Na al die haatcampagnes van de democraten, is het tijd om terug te slaan.quote:De Republikeinse vicepresidentskandidate Sarah Palin heeft de Democratische presidentskandidaat Barack Obama zaterdag ervan beschuldigd bevriend te zijn met terroristen.
Obama zou volgens een bericht in the New York Times een radicale activist uit de jaren '60, die al tientallen jaren hoogleraar is op een Amerikaanse universiteit, enkele keren hebben ontmoet. Het campagneteam van Obama heeft de beschuldiging afgedaan als laag-bij-de-grondse politiek. Click here to find out more!
Obama loopt in de peilingen steeds verder uit. De Republikeinen hopen met aanvallen op de persoon Barack Obama de winst alsnog naar zich toe te trekken. "Er is een tijd dat het nodig is om iemand zonder handschoenen aan te pakken en dat is nu'', aldus Palin tijdens een verkiezingsbijeenkomst in de staat Colorado.
bron: http://www.nu.nl/news/177(...)_terroristen%27.html
Kan je niet tegen je verlies? Toen Palin aan de lopende band werd aangevallen (met veel hoaxen) vond je het prachtig.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:24 schreef Pool het volgende:
Er is nog hoop voor je, JD. Ook als debiel maak je nog kans om vice-president van een groot land te worden.
Nee dit is - in tegenstelling tot die vele Paling-roddels - gewoon een feit.quote:
Nee, dit is geen feit.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:28 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee dit is - in tegenstelling tot die vele Paling-roddels - gewoon een feit.
quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:24 schreef Pool het volgende:
Er is nog hoop voor je, JD. Ook als debiel maak je nog kans om vice-president van een groot land te worden.
Is het natuurlijk ook.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:25 schreef ethiraseth het volgende:
JohnDope die denkt dat dit een goede zet is.![]()
En tijdens het volkslied was hij ook onamerikaans bezig.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:33 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Is het natuurlijk ook.
Inspelen op alles wat onamerikaans is aan Obama! Hij wordt ervan verdacht een moslim te zijn, hij is neger en heeft een rare naam, en nu zou hij ook nog met terroristen te maken hebben. Waar rook is is vuur, zullen veel stemmers denken en het risico niet nemen.
In die topics heb ik volgens mij niet gereageerd hoor. Ik vind haar wel een incapabel figuur ja, maar dat komt niet door de roddels, maar vooral door wat ze zegt in debatten en interviews. En daar komt deze mislukte en misplaatste opmerking nog bij.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:26 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Kan je niet tegen je verlies? Toen Palin aan de lopende band werd aangevallen (met veel hoaxen) vond je het prachtig.
fotosjoepquote:Op zondag 5 oktober 2008 11:34 schreef JohnDope het volgende:
[..]
En tijdens het volkslied was hij ook onamerikaans bezig.
[ afbeelding ]
En hij heet Hoessein! Hoessein! Misschien is Saddam wel gereïncarneerd en terug in de tijd gegaan en Obama geworden! Beetje lastig, maar, 'God works in mysterious ways'. En Obama lijkt heel veel op Osama! Nu is Osama een veel gebruikte naam, net zoal Jan of John, maar toch!quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:33 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Is het natuurlijk ook.
Inspelen op alles wat onamerikaans is aan Obama! Hij wordt ervan verdacht een moslim te zijn, hij is neger en heeft een rare naam, en nu zou hij ook nog met terroristen te maken hebben. Waar rook is is vuur, zullen veel stemmers denken en het risico niet nemen.
Binnen de zelfbenoemde kwaliteits media passeerden die roddels ook de revue, maar jij hebt je daar natuurlijk weer afzijdig van gehoudenquote:Op zondag 5 oktober 2008 11:37 schreef Pool het volgende:
[..]
In die topics heb ik volgens mij niet gereageerd hoor. Ik vind haar wel een incapabel figuur ja, maar dat komt niet door de roddels, maar vooral door wat ze zegt in debatten en interviews.
Nee is geen fotosoep.quote:
Maar het werkt wel!quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:39 schreef Yildiz het volgende:
[..]
En hij heet Hoessein! Hoessein! Misschien is Saddam wel gereïncarneerd en terug in de tijd gegaan en Obama geworden! Beetje lastig, maar, 'God works in mysterious ways'. En Obama lijkt heel veel op Osama! Nu is Osama een veel gebruikte naam, net zoal Jan of John, maar toch!![]()
![]()
.
Jammer genoeg, wijkt het argument 'Obama is vrienden met terroristen' (ze maakt er even meervoud van) niet veel van dat niveau af.
Ik ben benieuwd wie van de twee het uit eindelijk gaat worden zeker met het huidige drama in de USAquote:
Je bent voor rechts, maar je kan niet eens de naam goed schrijven van de running matequote:Op zondag 5 oktober 2008 11:28 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Nee dit is - in tegenstelling tot die vele Paling-roddels - gewoon een feit.
De eerste keer schreef ik "Palin" en in die context "Paling-roddels". Wat een figuren hier somsquote:Op zondag 5 oktober 2008 11:47 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Je bent voor rechts, maar je kan niet eens de naam goed schrijven van de running mate
Beetje jammer??? Ze hebben er nu het alle recht toe, want Palin is ongekend door het slijk gehaald, waar het merendeel overigens leugens van waren.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:50 schreef teamlead het volgende:
triest genoeg zullen flink wat kiezers deze opmerking onthouden en voor waarheid aannemen.. zonder zich af te vragen of het wel of niet klopt
Obama - terroristen da's wat mensen zullen onthouden
beetje jammer dat de republikeinen denken op deze manier campagne te moeten voeren
Je zou denken dat Obama dit gewon moet winnen want de meeste Amerikanen moeten het beleid van Bush en het daarop bijna voortbordurende beleid van McCain zat zijn.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:45 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wie van de twee het uit eindelijk gaat worden zeker met het huidige drama in de USA
ah.. dus maar vooral roepen dat de ander niet deugt is in jouw ogen goeie campagne strategie? In plaats van pakweg de inhoud te bespreken?quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Beetje jammer??? Ze hebben er nu het alle recht toe, want Palin is ongekend door het slijk gehaald, waar het merendeel overigens leugens van waren.
Ja dat is een goede strategie.quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:57 schreef teamlead het volgende:
[..]
ah.. dus maar vooral roepen dat de ander niet deugt is in jouw ogen goeie campagne strategie? In plaats van pakweg de inhoud te bespreken?
Er zit in ieder geval een kern van waarheid in, dan kon je van de meeste roddels over Palin niet zeggen.quote:overigens vind ik er nogal een verschil tussen zitten of je iemand ervan beschuldigt een terroristenvriend te zijn of twijfelachtig handelen aan het licht brengt
quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Beetje jammer??? Ze hebben er nu het alle recht toe, want Palin is ongekend door het slijk gehaald, waar het merendeel overigens leugens van waren.
Jij hebt de Amerikaanse politiek blijkbaar niet gevolgd, dus ga jij maar eerst even je huiswerk doen.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:02 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Welke leugens dan? Dat ze achterlijk is? Dat ze amper een goede zin kan vormen?
Ik ga dat allemaal niet meer typen, daar zijn legio topics over te vinden hier.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:03 schreef teamlead het volgende:
welke roddels over Palin zijn volgens jou niet juist dan
En die lastercampagnes over Palins priveleven waren zeker niet bedoeld om te beschadigenquote:bovendien heeft de term "terrorist" in de VS nogal een andere lading gekregen de laatste jaren. Deze opmerking is puur bedoelt om te beschadigen
Ik heb het prima gevolgd en ben weinig leugens tegengekomen. Jij bent echt de eerste zowel hier als op Amerikaanse fora die ronduit beweerd dat alles over Palin gelogen is.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:03 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jij hebt de Amerikaanse politiek blijkbaar niet gevolgd, dus ga jij maar eerst even je huiswerk doen.
Dat ze incompetent is, dat ze geen ervaring heeft (ze is burgermeester geweest van een dorpje dat ongeveer net zoveel inwoners heeft als de gemeente Lutjebroek) dat ze totaal geen indrukwekkende cv heeft en dat ze zichzelf belachelijk heeft gemaakt in haar tv-optredens?quote:Op zondag 5 oktober 2008 11:53 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Beetje jammer??? Ze hebben er nu het alle recht toe, want Palin is ongekend door het slijk gehaald, waar het merendeel overigens leugens van waren.
je claimt iets, doe dan ook ff de moeite om het te onderbouwenquote:Op zondag 5 oktober 2008 12:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik ga dat allemaal niet meer typen, daar zijn legio topics over te vinden hier.
[..]
En die lastercampagnes over Palins priveleven waren zeker niet bedoeld om te beschadigen![]()
Die lastercampagnes waren niet door de democraten georganiseerd. Obama zelf riep op haar familieleven met rust te laten omdat dat er niet toe doet bij de verkiezingen. Nee, dan Palin, die de insinuatie doet dat als je iemand kent die 40 jaar terug wat deed je meteen terroristen steunt.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:04 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik ga dat allemaal niet meer typen, daar zijn legio topics over te vinden hier.
[..]
En die lastercampagnes over Palins priveleven waren zeker niet bedoeld om te beschadigen![]()
Dat haar dochter ongehuwd zwanger is en dat ze beweert dat ze gaan trouwen, maar dat haar vriendje in het openbaar al heeft geroepen dat hij daaraan twijfelt? En dan een moeder hebben die loopt te bleren over gezinswaarden en zo?quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:04 schreef JohnDope het volgende:
En die lastercampagnes over Palins priveleven waren zeker niet bedoeld om te beschadigen![]()
Ik zeg niet dat alles is gelogen, maar het merendeel. En het geen dat wel waarheid bleek uit die Democratische lastercampagnes over Palin, was te laag bij de grond en dat had de Democraten geen goed gedaan, omdat mensen zich door die zaken zich juist met Palin konden identificeren.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:05 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ik heb het prima gevolgd en ben weinig leugens tegengekomen. Jij bent echt de eerste zowel hier als op Amerikaanse fora die ronduit beweerd dat alles over Palin gelogen is.
De democraten staan anders 7,5% voor op de republikeinen, dus het heeft ze wel goed gedaan.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:07 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat alles is gelogen, maar het merendeel. En het geen dat wel waarheid bleek uit die Democratische lastercampagnes over Palin, was te laag bij de grond en dat had de Democaten geen goed gedaan.
Dat waren die lastercampagnes uiteraard wel, maar die Democraten waren te schijnheilig en te laf om het zelf "officieel" naar buiten te brengen.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:06 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Die lastercampagnes waren niet door de democraten georganiseerd.
Palin heeft nog nergens mee gescoort sinds haar acceptatiespeech.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat waren die lastercampagnes uiteraard wel, maar die Democraten waren te schijnheilig en te laf om het zelf "officieel" naar buiten te brengen.
Die Palin daarentegen heeft wel het lef om het zelf te zeggen en ook daar gaat ze mee scoren.
Palin is een nazi, net als WIlders en Hitler, dus ze is ook nog eens links! Palin is een liberal!quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:19 schreef Farenji het volgende:
Het schijnt dat Palin vroeger deel uit maakte van een of ander extremistisch absurdistisch gezelschap waarvan een ander lid publiekelijk met hitler en de oorlog heeft gedweept en om het nog erger te maken: Palin was vroeger een man en was niet eens Amerikaans maar Brits!
En om met Supertramp te spreken:quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:21 schreef Pool het volgende:
[..]
Palin is een nazi, net als WIlders en Hitler, dus ze is ook nog eens links! Palin is een liberal!
quote:Now watch what you say or theyll be calling you a radical,
Liberal, fanatical, criminal.
en de buurman van zijnhaar tante is moslim!quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:19 schreef Farenji het volgende:
Het schijnt dat Palin vroeger deel uit maakte van een of ander extremistisch absurdistisch gezelschap waarvan een ander lid publiekelijk met hitler en de oorlog heeft gedweept en om het nog erger te maken: Palin was vroeger een man en was niet eens Amerikaans maar Brits!
Die "lastercampagne" was niet eens nodig. Ik weet niet of je Palin ooit wel eens heb zien praten?quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat waren die lastercampagnes uiteraard wel, maar die Democraten waren te schijnheilig en te laf om het zelf "officieel" naar buiten te brengen.
Die Palin daarentegen heeft wel het lef om het zelf te zeggen en ook daar gaat ze mee scoren.
Ah, noem dan eens een on-officiële lastercampagne van de Democraten.quote:Op zondag 5 oktober 2008 12:09 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dat waren die lastercampagnes uiteraard wel, maar die Democraten waren te schijnheilig en te laf om het zelf "officieel" naar buiten te brengen.
Die Palin daarentegen heeft wel het lef om het zelf te zeggen en ook daar gaat ze mee scoren.
Nu stond er in datzelfde artikel in de NYT dat Obama helemaal geen vrienden was met hem, maar hey, who cares? Het is maar het vice-presidentschap hè, daar mag je toch best voor liegen?quote:FOX
[..] In front of an estimated crowd of 13 thousand Orange County supporters, Gov. Sarah Palin again slammed Sen. Barack Obama for his past link to 1960’s Weather Underground radical, Bill Ayers.
” Recently there has been a lot of interest in what I read lately. Well I was reading today a copy of the New York Times, and I was really interested to read in there about Barack Obama’s friends from Chicago. [..]
quote:[..] Turns out one of his earliest supporters is a man who according to the New York Times, was a domestic terrorist and part of the group, part of the group that quote launched a campaign of bombings that would target the Pentagon and the US Capitol…No, this is not a man who sees America as you and I see America. We see America, as a force for good in this world.(applause) We see an America of exceptional-ism -Yes USA! USA! -our opponent is someone who sees America as imperfect enough to pal around with terrorists who target their own country.”
http://www.nytimes.com/2008/10/05/us/politics/05palin.html?_r=1&oref=sloginquote:[..] The article said: “A review of records of the schools project and interviews with a dozen people who know both men, suggest that Mr. Obama, 47, has played down his contacts with Mr. Ayers, 63. But the two men do not appear to have been close. Nor has Mr. Obama ever expressed sympathy for the radical views and actions of Mr. Ayers.” [..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |