Inderdaad. Kijk bijvoorbeeld naar Amerika. Daar zijn immigranten allang geen isue meer, en daar zitten ook talloze immigranten of allochtonen in bestuursfuncties. sterker nog Amerika staat - hopelijk - aan de vooravond van de verkiezing van de eerste zwarte president van Amerika (dat is daar toch ongeveer vergelijkbaar met een moslim als premier hier in Nederland).quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 18:14 schreef SalmanPack het volgende:
[..]
Wat zouden de mensen in het buitenland denken als ze lezen dat een Nederlander zoiets zegt.
Wilders maakt weer goede reclame voor Nederland.
Waarom zou Aboutaleb uberhaupt gevaarlijk zijn?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:51 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik snap de rare uitval van de PVV trouwens niet. Als burgemeester is iemand als Aboutaleb ongevaarlijker dan als staatssecretaris.
Zo zo, grote woorden voor een integer persoon als Aboutaleb. Rat zelfs.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:41 schreef DrWolffenstein het volgende:
Die rat kan kon het beleid islamitiseren. Als burgemeester is hij echter gebonden aan het college van B&W en dus niet meer dan een gezicht van een stad.
Wie is een rat?quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:41 schreef DrWolffenstein het volgende:
Die rat kan kon het beleid islamitiseren. Als burgemeester is hij echter gebonden aan het college van B&W en dus niet meer dan een gezicht van een stad.
Wilderstemmers worden nu helemaal gek, helemaal gekquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:01 schreef Vodkadruppel het volgende:
Sommige mensen denken blijkbaar dat R'dam nu de sharia gaat invoeren.
Ze kunnen niet meer slapen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 20:31 schreef Slappy het volgende:
Wat een trieste partij die vvd ook met hun domme baby opmerkingen
En die telegraaf lezers helemaal
[..]
Alleen al vanwege deze trieste opmerkingen is Aboutaleb nu al een held.quote:'Islamitische machtsovername Rotterdam is een feit'
Uitgegeven: 17 oktober 2008 18:20
Laatst gewijzigd: 17 oktober 2008 20:01
BRUSSEL - 'Marokkaan burgemeester van Rotterdam: islamitische machtsovername is een feit', schrijft Vlaams Belang-voorman Filip Dewinter vrijdag boven zijn reactie op de voordracht van Ahmed Aboutaleb.
ANP
Dewinter schrijft op zijn website "dat de aanstelling van een Rotterdamse Marokkaanse burgemeester overal in Europa de arrogantie van de Marokkaanse allochtonen alleen maar zal doen toenemen".
Dewinter vindt dat "de betrokkene", die een dubbele nationaliteit heeft, op zijn minst de keuze zou moeten maken tussen de nationaliteit van het land van herkomst en de nationaliteit van het verblijfsland.
"Langzaam maar zeker komen we terecht in een apartheidssysteem met twee samenlevingen waarbij de steden overwegend door vreemdelingen en allochtonen en de rest van het land door autochtonen zullen worden bevolkt", aldus Dewinter.
http://www.nu.nl/news/179(...)_is_een_feit%27.html
Aboutaleb en islamiseren.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 22:41 schreef DrWolffenstein het volgende:
Die rat kan kon het beleid islamitiseren. Als burgemeester is hij echter gebonden aan het college van B&W en dus niet meer dan een gezicht van een stad.
Tja je hebt wel een beetje gelijk dat Telegraaf lezers beetje extreem simpel denkenquote:
Ze heten "Wilders" en "De Winter".quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 23:01 schreef Vodkadruppel het volgende:
Sommige mensen denken blijkbaar dat R'dam nu de sharia gaat invoeren.
Dat is ook schandalig, maar wil niet zeggen dat Aboutaleb niet geschikt is.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:33 schreef Pedroso het volgende:
Overigens is het wel opvallend dat het merendeel van de grote steden een PvdA burgemeester heeft (Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Eindhoven etc.). Toch eigenlijk wel schandalig dat een steeds kleiner wordende partij zoveel in de pap te brokkelen heeft dat ze de baantjes kunnen verdelen onder eigen partij mensen.
Zeg ik ook niet. Ik vind hem één van de betere mensen bij de PvdA (al is zijn dubbele paspoort een groot minpunt, niet als burger maar wel als gezagsdrager).quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat is ook schandalig, maar wil niet zeggen dat Aboutaleb niet geschikt is.
Waar baseer jij dat op? Tot nu toe heeft hij imo absoluut niets spraakmakends gepresteerd behalve in de ruimte lullen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:25 schreef Halcon het volgende:
De manier waarop verdient zeker niet de schoonheidsprijs, maar Aboutaleb lijkt me wel een prima burgemeester.
Wie heeft er in jouw ogen dan wel iets spraakmakends gepresteerd?quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:48 schreef sgeitgeit het volgende:
[..]
Waar baseer jij dat op? Tot nu toe heeft hij imo absoluut niets spraakmakends gepresteerd behalve in de ruimte lullen.
Niemand, daarom vraag ik mij af waarom jij een geboren en getogen marokkaan wel geschikt vindt als burgemeester in NL.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Wie heeft er in jouw ogen dan wel iets spraakmakends gepresteerd?
Hij lijkt mij geschikt. Afkomst heeft er niets mee te maken. Hij heeft een Nederlands paspoort en heeft gekozen voor de Nederlandse politiek, niet voor de Marokkaanse. Als alle Marokkanen eens een voorbeeld zouden nemen aan Aboutaleb dan zou Nederland er een stuk beter voor staan.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:57 schreef sgeitgeit het volgende:
[..]
Niemand, daarom vraag ik mij af waarom jij een geboren en getogen marokkaan wel geschikt vindt als burgemeester in NL.
Hoezo als ze 3 zieltjes gewonnen hebben door mensen angst aan te lullen hebben ze hun doel bereikt.quote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:51 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik snap de rare uitval van de PVV trouwens niet. Als burgemeester is iemand als Aboutaleb ongevaarlijker dan als staatssecretaris.
Ik zie niet in wat daar opvallend aan is. De PvdA is de grootste partij in alle grote steden. Blijkbaar hebben de meeste mensen dus een voorkeur voor die partij. Wat pas echt raar zou zijn, is wanneer het een CDA'er was geworden (want de PvdA heeft Amsterdam en Utrecht, en de VVD heeft Den Haag dus dan heeft het CDA recht op Rotterdamquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 09:33 schreef Pedroso het volgende:
Overigens is het wel opvallend dat het merendeel van de grote steden een PvdA burgemeester heeft (Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Eindhoven etc.). Toch eigenlijk wel schandalig dat een steeds kleiner wordende partij zoveel in de pap te brokkelen heeft dat ze de baantjes kunnen verdelen onder eigen partij mensen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |