quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als de supporter in het nauw wordt gebracht spuit het een stinkend melkachtig vocht uit de erwtgrote stinkklieren. Dit gebruikt hij ook voor het markeren van zijn territorium.²
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:47 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Inderdaad, er is maar één jochie en dat ben ik.
Copyright Highlow.nlquote:
Nog ff en ik kan de 3-0 onkoppen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 15:22 schreef Jasza het volgende:
Als je op 410 zou staan zou je zien dat de meeste toch wel 20 of ouder zijn.
quote:Marco van Basten vindt het tijd worden voor de eerste uitzege van het seizoen. ,,We hebben verloren bij Willem II en gelijkgespeeld tegen Feyenoord”, zei de coach vooruitblikkend op het duel met sc Heerenveen. ,,Nu is tijd voor een zege.”
De trainer wil een zege, maar beseft ook dat ‘Heerenveen uit’ niet het makkelijkste potje is op de voetbalkalender. ,,Heerenveen is een goed op elkaar ingespeelde ploeg die in eigen stadion altijd kan rekenen op een fanatieke aanhang”, zei Van Basten. ,,Ze hebben het deze week ook goed gedaan in Europa. Het wordt een behoorlijk zware klus, maar ook een mooie uitdaging.” Afgelopen seizoen won Ajax wel in Heerenveen met 2-4, maar waren het de Friezen die eigenlijk het beste van het spel hadden. ,,Ajax was toen redelijk gelukkig”, herinnerde Van Basten zich. ,,Met name Sulejmani maakte het Ajax behoorlijk lastig.”
Om tegen Heerenveen tot een goed resultaat te komen, moet er door Ajax iets scherper gespeeld worden dan donderdagavond tegen FK Borac. Met name in de eerste helft liet Ajax niet het beste van zichzelf zien. ,,We hebben al een wedstrijdbespreking gehad”, zei de trainer. ,,Daarin hebben we de spelers proberen te laten zien wat er goed en wat er fout ging.” Jan Vertonghen was donderdag één van de spelers die onder zijn niveau speelde. En dat terwijl hij de twee wedstrijden daarvoor tot de uitblinkers behoorde. ,,Iedereen mag wel eens een slechte wedstrijd spelen”, oordeelde Van Basten nuchter. ,,Ook Jan Vertonghen. Hij kan tegen Heerenveen gewoon weer laten zien wat hij waard is.”
Van Basten kan zondag tegen Heerenveen niet beschikken over Gabri, Miralem Sulejmani, Ismaïl Aissati, Jan-Arie van der Heijden, Maarten Stekelenburg, Dennis Gentenaar, Mitchell Donald, Oleguer en Kennedy. Zij kampen allen met een blessure of zijn nog niet wedstrijdfit.
ik ook. Hopelijk speelt Silva een betere partij.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 17:18 schreef Houniet het volgende:
Gaat moeilijk worden, maar ik heb er vertrouwen in.
gewoon sarpong op '10' zetten,quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 17:26 schreef kevin6188 het volgende:
Ik twijfel een beetje met Sarpong op linksbuiten. Vanaf tien vind ik hem goed spelen. Op linksbuiten is hij het net niet. Zoals er voor linksbuiten sowieso vooral net niet-spelers lijken te zijn. In ieder geval geen echte buitenspelers. Martina is ook rechts, toch? Plus dat die toch niet zoveel speelt...
Hij wilde inderdaad nog even in Zuid-Afrika blijven en na het WK weer terugkeren naar Nederland.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 16:19 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Vonk inderdaad! Dat zou wel een goeie zijn. Alleen heb ik, geloof ik, in een interview gelezen dat hij in Zuid-Afrika wil blijven. Geloof ook niet dat hij heel fijn is vertrokken bij Ajax Cape Town. Maar wie weet.
Misschien kunnen we Martina ook een kans geven op de vleugel. Suárez kan volgensmij toch op allebei de vleugels terecht (aangezien hij het ook goed doet als semi-10)quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 17:50 schreef marp0 het volgende:
[..]
gewoon sarpong op '10' zetten,
cvitanich op de linksbuiten, hoewel hij slecht speelde tegen borac gisteren maar ik weet nu even geen andere opties.
quote:
Ah ok, was niet echt op de hoogte van z'n prestaties nl. Heb er alleen maar goede dingen over gehoord, maar ik dacht al dat het een beetje een hype was.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 19:08 schreef Silenus het volgende:
Martina niet, zeker niet in een wedstrijd in en tegen Heerenveen.
Overigens ben ik niet zo gecharmeerd van Martina, zie in hem geen topspeler.
Tsja, het moet echt niet erger meer gaan worden. Tot op heden was het goed op te vangen omdat we heel wat kwaliteit hebben op het middenveld en in de aanval. Maar als we achterin meer kwijt raken dan hou ik mijn hart vast.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 20:47 schreef finsdefis het volgende:
Toch wel raar eigenlijk dat er gewoon 5 (semi-)basisspelers geblesseerd zijn zeg. Was net even een bitch-slap to the face toen ik realiseerde dat Stekelenburg, Sulejmani, Aissatti, Gabri en Oleguer geblesseerd of nog niet wedstrijdfit zijn. Ook opvallend dat 3 van de 5 noemenswaardige aankopen geblesseerd zijn![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |