 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Morgen of dinsdag haal ik m op, en als ie op de oprit staat, vertelik hetquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:16 schreef maok het volgende:
Ik heb er nog nooit gegeten eigenlijk, wel bij Ni Hao maar niet bij de Euroborg.
Maar Alex, wat voor auto heb je nu dan?
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Ik heb er een maand geleden gegeten en als je samen met je vriend gezellig wilt eten kan ik je het afraden. wij gingen met een groep of 20. Natuurlijk om flink bier te tanken en zo zijn er meerdere groepen op zo'n avond, die zichzelf laten vollopen en gigantisch veel vreten. Ligt er een beetje aan wat je verwacht van zo'n avond, het eten is prima en het is er gezellig, maar zeker niet romantisch.quote:Op zondag 19 oktober 2008 18:23 schreef Miss_paraplu het volgende:
Hallo mensen, ik heb een vraagje, ik denk dat ik het hier kwijt kan ...
Ik ga binnenkort met m'n vriend uiteten, en wilden uiteten bij een wokrestaurant, alleen ik heb daar mijn twijfels over.
Het gaat om het wokrestaurant bij de Euroborg.
Ik ben eerder al bij het wokrestaurant geweest bij het Kattendiep. Ni Hao is dat geloof ik? Daar vond ik het na een paar keer toch wel tegenvallen.
Nu bij de Euroborg las ik op de site, doordeweeks is het ¤ 23, 50 p.p
En in het weekend nog duurder.
Dus ik ben eigenlijk wel benieuwd naar jullie ervaringen met het wokrestaurant.
Hij heeft zelf wel positieve ervaringen gehoord, ik heb wat mindere gehoord, ondanks dat het drinken er bij in zit toch wel duur voor wat je eigenlijk krijgt.
Het schijnt toch allemaal tegen te vallen, maargoed , ik ben toch wel benieuwd naar andere mensen hun ervaringen..
 
			 
			
			
			
 
  
			 
			
			
			Waar zou je anders mee schrijven?quote:Op maandag 20 oktober 2008 00:51 schreef Alexxxxx het volgende:
enik heb een zere vinger
heb de laattse paar dagen heeeeeel veel met de hand geschreven
 
			 
			
			
			 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |