. Wie weet wat voor schade die hebben aangericht.
Het is altijd lastig als buitenstaander hierop troostende woorden te geven. Ik weet niet wat er in je hoofd om gaat. Maar neem de tijd om het te verwerken.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 16:10 schreef MarMar het volgende:
Ik wil er niet aan denken, maar misschien is het juist door al die onderzoeken en medicijnen misgegaan en had het ook heel anders kunnen zijn nu..
Heel verdrietig dat het zo is gelopen.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 16:10 schreef MarMar het volgende:
[..]
Weet je.. ik wil het niet, maar ik vraag me zo af of het allemaal zo had moeten gaan als bij het "algeheel onderzoek" dit ook even meegenomen was.. gezien ik vaak genoeg aangaf dat mijn menstruatie niet klopte...
Ik wil er niet aan denken, maar misschien is het juist door al die onderzoeken en medicijnen misgegaan en had het ook heel anders kunnen zijn nu..
Dat dus.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vind dit een erg vreemd verhaal
Is dit nou sceptisch bedoeld?quote:
Ik weet het niet, ze heeft er idd niks aan, laat ook maarquote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:00 schreef Moonah het volgende:
[..]
Is dit nou sceptisch bedoeld?
Want wat heeft MarMar daar nou aan?
Het lijkt mij zo maar dat ze het zelf ook nogal ehm... vreemd vindt.
Hmm, nou ja, newsflash: het leven loopt niet altijd volgens het boekje, welk boekje dat dan ook moge zijn.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:06 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik weet het niet, ze heeft er idd niks aan, laat ook maar
Ik denk dat als ze geen klachten hebben niet veel, maar met zoveel klachten en zonder duidelijk idee wat het is, zou ik gewoon getest hebben. Maar ik zou denk ik alles getest hebben wat ik thuis zou kunnen testenquote:Op zaterdag 3 januari 2009 18:57 schreef MarMar het volgende:
Hoeveel mensen die ongesteld zijn doen een test dan?
Ik heb niet alle labresultaten gezien, maar ik ging er eigenlijk een beetje vanuit, zeker gezien ik urine en bloed genoeg gegeven heb en ook elke keer heb aangegeven dat mijn menstruatie niet goed was en ik ook buikkrampen had, ze dat wel even meegenomen hadden in de test.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:55 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik denk dat als ze geen klachten hebben niet veel, maar met zoveel klachten en zonder duidelijk idee wat het is, zou ik gewoon getest hebben. Maar ik zou denk ik alles getest hebben wat ik thuis zou kunnen testen
Ik hoop voor je dat je mooie foto's hebt kunnen maken van jullie kereltje. Het is niet niets om ineens te horen dat je zwanger bent, laat staan om dan ineens met 18 weken te moeten bevallen en dat je dan ook je kindje nog levend in je armen krijgt waar het vervolgens sterft (dat is sowieso al een wonder op zich). Ik hoop dat je lichamelijk snel van je klachten af bent.
Ik weet hetquote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:55 schreef MarMar het volgende:
[..]
Hmm, nou ja, newsflash: het leven loopt niet altijd volgens het boekje, welk boekje dat dan ook moge zijn.
Voor jou misschien wel, dan feliciteer ik je bij deze van harte, wees er blij mee en wees er zuinig op.
Gaan jullie hem begraven/cremeren? Dat hoeft nog niet met zijn leeftijd natuurlijk, maar vroeg me dat gewoon af. Kan je hem uberhaupt aangeven bij de gemeente?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 20:59 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ik heb niet alle labresultaten gezien, maar ik ging er eigenlijk een beetje vanuit, zeker gezien ik urine en bloed genoeg gegeven heb en ook elke keer heb aangegeven dat mijn menstruatie niet goed was en ik ook buikkrampen had, ze dat wel even meegenomen hadden in de test.
Ik voel me er niet schuldig over dat ik daar niet meer op gelet of naar gevraagd heb, je ziet op een gegeven moment door de bomen het bos niet meer en ik ben nog altijd de patient in deze, niet de expert.
Verder dank je! De foto's zijn mooi, ik ben heel blij dat ik ze heb! Heb er eerst heel erg over getwijveld of ik dat wel wilde, maar dacht beter dat je ze hebt en toch liever niet wilde, dan andersom want dan is het niet meer terug te draaien.
Er staat niet voor niets "misschien" bij en dat feliciteren als het wel zo zou zijn is alles behalve ironisch bedoeld.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:01 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik weet het
En ik zou niet teveel veronderstellingen doen over mijn leven als ik jou was
Het was een groot mannetje al voor die 19 weken, maar mijn twee dochters zijn ook hele lange meiden.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Gaan jullie hem begraven/cremeren? Dat hoeft nog niet met zijn leeftijd natuurlijk, maar vroeg me dat gewoon af. Kan je hem uberhaupt aangeven bij de gemeente?
Die foto's zijn altijd erg indrukwekkend vind ik. Laatst zag ik foto's van een meisje wat met 26 weken helaas overleed, maar als je dan ziet dat die voetjes zo klein zijn, dan breekt je hard gewoon. Die van Jeff zullen wel behoorlijk vertekenen, die zien er al veel groter uit.
Inderdaad, dat is het ook wel een beetje. Ik sta nog steeds met mijn bek vol tanden dat een kindje van 18 weken een uur kan leven. Is het wel zeker dat ie maar 18 weken was? Ze hebben dan nog helemaal geen longfunctie, dat komt pas rond de 26 weken.quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:06 schreef MarMar het volgende:
En ja.. hartebrekend, zo klein, zo teer, maar al zo compleet... ongelovelijk!
Hmm, in het andere topic (in OUD) wordt dit gepost:quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:17 schreef Oksel het volgende:
Een uur leven met alle apparaten etc.. moet kunnen lijkt me.
Erg vreemd verhaal inderdaad..
Je wordt ziek, blijft ziek, wordt zwanger tijdens je ziekte, je lichaam stoot het kindje af vanwege de ziekte. Tenminste, zo zie ik het.
In ieder geval heel veel succes, en het spijt me voor je.
Volgens mij heeft het dan ook geen zin om het kindje aan te sluiten op apparaten?quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:20 schreef p_iglet het volgende:
[..]
Met het risico dat ik nu voor een gigantische reldel aangezien wordt...
Maar bovenstaande kan NIET!!!
De sacullaire fase van de longontwikkeling is pas vanaf 26 weken, heel soms vanaf 24. Pas dan is er gaswisseling in de longen mogelijk. Daarom kunnen ze ook pas vanaf dan met heel veel toeters en bellen kindjes in leven houden. De longblaasjes ontwikkelen zich pas vanaf week 32 en pas vanaf 34 weken kunnen premature kindjes zonder ondersteuning ademen. Bij 18/19 weken zwangerschap overleeft een foetus nog GEEN MINUUT buiten de baarmoeder.
Sorry hoor, maar dat KAN NIET!!! Je hart stopt na een minuut of 5 zonder zonder zuurstof met kloppen, bij babies na nog korter...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:30 schreef MarMar het volgende:
Het kan honderd keer niet kunnen volgens de zogenaamde internetexperts... en nee, ik excuseer me absoluut niet voor dit sarcasme!
HET IS TOCH GEBEUIRD!!!
Domme discussie of het wel of niet kan.
Jeff lag niet aan de apparatuur, Jeff ademde ook niet, maar het hartje heeft nog een uur geklopt!
Het interesseert me niet of je het wel of niet gelooft, maar ga er hier even geen domme discussie van maken, heb gvd een beetje respect!!!
Sorry, maar het gaat er bij mij niet in dat je 18 weken zwangerschap:quote:Op zaterdag 3 januari 2009 15:04 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik vind dit een erg vreemd verhaal
gateway, ergens heb je gelijk, maar als een verhaal aan zoveel kanten rammelt, daar met je gewoon wat van kunnen zeggen!quote:Op zaterdag 3 januari 2009 21:42 schreef gateway het volgende:
Mensen, stop eens met de discussie over wat wel en niet kan. TS was er zelf bij, en wij niet. Punt. Het is al erg zat zoals het gegaan is, en je helpt TS er niet echt mee door te gaan zeggen wat ze had kunnen/moeten doen etc. Hou dat voor je aub.
Beetje medeleven is al teveel gevraagd hier op Fok!...... En als je dan toch denk er wat van te moeten zeggen: Typ het maar in word! maar niet hier!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |