Ja, hallo! Ze pakken wel meteen de grote jongens aan natuurlijk heh.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:41 schreef veldmuis het volgende:
"Fotografen" die afspreken in een wegrestaurant en dan een Ixus uit hun zak pakken en kiekjes gaan schieten... please!!
dat is de vetste hèquote:Op zondag 19 oktober 2008 21:41 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Jeeuj, Alberto gaat iemand confronteren!
ja dan ben je echt zo fucking dom als je daarintraptquote:Op zondag 19 oktober 2008 21:41 schreef veldmuis het volgende:
"Fotografen" die afspreken in een wegrestaurant en dan een Ixus uit hun zak pakken en kiekjes gaan schieten... please!!
Inderdaad. Dat dus.quote:Op zondag 19 oktober 2008 21:51 schreef Palomar het volgende:
Wat een dom onderwerp. Als je met zulk soort freaks meegaat naar een bos om je met handboeien aan een boom te laten fotograferen dan verdien je het ook dat je foto's op internet etc. worden gezet. Beetje gezond verstand is voor sommigen iets teveel gevraagd volgens mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |