quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:17 schreef Isegrim het volgende:
Ik was vandaag bij de Lidl en zag allemaal taartdingen. Of wisten jullie dat al?
en wijk bij duurstede ook nietquote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:23 schreef Isegrim het volgende:
Nee hoor, ik zit in Rotterdam, dat lijkt me geen Noord-Nederland...
Volgens de site zouden ze het hier helemaal niet hebben... =/ Of het moet inmiddels veranderd zijn, maar er stond twee weken geleden echt op de site dat het niet bij alle filialen was en hier in de regio zou het niet verkocht worden.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:23 schreef Isegrim het volgende:
Nee hoor, ik zit in Rotterdam, dat lijkt me geen Noord-Nederland...
Pff, kheb nou al m'n spulletjes al ergens anders gekocht hoor.quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 21:39 schreef Isegrim het volgende:
Misschien voor de zekerheid toch eens kijken.
Wat leuk, lief, ...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 18:29 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
MIjn herfsttaartje van vandaag
[ afbeelding ]
Ik geef alles weg, eet er ook geen stukje van (ik verdraag niet goed suiker) en je kan ze ook moeilijk weggeven met een stuk er uitquote:Op woensdag 29 oktober 2008 19:47 schreef Isegrim het volgende:
De mensen die dit als hobby doen, zijn die ook allemaal hartstikke dik?Of geven ze de meeste taarten weg?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |