quote:Avonturiers in hart en nieren, dat zijn Dick Sluijmers (52) en Ineke Hertogh (49). Hoewel ze als voormalig schade-expert en deurwaarder beiden al jaren op kantoor werken, doen ze eigenlijk niets liever dan reizen, duiken en met hun opgepimpte terreinwagen onontdekte gebieden verkennen. Zat van alle regel- en bemoeizucht in Nederland, vertrekken ze naar Sabah, Maleisië, waar ze voorlopig in de hoofdstad, Kota Kinabalu, zullen gaan wonen. Van daaruit gaan Dick en Ineke aan de slag als freelance-reisleiders. Het stel wil toeristen met een nog te bouwen boot vaartrips aanbieden en andere avonturiers in hun fourwheeldrive meenemen op jungletocht. Van de plaatselijke autoriteiten hebben ze zelfs toestemming gekregen om met behulp van hun GPS onontdekte gebieden op de kaart te gaan zetten. Daarnaast zullen Dick en Ineke de directie van een resort op het nabijgelegen eiland Pulau Tiga begeleiden en adviseren. Eenmaal ter plekke blijkt echter dat directeur en zakenpartner Maria er zo haar eigen opvattingen over 'samenwerken' op nahoudt...
Jawel, maar hoe ziek moet je zijn om een dergelijk beroep te kiezenquote:
Nou dat valt dus heel erg mee, ze weten goed waar ze mee bezig zijn.quote:Op donderdag 4 december 2008 19:43 schreef WammesWaggel het volgende:
Jawel, maar hoe ziek moet je zijn om een dergelijk beroep te kiezen![]()
Maar het zal wel weer helemaal mislopen, heerlijk
Het blijft natuurlijk amusement, waardoor de businesskant onderbelicht blijft. Toch is er wel degelijk over nagedacht. De deal met Maria bestond uit het feit dat zij het resort en het eiland zouden promoten in ruil voor promotie van hun activiteiten (boottocht, 4x4-safari, etc) Vervolgens zie je nog dat ze een Nederlands meisje van een reisagentschap benaderen uit een stad verderop voor een eventuele samenwerking. Het is de vraag hoeveel toeristen er daadwerkelijk zijn, maar gezien de prijzen op hun site hoeven ze er niet zo heel veel hebben om rond te kunnen komen.quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:41 schreef jaco het volgende:
Deze mensen waren niet zo tenenkrommend onnozel als andere vertrekkers in deze tv-serie. Toch vraag ik me wel af of hun businessplan realistisch is. Eigenlijk is het verslag onvolledig. In de hele aflevering waren ze bezig met hun leveranciers. Omdat ze voldoende geld hadden gereserveerd, ging alles redelijk goed op het gebied van voorbereiden.
Maar er was helemaal niemand in beeld te zien die eventueel hun klant zou kunnen worden. Ik begreep dat ze zich wilden richten op de bezoekers van het resort, maar dat was in verval en er waren geen toeristen waarneembaar. Je moet toch flink wat mensen meenemen op die boot voordat je deze hebt terugverdiend. Is die doelgroep er?
Geen onaardige site, maar ik snap nooit waarom de mensen zichzelf zo centraal zetten op de website. Dat zie je bij al die Ik-vertrek-mensen.quote:Op donderdag 4 december 2008 22:33 schreef just.in.case het volgende:
Leuke aflevering. Knap hoe ze het redden daar, zie ook http://www.borneotraveller.nl
Heb de afl. net gezien en zag op hun site een paar tours staan die ze organiseren, maar jemig wat een prijzen!quote:Op vrijdag 5 december 2008 12:41 schreef jaco het volgende:
Deze mensen waren niet zo tenenkrommend onnozel als andere vertrekkers in deze tv-serie. Toch vraag ik me wel af of hun businessplan realistisch is. Eigenlijk is het verslag onvolledig. In de hele aflevering waren ze bezig met hun leveranciers. Omdat ze voldoende geld hadden gereserveerd, ging alles redelijk goed op het gebied van voorbereiden.
Maar er was helemaal niemand in beeld te zien die eventueel hun klant zou kunnen worden. Ik begreep dat ze zich wilden richten op de bezoekers van het resort, maar dat was in verval en er waren geen toeristen waarneembaar. Je moet toch flink wat mensen meenemen op die boot voordat je deze hebt terugverdiend. Is die doelgroep er?
Inderdaad. Ze hebben er jaren naar toe geleefd en hebben een 'nu zijn wij aan zet' gevoel. Het gevaar is dat je dan minder oog hebt voor de omstandigheden. Voor succesvolle zaken moet het belang van de klant op de eerste plaats komen en daarna pas je eigen verhaal.quote:Op vrijdag 5 december 2008 19:01 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Geen onaardige site, maar ik snap nooit waarom de mensen zichzelf zo centraal zetten op de website. Dat zie je bij al die Ik-vertrek-mensen.
Wat zijn die gaan doen?quote:Op donderdag 11 december 2008 09:43 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Vanavond komt de familie schut uit Angeren weer voorbij! Best grappig. Voor een jaar of 4 terug deed ik uitzendwerk voor hem.
Die zijn Nederland ontvlucht omdat ze nog veel geld schuldig waren aan de staat (volgens hun zelf niet). Hij is toen zonder paspoort gaan reizen zonder bestemming. Zijn paspoort was namelijk ingenomen door de rechtbank. Nu is hij in Spanje een makelaarskantoor begonnen.quote:
Bijna goed. Ipv Zwitserland gingen ze naar Tsjechie.quote:Op donderdag 11 december 2008 11:18 schreef Manu82 het volgende:
Oh dat zijn die mensen die eerst op een camping stonden in NL, toen naar Zwitserland gingen ofzo en uiteindelijk in Spanje uitkwamen toch?
Tsjechië toch?quote:Op donderdag 11 december 2008 11:18 schreef Manu82 het volgende:
Oh dat zijn die mensen die eerst op een camping stonden in NL, toen naar Zwitserland gingen ofzo en uiteindelijk in Spanje uitkwamen toch?
Het was er iig wel koudquote:Op donderdag 11 december 2008 11:23 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Bijna goed. Ipv Zwitserland gingen ze naar Tsjechie.
En dat ook gewoon laten filmenquote:Op donderdag 11 december 2008 21:50 schreef Palomar het volgende:
whehehe, gewoon al die blauwe enveloppen ongeopend in een laatje doen en niet meer naar kijken
Veel plezier, mocht ie ooit nog in NL terugkomen
Het lijkt wel of je in Spanje kennelijk helemaal geen opleiding nodig hebt makelaar te zijn....... fijn geen regeltjes voor makelaars.......behalve als je een huis wilt kopenquote:Op donderdag 11 december 2008 20:18 schreef Jeanne_Darc het volgende:
Wat een ambitieuze mensen weer. Op de bonnefooi naar Spanje en een makelaarskantoor beginnen.
Mwa als je zag naar wat voor een huizen er ging dan hoef je er ook maar 5 te verkopen in 2 jaar.quote:Op vrijdag 12 december 2008 09:23 schreef Berto het volgende:
Met zijn 5 verkochte huisjes in 2 jaar. Sukkel.
En zij maar zeggen dat ze een stapje voor hadden op de rest omdat de foto's en website zo professioneel waren.quote:Op vrijdag 12 december 2008 09:23 schreef Berto het volgende:
Dit is zijn site: http://www.costa-brava-immo.eu/_sgg/f10000.htm
Idd! Toen ik een keer langs ging voor loonsverhoging gaf hij me 20 cent per uur extraquote:Op vrijdag 12 december 2008 14:05 schreef ElizabethR het volgende:
Wat een nare, onsymphatieke egoïstische man, die Berry. In ieder geval staat ie goed voor Schut op t.v.
Ja klopt. Ik was toen geloof ik 17. Ik was in februari gestopt met school, en wilde tot ik een nieuwe opleiding had gaan werken. Ik ging naar het uitzendbureau wat het dichts bij mijn huis lag. Dat uitzendbureau was dus van Berry Schut.quote:Op vrijdag 12 december 2008 15:14 schreef Berto het volgende:
Jij hebt voor hem gewerkt he, D-K.
Was het toen ook al zo'n bot en naar figuur, waarschijnlijk wel.
Wat voor uitzendwerk deed hij in, gewoon van alles wat of in een bepaalde sector.
En ondertussen is het type Vindicat, Minerva etc. wel diegenen bij wie hij in de kont moet kruipen, want van dat soort jongens moet ie het nu hebben, die daar een 2e huis komen kopen.quote:Op donderdag 11 december 2008 21:57 schreef Pritt het volgende:
"Omhooggevallen Vindicat boys" hahahahaha
Wat een gefrustreerd knor van Albertus/Hubertus (hoe heet die Verein in Grun?)
Scherp!quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:23 schreef DIGGER het volgende:
[..]
En ondertussen is het type Vindicat, Minerva etc. wel diegenen bij wie hij in de kont moet kruipen, want van dat soort jongens moet ie het nu hebben, die daar een 2e huis komen kopen.
Het woord kwal kwam bij mij naar boven. Ik vond het zelf net zo'n Vindicat bal. Arrogante man. Dat zijn vrouw het allemaal wel best vond begreep ik niet zo.quote:Op vrijdag 12 december 2008 20:23 schreef DIGGER het volgende:
[..]
En ondertussen is het type Vindicat, Minerva etc. wel diegenen bij wie hij in de kont moet kruipen, want van dat soort jongens moet ie het nu hebben, die daar een 2e huis komen kopen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |