Ik had dat ook gehoord maar weet niet waar!quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:38 schreef Motorhoofd het volgende:
Als je Fable 2 pre orderde, kreeg je toch die pub games gratis? Of is dat alleen bij bepaalde websites ofzo.
quote:Op zondag 5 oktober 2008 15:38 schreef Motorhoofd het volgende:
Als je Fable 2 pre orderde, kreeg je toch die pub games gratis? Of is dat alleen bij bepaalde websites ofzo.
Das vroegquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:34 schreef SpankmasterC het volgende:hij is onderweg, hopelijk morgen binnen, ik zal jullie hopelijk van wat eerste indrukken kunnen voorzien dan!
Tof! Bedankt voor de link ben het aan het downloadenquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:01 schreef rihago het volgende:
voor degene die de muziek leuk vinden
http://www.lionhead.com/?newsid=44
quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:34 schreef SpankmasterC het volgende:hij is onderweg, hopelijk morgen binnen, ik zal jullie hopelijk van wat eerste indrukken kunnen voorzien dan!
Lang leve de debugquote:
Een beeld op ware grote van deze madam:quote:Op woensdag 15 oktober 2008 06:57 schreef Strolie75 het volgende:
Wat is er nu eigenlijk nog speciaal aan de limited edition?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 11% gewijzigd door AQuila360 op 15-10-2008 09:17:40 ]Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Mijne is Palito88 (duh)quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 22:01 schreef rihago het volgende:
misschien ook wel leuk om een lijst van gamertags te maken?
om te co-oppen?
De mijne is Kerstboom
Dat kippending is stom ,die andere is wel cool. Ik heb nu een of andere tattoo en een hero doll.quote:Op woensdag 15 oktober 2008 10:39 schreef palito88 het volgende:
[..]
Mijne is Palito88 (duh)
Btw voor wat leuk spul voor in game speel deze 2 games
http://fable2.xbox.com/webGame/Game.aspx
Chicken kickinals het goed is 1000 gold ofzo snap het nog niet helemaal
http://fable2.xbox.com/experience.aspx?lang=en-US
Leuk verhaaltje Kan je drie sets van items krijgen allemaal wel geinig maar chicken suite owned natuurlijk
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 10:49 schreef SpankmasterC het volgende:
Eerste impressie na +- 2 uur gamen: mooi sprookje, graphics vallen technisch gezien een beetje tegen (lage resolutie textures enzo), maar zijn echt enorm sfeervol, wordt enorm mooi gespeeld met licht, het verhaal is.. naja sprookjesachtig, maar de grote ster van de game tot nu toe is de hond: beestje ziet er echt enorm goed uit, de animaties en geluiden van het beestje kloppen helemaal, precies wat je zou verwachten van een hond met onvoorwaardelijke liefdeIk ga nu weer lekker door met gamen
Mwoah, als je alle sub-quests en mini-games erbij deed was je toch wel flink lang bezig hoor!quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:53 schreef RickoKun het volgende:
:p ja ik had zo'n maand geleden ook deel 1 opnieuw gespeeld, en dit keer volgehouden tot het eind (op PC, Fable the lost chapters).
Eerst had ik geen zin om die nieuwe toegevoegde hoofdstukken af te maken, maar ik dacht zo van: Bohhh laat ik het nu maar ff volhouden!Was ik binnen een uur daar ook klaar mee en uitgespeeld. Ik hoop dat ze de interacties en dingetjes wat uitgebreider hebben gedaan, dat het minder eentonig word in dingen die je kan beïnvloeden die niets met de verhaallijn te maken hebben. Dat vind ik namelijk altijd zo leuk, om een beetje rond te kloten. En als je alle reacties etc. al hebt geprobeerd dan is er nog weinig aan natuurljik!
Mwaaah die mini-games die met gokken te maken hadden (en vooral die ene die met je geheugen te maken haddenquote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:04 schreef Verluste het volgende:
[..]
Mwoah, als je alle sub-quests en mini-games erbij deed was je toch wel flink lang bezig hoor!
TVP trouwens voor dit naar ik denk fantastische spel.
Eerst zat die gast toch ook GTA 4 te spelen ofzo toen keek echt iedereenquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 17:33 schreef Motorhoofd het volgende:
Voor mensen die willen zien hoe Fable 2 er uit ziet kan je dit kijken: http://nl.justin.tv/newgames
Die gast zit gewoon live Fable 2 te spelen, maar als je geen spoilers wilt zien, moet je niet kijken.
Nu nogquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 17:33 schreef Motorhoofd het volgende:
Voor mensen die willen zien hoe Fable 2 er uit ziet kan je dit kijken: http://nl.justin.tv/newgames
Die gast zit gewoon live Fable 2 te spelen, maar als je geen spoilers wilt zien, moet je niet kijken.
Oh ik 'herken' hem meer van toen hij als eerste Oblivion zat te spelenquote:Op vrijdag 17 oktober 2008 21:47 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Eerst zat die gast toch ook GTA 4 te spelen ofzo toen keek echt iedereen
Ja en dat schijnt nu dus beter te zijnquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 21:07 schreef rood_verzet het volgende:
Ik krijg het gevoel, bij het zien van de plaatjes en filmpjes en bij het lezen van de features, dat Fable 2 qua gameplay meer-van-hetzelfde is, je kon in deel 1 ook al kiezen of je een master swordsman, ranger of evil magician werd. Veel maakte het qua verhaal en al niet uit of je evil of good werd. Uiteindelijk ging de bad guy er toch aan en had je min of meer de wereld gered...
Ik vond het een erg leuk spel, maar veel te beperkt om al waardige rpg te bestempelen. Je had simpelweg te weinig keuze
Volgens mij niet echt hoor! Maar je moet het ook niet beschouwen als een echte RPG denk ik. Meer een action adventure/rpg gebeuren!quote:Op zondag 19 oktober 2008 00:50 schreef Moozze het volgende:
[..]
Ja en dat schijnt nu dus beter te zijn
Oeh dat geheugen spelletje was zeer lastig idd, maar niet onmogelijk na een paar uur oefenenquote:Op donderdag 16 oktober 2008 20:11 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Mwaaah die mini-games die met gokken te maken hadden (en vooral die ene die met je geheugen te maken hadden![]()
) was ik niet zo goed in, behalve blackjack
We zullen wel zien, hij lijkt mij iig heel tof!quote:Op zondag 19 oktober 2008 09:47 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Volgens mij niet echt hoor! Maar je moet het ook niet beschouwen als een echte RPG denk ik. Meer een action adventure/rpg gebeuren!
En dan heb je er een tof spel aan!
[ afbeelding ]
Ik vind dit soort dingen van die drogopmerkingen altijd. Je zal heus niet een vervolg van iets radicaal veranderen, het gaat om de formule zelf. Zo kan ik ook bij élke FPS zeggen dat je altijd monsters/nazi's/aliens moet neerknallen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 21:07 schreef rood_verzet het volgende:
Ik krijg het gevoel, bij het zien van de plaatjes en filmpjes en bij het lezen van de features, dat Fable 2 qua gameplay meer-van-hetzelfde is, je kon in deel 1 ook al kiezen of je een master swordsman, ranger of evil magician werd.
Gewoon action rpg voor zover ik weet. Knop indrukken=aanvallen dus niet turn based of wow achtigquote:Op zondag 19 oktober 2008 18:54 schreef Leonos het volgende:
Kan je nou zelf vechten of is het een turn-based final fantasy achtig iets?
Of WoW achtig iets?
bij mij ook onderhandquote:Op zondag 19 oktober 2008 18:56 schreef emokid het volgende:
Al 4 mensen in mijn lijst die hem aan het spelen zijn.
quote:Op zondag 19 oktober 2008 19:59 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
bij mij ook onderhand![]()
KUT MS moet die lui bannen serieus
Komt vrijdag pas uitquote:Op zondag 19 oktober 2008 22:30 schreef Leonos het volgende:
Kan ik dit spel morgen in de winkel gaan vinden?
+/- 8 bier in 1 uur?quote:
Voor Aquila wel, die is 12.quote:
Komende dashboard update kan daar inderdaad wel eens goed voor zorgen. Het is voor MS goed bij te houden wie illegaal de games aan het spelen is als diegene op live inlogt.quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:48 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Bannen omdat wij het al spelen en jij lekker niet?
Gelukkig heb ik er al 2 jaar geen last van.quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:56 schreef existenz het volgende:
[..]
Komende dashboard update kan daar inderdaad wel eens goed voor zorgen. Het is voor MS goed bij te houden wie illegaal de games aan het spelen is als diegene op live inlogt.
ja, dat werkt zoquote:Op zondag 19 oktober 2008 22:58 schreef emokid het volgende:
21 oktober in Azië, ofwel Gamehubs die hem op dat moment opstuurt. Dus met UPS hebben wij gamehubbers hem ook rond vrijdag? Of werkt dit niet zo..
ik dacht dat je niet eens op Live kon met een gemodde console?quote:Op zondag 19 oktober 2008 22:56 schreef existenz het volgende:
[..]
Komende dashboard update kan daar inderdaad wel eens goed voor zorgen. Het is voor MS goed bij te houden wie illegaal de games aan het spelen is als diegene op live inlogt.
Jawel, maar als ze weer eens de moeite nemen om dat te checken kunnen ze je xbox bannen van Live.quote:Op zondag 19 oktober 2008 23:09 schreef kepler het volgende:
[..]
ik dacht dat je niet eens op Live kon met een gemodde console?
Volges mij wel, als je van gamehubs hebt gehaald tenminste. Ik heb hem ook ge pre-ordered bij gamehubs, dus ik hoop dinsdag een mailtje binnen te krijgenquote:Op zondag 19 oktober 2008 23:06 schreef emokid het volgende:
Krijgen we een mailtje met een tracking code oid of een bevestiging dat het is opgestuurd?
Ja want in de VS is het nu ook half 1 s'nachtsquote:Op maandag 20 oktober 2008 00:21 schreef admiraal_anaal het volgende:
het is de 20edus nu officieel gaat ie verkocht worden in de USA
Dinsdag hebben ze hem al binnen bij de gameshop in Den Haag en vrijdag pas op te halen
vreugde verpesterquote:Op maandag 20 oktober 2008 00:23 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ja want in de VS is het nu ook half 1 s'nachts![]()
En volgens Gamespot komt die pas de 21equote:Op maandag 20 oktober 2008 00:31 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
vreugde verpester![]()
Voor mij is het nu overal middernacht
Ja maar gast, op de site staat toch 24 oktober? Dan krijgen we hem toch opgestuurd?quote:Op zondag 19 oktober 2008 23:21 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Volges mij wel, als je van gamehubs hebt gehaald tenminste. Ik heb hem ook ge pre-ordered bij gamehubs, dus ik hoop dinsdag een mailtje binnen te krijgen
Allebei op Gamehubsquote:Op maandag 20 oktober 2008 17:48 schreef TheMagnificent het volgende:
Mmm... ¤65,- te besteden... Fable II of Far Cry 2?... Dilemma, dilemma...![]()
Het primaire verhaal schijnt weer even lang te zijn...quote:Op maandag 20 oktober 2008 02:52 schreef TC03 het volgende:
Fable 1 was leuk, maar veel te lineair en kort. Ik hoop dat het spel op z'n minst drie keer zo lang is, anders hoef ik hem niet eens.
Nou je zal het vast wel over mij hebbenquote:Op zondag 19 oktober 2008 19:59 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
bij mij ook onderhand![]()
KUT MS moet die lui bannen serieus
Bij gratis verzenden kan het 2 weken duren en als je 8 euro bij betaalt duurt het 2-3 dagen.quote:Op maandag 20 oktober 2008 18:06 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
Binnen hoeveel dagen zou ik ze dan kunnen ontvangen?
10-15 uurquote:Op maandag 20 oktober 2008 18:02 schreef rood_verzet het volgende:
[..]
Het primaire verhaal schijnt weer even lang te zijn...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |