Ik vind het nogal flauw worden moet ik zeggen..quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:24 schreef De_Kardinaal het volgende:
Eens even zien wie wat er op mij to-do lijstje staat?
O, ja Yashaaa
Als je 's avonds om tien over elf je eerste punt pas gedaan had lijkt dat me duidelijkquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:21 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Niet per se schrappen van m'n to-do-list, schrappen van die van vandaag
Ik had mezelf op m'n vrije dag iets te enthousiast ingeschat, laat ik het daarop gooien
Nooit last van gehad eigenlijk!quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:26 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ik vind het nogal flauw worden moet ik zeggen..
Ben trouwens wel blij dat we geen "last" meer hebben van LosingMyWay en zijn/haar verschillende persoonlijkheden.
Vooral die circuskloon was een irritante bokkelul zeg (toevallig toen nog even meegelezen), beetje mij uitbokken terwijl ik niet kan reageren. Hoe lafquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:26 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ik vind het nogal flauw worden moet ik zeggen..
Ben trouwens wel blij dat we geen "last" meer hebben van LosingMyWay en zijn/haar verschillende persoonlijkheden.
Ja maar hij is niet geband ofzo, dus ik zie hem zo wel weer het hoekje om wippen zodra we hem weer aandag schenkenquote:
Is inderdaad onzin, maar af en toe zo'n dagje is ook wel weer heerlijk, toch. Moet kunnen als je nog studeert. Als je in de (nabije) toekomst een baan hebt kan het simpelweg niet meer...quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:27 schreef LastRequest het volgende:
Ja ik heb dus gewoon echt geen reet uitgevoerd. Maar geeft niks, kan ik me wel een dagje veroorloven. Toch vervelend dat mijn lessen alleen op donderdag en vrijdag zijn, dan heb je de eerste drie dagen het idee dat je daarop zit te "wachten", terwijl dat natuurlijk onzin is met een project van 40u.
Ik ga me daar een beetje swarma smsen. Hallo, dadelijk denkt ie nog dat ie populair isquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:30 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Voor de mensen die in bezit zijn van swarma's nummer, sturen jullie ook even een smsje om 0.00 dat die gozert nu voor de wet echt officieel volwassen is
Thanks mamquote:papa LR kun jij aub vandaag XX euro aan LR overmaken ze staat rood
Ik heb alleen jouw nummer, meis!quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:30 schreef Yashaaaaa het volgende:
Voor de mensen die in bezit zijn van swarma's nummer, sturen jullie ook even een smsje om 0.00 dat die gozert nu voor de wet echt officieel volwassen is
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:34 schreef LastRequest het volgende:
AAHH m'n moeder
Ik zag daarstraks m'n saldo.. stond echt net rood.. maar krijg nog wat geld van m'n ouders. Vind dat vervelend om te vragen, al helemaal aan m'n vader, dus ik mailde m'n moeder...
Krijg ik net een mailtje dat gericht is aan mij en pap:
[..]
Thanks mam
Ja tis gewoon echt geld dat ik voorgeschoten heb, meer dan 100eu.. niet dat ik m'n mammie mail als ik zomaar geld wilquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:45 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Wees blij dat ze gireren. Ik kan nu wel mailen dat ik rood sta, en dan krijg ik iets terug van: kut voor je, rij maar minder, ga maar meer werken, etc.
gooi er nog 5 rode wodka inquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:44 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik heb zin in puberpop, hoofdpijn is door flinke dosis paracetamol weg en ik ben klaarwakker nu
Jah das wel verstandig met al die paracetamol van vandaagquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:46 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
gooi er nog 5 rode wodka in
ze ging toch niet poolen, dus je hoeft haar niet uit te schakelenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:50 schreef IrishBastard het volgende:
Paracetamol en alcohol gaan wel samen toch? Ik dacht dat aspirine iets minder was
Dat zei ik ook op kamp.. en toen zei de "dokter" (student Geneeskunde) "Van de ene ga je dood" (ik weet ff niet meer welke het was)quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik weet nooit het verschil tussen aspirine en paracetamol?
Bronquote:Aspirine werkt koortsverlagend, ontstekingsremmend en pijnstillend. Paracetamol werkt alleen koortsverlagend en pijnstillend. Aspirine geeft weer meer kans op optreden van maagproblemen. Langdurig en hoog gebruik van paracetamol kan leidden tot leverproblemen.
Op de één of andere manier heb jij de gave om me altijd aan eten te herinneren, waar ik vervolgens direct trek in krijg. Quit it!quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:35 schreef Cocktailprikker het volgende:
Ik krijg me ineens toch zin in een big mac
Maar dat gebruik je dan weer niet voor hoofdpijnquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:58 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik heb niet eens paracetamol in huis. Minst zware wat hier ligt is tramal (tramadol).
quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:59 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Op de één of andere manier heb jij de gave om me altijd aan eten te herinneren, waar ik vervolgens direct trek in krijg. Quit it!
Oh dan heb ik wel antwoord: nee dat ging niet om alcohol, want er mocht niet gedronken worden tijdens de introductiequote:Op woensdag 8 oktober 2008 00:06 schreef Yashaaaaa het volgende:
Jah dat had ik ook direct onder jouw eerdere post gezetvan wat die geneeskunde student vertelde..
Volgens mij is dat aspirine. Paracetamol is dacht ik relatief onschuldig, terwijl aspirine meer mogelijke bijwerkingen heeft.quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 23:54 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Dat zei ik ook op kamp.. en toen zei de "dokter" (student Geneeskunde) "Van de ene ga je dood" (ik weet ff niet meer welke het was)
Dus ik:en van de ander?
Hij: "Ook, maar iets minder snel"
Dusdat.
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 00:06 schreef Yashaaaaa het volgende:
Heb van schoonzussie wel eens een verhaal gehoord dat een meisje een zelfmoordpoging deed uit aandachtvragerij, dus ze wilde helemaal niet dood, maar door de overdosis paracetamol was dr lever uiteindelijk wel zo ver naar de klote dat ze twee weken erna alsnog dood ging..
Das best zuur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |