quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:04 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ja flapdrol: daarvoor moeten we weten wat er in de contract staat over opzeggen en wat voor contract je hebt. Ben je oproepkracht, parttimer, heb je een contract voor bepaalde of onbepaalde tijd? Dat is je nu al een paar keer gevraagd en zonder die informatie kan niemand er iets over zeggen.
Ja ik had van mijn vrienden gehoord dat ik gelijk ontslag kon nemen ik werk al 10maanden,, en ze zeiden je heb 0 uren contract dus kan gelijk ontslag nemen...quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:28 schreef Loelette het volgende:
Maar aan de andere kant is ts oproepkracht en heeft dus een 0 urencontract, als hij aangeeft dat hij niet kan, kan hij niet.. Toch?
Verder wel een beetje raar dat je nu pas in je overeenkomst gaat kijken en je dat niet gedaan hebt voordat je klakkeloos een ander baantje accepteert.
Hoe baldadig ben jij.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:38 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
m'n haar roze verven, er was duidelijk gezegd dat ze dat niet wilden hebben
Goed punt. Dat kon inderdaad wel eens een mogelijkheid zijn. Op papier wel in dienst blijven maar gewoon niet beschikbaar zijn voor werk.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:28 schreef Loelette het volgende:
Maar aan de andere kant is ts oproepkracht en heeft dus een 0 urencontract, als hij aangeeft dat hij niet kan, kan hij niet.. Toch?
Verder wel een beetje raar dat je nu pas in je overeenkomst gaat kijken en je dat niet gedaan hebt voordat je klakkeloos een ander baantje accepteert.
totaal niet, maar ik wilde het graag, dus deed het gewoon, kijken of ze echt zo zouden reagerenquote:
Ja maar daar heb ik toch een vraag.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:49 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Goed punt. Dat kon inderdaad wel eens een mogelijkheid zijn. Op papier wel in dienst blijven maar gewoon niet beschikbaar zijn voor werk.
weten jullie zeker dat ik een 0 uren contract hebquote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:20 schreef bidig het volgende:
Bedankt Voor Jullie reactie!
Morge moet ik tog werken en we gaan over dit praten! maar weeten jullie zeker dat ik een 0 uren contract heb?
Dan ben ik niet verplicht om te werken? tog
En als m'n bedrijfs leider zeg van je moet wel werken omdat we geen genoeg werkers hebben? moet ik dan wel werken?
gr
Nee.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:17 schreef Twinkle20 het volgende:
Maar telt dit andersom voor de werkgever ook niet zo?
Je vrienden hebben er ook echt kaas van gegetenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 18:36 schreef bidig het volgende:
Ja ik had van mijn vrienden gehoord dat ik gelijk ontslag kon nemen ik werk al 10maanden,, en ze zeiden je heb 0 uren contract dus kan gelijk ontslag nemen...
wtfquote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:20 schreef bidig het volgende:
maar weeten jullie zeker dat ik een 0 uren contract heb?
Wat gaan ze daar tegen doen dan? Ontslag op staande voet?quote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:46 schreef rihago het volgende:
Niet op komen dagen is zelfs werkweigering...
De uren die je normaal zou draaien gaan verhalen op jou (en dan kunnen ze uitgaan van het gemiddelde aantal uren van de afgelopen periode)quote:Op donderdag 9 oktober 2008 20:09 schreef PurnodePurno het volgende:
[..]
Wat gaan ze daar tegen doen dan? Ontslag op staande voet?
Wel als je al ingeroosterd bent.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 19:20 schreef bidig het volgende:
Dan ben ik niet verplicht om te werken? tog
Maar de werkgever kan natuurlijk niet even een paar maanden vooruit inroosteren en vervolgens zonder wederinstemming de werknemer verplichten te komen. In dat geval had ie maar een ander contract moeten aanbieden.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |