Tjeempiequote:Op zondag 12 oktober 2008 20:45 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
gister zat de helft van de drie in de flapjesen de andere helft net op ons brood
wijsneus
ik wilde TJ een smerig plaatje laten zien, maar meer dan een oma-panty werd het helaas nietquote:Op zondag 12 oktober 2008 21:40 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]!
Het was een zwarte panty met stipjes. Onuitwisbare indruk jeweet.
Huisarts was voor ons een kwestie van langsgaan. En toen we daar waren om in te schrijven stond er net een vrouw te schreeuwen dat de dokter een racist was die haar lichaam vergeleek met een flatgebouw, dat zn assistente nog veel dikker was, en hoe hij dúrfde te zeggen dat als ze zo doorging, ze nog maar tien jaar te leven had. Of hij dat ook tegen zn eigen moeder, of zn dikke assistente zou zeggen. En nu had de dame een Hindoe dokter, die haar wél begreepquote:Op maandag 13 oktober 2008 10:50 schreef Fugie het volgende:
iedereen beweren dat huisarts en tandarts zoeken veel werk is in rotterdam
na 4 telefoontjes heb ik beide (mocht ook wel ook na een jaar)
Op west heb je toch allemaal van die medicijnman achtige wonderdokters?quote:Op maandag 13 oktober 2008 11:38 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik ben vorige week bij de huisarts hier om de hoek naar binnen gelopen met de vraag of ze nog patienten konden hebben. En dat kon![]()
nee, verzekering vind dat juist leuk als je er wel voor verzekerd bent danquote:Op maandag 13 oktober 2008 15:18 schreef littledrummergirl het volgende:
owjah tandarts..is ook al een hele tijd geleden.
je zal toch geen gezeur krijgen met je verzekering als je n controle skipt ofzo?
Vroegah was het zo dat je verzekering grote schade aan je gebit niet hoefde te vergoeden als je lang niet naar de tandarts bent geweestquote:Op maandag 13 oktober 2008 16:21 schreef Fugie het volgende:
[..]
nee, verzekering vind dat juist leuk als je er wel voor verzekerd bent dan
Ze innen geld en hoeven niets uit te geven.
dat dusquote:Op maandag 13 oktober 2008 18:12 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Vroegah was het zo dat je verzekering grote schade aan je gebit niet hoefde te vergoeden als je lang niet naar de tandarts bent geweest
Mijn huisarts riep me ooit iets toe van "Nee, niet zo gaan zitten!quote:Op maandag 13 oktober 2008 11:21 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Huisarts was voor ons een kwestie van langsgaan. En toen we daar waren om in te schrijven stond er net een vrouw te schreeuwen dat de dokter een racist was die haar lichaam vergeleek met een flatgebouw, dat zn assistente nog veel dikker was, en hoe hij dúrfde te zeggen dat als ze zo doorging, ze nog maar tien jaar te leven had. Of hij dat ook tegen zn eigen moeder, of zn dikke assistente zou zeggen. En nu had de dame een Hindoe dokter, die haar wél begreep![]()
Ik val in ieder geval niet meer onder de zorg-zorgverzekering nu ik niet meer thuis woonquote:Op maandag 13 oktober 2008 18:47 schreef Fugie het volgende:
het is volgens mij niet beter geworden voor de consumenten met dat nieuwe zorgstelsel:P
Een publiek zorgverzekeringsstelsel had met dezelfde problemen gekampt als het zorgverzekeringsstelsel dat we nu hebben. Op zich is het huidige zorgverzekeringsstelsel wel eerlijker, daar er geen onderscheid wordt gemaakt tussen mensen die particulier, ziekenfonds of IZA verzekerd zijn, wat vroeger wel tot een zekere ongelijkheid leidde.quote:Op maandag 13 oktober 2008 18:53 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Leuk joh, zorg(verzekeringen) de private sector in duwen.
werken en internetten.... dat gaat nie samen helaas.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:het is weer werktijd mensen, kom op, posten!
vlegel niet zo bijdehand héquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:54 schreef LeeHarveyOswald het volgende:het is weer werktijd mensen, kom op, posten!
* LeeHarveyOswald heeft de motoriek van een dronke vleermuis met parkinson en krijgt de bal dus vol voor zn smoelquote:
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 20:53 schreef DutchTrain het volgende:
* In de rebound een 3-punter scoort en vraagt of er nog iets bijzonders te doen is in Rotterdam dit weekend
Doornbosquote:Op woensdag 15 oktober 2008 00:04 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
'ING wil door met Doornbos'
Zouden ze dat nu wel doen?Voor je het weet zijn alle radio's uit het wagenpark pleite
?quote:Op woensdag 15 oktober 2008 07:01 schreef TJDoornbos het volgende:
Hoor net op RTL4 () dat Al Gore naar Rdam komt................kansloos!!
Nieuwe station? CS of Maashaven? Maashaven is net totaal opgeknapt nl.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:15 schreef PietjePuk007 het volgende:
Verhaal over de Dordtselaan in de Metro van vandaag.
Iemand een goede foto van 't miniatuur van 't nieuwe station?
Hoezo, hij nam Mccain en Palin niet mee...quote:Op woensdag 15 oktober 2008 09:21 schreef Fugie het volgende:
al gore in rotterdam ?
Had ik een aanslag kunnen plegen, weet ik er niets van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |