Je moet ze ook niet te eten geven. In Afrika zijn ze dat tenminste gewend.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:12 schreef RickoKun het volgende:
negerinnen kunnen best lekker zijn mits ze strak zijn. Echter maak ik vaak mee dat negerinnen niet erg strak zijn.
KFC, jwzquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:12 schreef RickoKun het volgende:
negerinnen kunnen best lekker zijn mits ze strak zijn. Echter maak ik vaak mee dat negerinnen niet erg strak zijn.
quote:Hallo,
Ik heb op marktplaats een advertentie gezien van een persoon die PS3 aanbied voor ¤275.
Hij importeert ze vanuit Griekenland naar eigen zeggen.
Het is alleen mogelijk om via Paypal te betalen. Bestaat er een mogelijkheid dat hij mij kan oplichten met Paypal?
Alvast bedankt!
Groetjes,
Het is Nederland hier hoor, voor een dubbeltje op de eerste rang zittenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:21 schreef gers het volgende:
moar misschien ben ik dom maar als het tig keer goedkoper is in de winkel waarom geloof je het dan toch
ja oke maar een nokia n nogwat voor 85 euro das 5 x zo goedkoop als in de winkelquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:22 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Het is Nederland hier hoor, voor een dubbeltje op de eerste rang zitten
omdat ajax toch weer wint met 4-0quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:24 schreef behangplakker het volgende:
WAAROM KIJKEN JULLIE ALLEMAAL GEEN AJAX
quote:Hoi,
Ik heb zojuist mijn 2 bestelde tickets opgehaald bij het postkantoor. Dit zijn tickets voor het spraakmakende programma Derek Ogilvie dat op 10 oktober opgenomen zal worden. Ik heb via de Rang1tickets site drie weken geleden deze tickets besteld. Deze waren vrij duur, namelijk 129 EURO per stuk ex verzendkosten. 272 EURO totaal voor twee tickets. Dit heb ik gelijk via Ideal betaald. Ze zouden dan aangetekend opgestuurd worden naar mij. Op zich is dit vrij duur maar ik had het er voor over. Ik zou tenslotte op de eerste rang komen te zitten voor die prijs. Zo stond het ook op de site en op mijn bevestiging! Tot mijn grote verbazing bij het openen van de envelop zie ik twee kaarten a 35 EURO per stuk met een lullig briefje erbij dat de prijs voor de tickets hoger kan zijn dan de inkoopprijs blablabla... Whatever! Maar nu komt t! Deze tickets staan NIET op mijn naam! Maar op naam van Meneer [redactie edit: naam verwijderd]! Who the H***? Op mijn kaarten staat nergens Rang 1 terwijl dat WEL op de site en op de bevestiging stond EN we zijn op RIJ 22 gezet! Wat??? Ik ben zo vreselijk boos en voel me zo vreselijk genaaid! Op hoge poten heb ik rang1tickets gebeld. Die jongen aan de telefoon was vrij onverschillig maar wist niet goed antwoord te geven op mijn keiharde vragen. Ja hij herhaalde wat er op het briefje stond. Maar toen ik hem erop wees dat ik voor 272 EURO verwacht dat ik rang 1 kaarten krijg en dit niet t geval is. Nee we zitten achterin de zaal! Zijn antwoord daarop was dat de hele zaal rang 1 is. Bij elk antwoord wat ik kreeg werd ik bozer... Ik vind dit echt misleidend! Dat gaf hij dan nog toe. En het geval dat de tickets niet op mijn naam staan? Dat is omdat deze geannuleerd zijn. Op mijn bevestiging staat dat er niet geannuleerd mag worden, wat gek! Mijn tickets zijn pas verstuurd na betaling... Heeft meneer Tarek Hopman toevallig ook al betaald? EN dan 35 euro per stuk? En waarom wordt zijn naam op de tickets gezet als er nog niet betaald is? Ik ben zo boos... Ik had die kleine 300 euro er echt voor over om daar naartoe te gaan. Met in mijn achterhoofd dat we lekker dichtbij zitten. Het waren tenslotte de duurste kaarten... Ik mag de kaarten NIET terug sturen en krijg al zeker geen geld terug. Ik mag een klacht indienen en dan is t nog maar de vraag of hier iets mee gedaan wordt. Waarom kan dit zomaar?? Ik voel me zo machteloos...
Groetjes Debby
Het staat nog 0-0 en ze spelen ronduit baggerquote:
ik zeg niks das te gemakkelijkquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:26 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Kut, router vergeten![]()
Nou kan ik niet in bed internetten...
HOAXquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:26 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Het staat nog 0-0 en ze spelen ronduit bagger
Heudivo (dat is hooi in het Duits, ofzo)quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:30 schreef BigKahuna het volgende:
Hoihoi.
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:31 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Heudivo (dat is hooi in het Duits, ofzo)
Show mequote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:33 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Een dikke tante van mij wilde niet op de foto en verstopte zich achter het gordijn...
Dus nu hebben we een foto van iemand die zich achter een gordijn verstopt
quote:
Ik heb caáfjes, net als GT, jwzquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:35 schreef BigKahuna het volgende:
Heudivo? Leg uit.
Of naaktpics postenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:36 schreef gers het volgende:
owja fascination je moet wel hier af en toe klagen niet alleen maar slowchatten![]()
het moet toch een beetje klb zijn
Ohjaquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:36 schreef gers het volgende:
owja fascination je moet wel hier af en toe klagen niet alleen maar slowchatten![]()
het moet toch een beetje klb zijn
Ze moeten 2 keer zoveel betalenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:35 schreef gers het volgende:
owja dikke mensen in het vliegtuig die klagen dat ze krap zittenNO SHIT DIE STOEL IS NIET GEMAAKT VOOR IEMAND DIE 140 kg weegt en 1 meter breed is
Van andere mensen toch?quote:
Haha dan jaag ik jullie allemaal wegquote:
rouwranden ?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:37 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ohjanou ik heb genoeg klachten hoor
.
Ik heb serieus een fobie voor mensen met afgebeten nagels of rouwranden eronder![]()
![]()
.
Nee verkeerd gedachtquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:38 schreef BigKahuna het volgende:
oh HOOOOOOOOOI
ik dacht HOI
zo van HALLO.!
Bedankt voor je aanwezigheid...quote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:38 schreef RickoKun het volgende:
Ik ga trekken doei!!!!!
quote:Enkele jaren geleden heb ik via Universitynetwork.nl een Amerikaans diploma "gekocht", met toezending van mijn CV, opleiding en werkervaring. Toen ik het "diploma" ontving, heb ik erkenning aangevraagd bij de "Informatie Beheer Groep" te Groningen. Mijn teleurstelling was groot: het diploma werd zowel in Amerika als in Nederland niet erkend, en het voeren van de titel is zelfs strafbaar.
Hebben meer mensen hier ervaringen mee? Je ziet op internet inmiddels steeds meer zgn. diploma-aanbieders. Het kost je een hoop geld, maar uiteindelijk heb je een "kat in de zak" gekocht die niks voorstelt. Graag jullie reacties.
Als je een lekker zusje of een lekkere moeder hebt is dat ook een mogelijkheid jaquote:
weet je wat je eens moet proberenquote:
Die is wel ergquote:
Hahahahahahahahahahahahaahahaquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:40 schreef gers het volgende:
[..]
weet je wat je eens moet proberen
een condoom over een pot jam doen en dan in de magnetron
lijkt net op een strak kutje
Van die zwarte randen onder de nagels, van dat vuil. Kon zo snel geen plaatje vindenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 21:38 schreef gers het volgende:
[..]
rouwranden ?
ik ben een man wtf zijn rouwranden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |