Hoe weet je dat zo zeker?quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:14 schreef mr_shaggy het volgende:
Het was trouwens heul geen vrouw, het was een overvaller of een junk of zo die je wilde rippen als je opendeed. Goed dat je dat niet deed, het heeft je leven gered.
Dat kun je raden om 5 uur 's ochtends. Dan zijn alleen junks en medelanders op pad.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:15 schreef zkr623 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat zo zeker?![]()
Heb je zelf zoiets eens uitgevoerd?
...en mensen die niet om 2 uur thuis hoeven te zijn van hun mammie.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:17 schreef mr_shaggy het volgende:
[..]
Dat kun je raden om 5 uur 's ochtends. Dan zijn alleen junks en medelanders op pad...
Die ook. Of die hun mammie een rotschop geven als die er iets van durft te zeggen. Maar die had ik al genoemd.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:18 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
...en mensen die niet om 2 uur thuis hoeven te zijn van hun mammie.
Doe mij maar een shaggy.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:09 schreef mr_shaggy het volgende:
Sowieso rokenals het geen pretsigaret is.
Mee eens.quote:Op zondag 19 oktober 2008 11:09 schreef mr_shaggy het volgende:
Sowieso rokenals het geen pretsigaret is.
quote:
Grappig, ik merk alleen maar het tegenovergestelde. De anti-rook topics schieten als paddenstoelen uit de grond...quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:53 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ach sinds 1 juli hoor ik eigenlijk alleen maar jankende rokers
Is al gecorrigeerdquote:Op zondag 19 oktober 2008 21:08 schreef DennisMoore het volgende:
Ehm... áls paddenstoelen.
Neuh, blijf jij maar lekker rukken op de fantasie van een zogenaamd langharig neukbeest met twee X-chromosomen. Dan blijf ik me gewoon verbazen over de verslaving van een roker die om 5 uur 's ochtends bij wildvreemden gaat aanbellen om sigaretten te bietsen.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:22 schreef Vodkadruppel het volgende:
[..]
![]()
[..]
Nou kan je wel heel tof de taalnazi uithangen, je blijft een prutser.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |