Ja, maar dat is op te vangen door erin te zetten dat je het niet wilt totdat jij (of je partner) het specifiek aangeeftquote:Op vrijdag 1 mei 2009 08:24 schreef DJMO het volgende:
en nog ietsik had ook zo'n mooi plan geschreven, ik gaf onder meer aan bv geen ruggeprik te willen ook al had ik pijn .. mensen wat heb ik de afdeling bij elkaar geschreeuwd tot ik pijnstilling en vlak daarop een ruggeprik kreeg
het is dus ook mogelijk dat je zelf van je plan af wil wijken ook al zeg je van te voren dat het ziekenhuis er niet van af mag wijken... ik zou dus goed nadenken voor je iets opschrijft
en dat was ik dus vergetenquote:Op zondag 3 mei 2009 12:36 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, maar dat is op te vangen door erin te zetten dat je het niet wilt totdat jij (of je partner) het specifiek aangeeft
Mijn/ons plan zit al in het dossier, besproken met gyn en welquote:Op vrijdag 1 mei 2009 16:40 schreef DuchessX het volgende:
Ik wil mijn plan van te voren met de gyn doorspreken zodat ik ook van de kant van het zkhs zicht krijg op wat de mogelijkheden zijn etc. Tevens heb ik een ervaren persoon die samen met mij mijn plan opstelt want ik heb zelf (nog) geen verstand van bevallen
Tegenwoordig verloopt alles volgens een strak plan, als je sommige mensen mag geloven. Vakantieplanning, carriereplanning, belastingplanning en nu dus ook geboorteplanning. Ik zou er helemaal gek van worden.quote:
Geslacht: Manquote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:44 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Tegenwoordig verloopt alles volgens een strak plan, als je sommige mensen mag geloven. Vakantieplanning, carriereplanning, belastingplanning en nu dus ook geboorteplanning. Ik zou er helemaal gek van worden.
Waarom zou een man hierover geen zinnige mening kunnen hebben..? Geboortes zijn écht niet alleen het gebied van de vrouw, ondanks dat vele vrouwen dat denken.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:47 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Geslacht: Man![]()
Denk dat je de intentie van een geboorteplan niet echt begrijpt en ook (nog?) geen idee hebt van de impact van een bevalling
Nou, dan moet je eens een of twee van die plannen zien. Daar zitten echt geen rare eisen bij.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 08:34 schreef Pyttpytt het volgende:
Ik kan het ook niet nalaten om te denken: Jee zeg, chill, het ziekenhuis heeft écht het beste met je voor, laat alles gewoon op je afkomen, komt echt goed.
Mij even verplaatsend in het ziekenhuis, lijkt het mij lastig om geen standaard protocol te kunnen volgen.
kan me dat goed voorstellen hoorquote:Op dinsdag 28 juli 2009 10:50 schreef Jelief het volgende:
Bij de geboorte van Emma (mijn eerste) zijn er wat dingen anders gegan dan ik mij voorgesteld had. Daardoor had ik ietwat nare nasmaak van het hele gebeuren. Bij de jongste wilde ik dat voorkomen. Daarom een geboorteplan, het was een hele geruststelling dat veel van wat ik had bedacht standaard praktijk was in het ziekenhuis, maar hé dat wist ik niet van tevoren.
Ik denk dat ik het dit keer in groot lettertype uitprint en op de deur van de verloskamer laat hangen, een kopie op de monitor en nog eentje in mijn kruisquote:Op maandag 27 juli 2009 20:02 schreef huuphuup het volgende:
oh, thnx voor de schop rocka!![]()
ik wil graag weten of ik echt een geboorteplan moet schrijven ofzo of is het voldoende om aan te geven bij mijn verloskundige dat ik bijvoorbeeld geen pethidine wil hebben maar dat ik verder wel graag pijnstilling wil zodra ik erom vraag?
Vooral die laatste is belangrijk, want dan heeft je baby het gelijk op z'n hoofd geplakt zitten bij geboortequote:Op donderdag 30 juli 2009 04:27 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het dit keer in groot lettertype uitprint en op de deur van de verloskamer laat hangen, een kopie op de monitor en nog eentje in mijn kruis
het werkt zeg maar net zoals een bedrijfsplan opstellen bolkie. je bedenkt van te voren goed wat de bedoeling is, dan begint de boel en met een hoop mazzel gaat het zo ongeveer als wat je voor ogen hebt. en wat anderen al zeggen; noodgevallen zijn uitgezonderd. maar wat moet je doen als het een spoedkeizersnee wordt. moet je partner dan bij jou blijven of bij de baby? het is wel handig dat soort dingen vooraf te bespreken.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 01:44 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Tegenwoordig verloopt alles volgens een strak plan, als je sommige mensen mag geloven. Vakantieplanning, carriereplanning, belastingplanning en nu dus ook geboorteplanning. Ik zou er helemaal gek van worden.
Dat klopt helemaal. En doordat ze bijvoorbeeld niet op mij hebben zitten wachten, liep het halve ziekenhuis mijn beval kamer in om gaasjes te pakken terwijl ik daar in mijn blote foef lag. En doordat ze het zo druk hadden moest ik na het werpen gelijk vertrekken en heb ik 4 uur lang moeten wachten voordat iemand zo goed was om me onder de douche te zetten, terwijl ik prima zelf in staat was om in de bevalkamer even onder de douche te springen en hier ook om gevraagd heb. Ook hadden ze bijna een spuit pethidine in mijn been gezet, ondanks dat ik bij de verloskundige aan had gegeven dat ik dat niet wilde. Maar de verloskundige was al uit het ziekenhuis vertrokken omdat ze het ook druk hadquote:Op dinsdag 28 juli 2009 08:34 schreef Pyttpytt het volgende:
[..]
Hoe naar het misschien ook is om te beseffen, maar het ziekenhuis zit niet 9 maanden op jou te wachten, zoals jij 9 maanden op je kindje wacht. Daar gaat het leven gewoon door, terwijl voor jou de wereld even om jou en je baby lijkt te draaien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |