abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 10:19:57 #101
134625 Lamzak_
FC Twente!
pi_62100415
Echt een prachtig stuk in de volkskrant over gisteren
quote:
N’Kufo laat Veste schuimen van vreugde

UEFA CUP, Van onze verslaggever Willem Vissers
gepubliceerd op 03 oktober 2008 02:45, bijgewerkt op 23:22

ENSCHEDE - Waarlijk imposant is de muur van mensen achter het ene doel in het verbouwde stadion van FC Twente. Maar pas na rust, toen de thuisclub richting het nooit verzakende vak P voetbalde, beantwoordde het elftal de aanhankelijkheid.

Op Super Donderdag voor het Nederlandse clubvoetbal won FC Twente ondanks een chaotische slotfase met 1-0 van Stade Rennes. Na de nederlaag van 2-1 in Frankrijk was dat precies genoeg. De Grolsch Veste schuimde op haar grondvesten.

Vorig seizoen werden FC Groningen, Ajax, Heerenveen en FC Twente in de eerste ronde uitgeschakeld en bereikte alleen AZ de groepsfase van de UEFA Cup. Nu scoorde Nederland vijf op vijf. En dat terwijl de startpositie donderdag alleen voor Ajax echt gunstig was.

Vijf van de 40 clubs in de groepsfase zijn derhalve Nederlands; een unicum. Terwijl de Champions League te groot is gegroeid voor het voetballende polderland, is de UEFA Cup in de huidige verhoudingen bij tijd en wijle geschapen voor de eredivisie.

Onophoudelijk zingen en trommelen de fans achter het ene doel in Enschede, op een waarlijk schitterende, steile tribune, waar de vroegere coryfee Epi Drost in witte stoeltjes tussen het rood is afgebeeld. De tribune lijkt op een berg die is volgelopen met zingende en dansende mensen, die hun geloof belijden. Ze beleefden een spannende Europese doop van het stadion, dat afgelopen zomer tot een capaciteit van 24 duizend is uitgebreid.

In de kansloos van Arsenal verloren voorronde van de Champions League was FC Twente te gast in Arnhem. ‘Hier is geschiedenis geschreven. U bent daarvan getuige geweest’, schalde de omroeper, die het volk wel drie keer bedankte.

Spits Blaise N’Kufo liet zich fêteren als de held. Twee minuten nadat de Congolese Zwitser de ideale kans had gemist, toen hij van dichtbij over een leeg doel kopte, was hij mentaal alweer vrij in het hoofd. Stam nam een vrije trap snel, N’Kufo ontweek buitenspel, nam de bal even mee en schoof die beheerst langs de Franse doelman Douchez.

Voor Rennes, dat zich tot dan toe vooral druk had gemaakt om de defensie, resteerden nog 22 minuten voor één treffer. Met enig geluk bleef FC Twente overeind in de chaos, onder meer na een kopbal van Hansson, buiten bereik van doelman Boschker, doch naast.

FC Twente probeerde een helft met overleg aan te vallen, maar de defensie van Rennes bleef tot de blessuretijd van de eerste helft moeiteloos overeind. Toen liet Douchez op het door regen gladde veld een schot van Elia los, waarna Wielaert de bal zag weggetikt net voor hij wilde inschieten.

Een voorsprong was op dat moment ook niet verdiend geweest. Rennes, tiende in de Franse competitie, hield de kabbelende aanvalsgolfjes van Twente simpel tegen, onder aanvoering van Heerenveens ex-verdediger Hansson.

En Rennes, met oud-international Wiltord pas in de slotfase in de ploeg, is gevaarlijk bij spelhervattingen. Dat was al gebleken in Frankrijk, waar de ploeg van voormalig topspits Lacombe scoorde uit een vrije trap en een hoekschop. Boschker redde met hulp van de paal op een volley van Hansson, na een vrije trap. Arbiter Genovkeurde een treffer van Briand onterecht af voor buitenspel.

Twente zag de poging om de buitenspelval open te zetten na een vrije trap van Leroy mislukken, waarna Hansson in de lucht won van Boschker en de bal voor de voet van Briand viel.

Middenvelder Theo Janssen was toen allang met een blessure uitgevallen, ten gunste van een andere aankoop, Cheick Tioté uit Ivoorkust. Hoewel Twente keurig vierde staat in de jonge competitie, is het spel nog minder imposant dan vorig seizoen onder Rutten.

De vertrokken Wilkshire, Engelaar en El Ahmadi waren dragende spelers. Dat geldt nog niet voor Stam, Tioté en Janssen. Perez is niet in topvorm. De naar Schalke vertrokken trainer Rutten was een icoon in Twente, zijn gerenommeerde opvolger McClaren is net gewend aan het Twentse land en de mores.

Twente ruilde het overleg na rust in voor opportunisme. Zo bezien was de overwinning terecht. Hartverwarmend was de ereronde van de thuisclub, die bij de aftocht werd bedolven onder onvoorwaardelijke liefde.
Enschede, onze stad! ons domein!
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 10:55:36 #102
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_62101222
Gefeliciteerd
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 10:55:45 #103
202094 KingOfPop
50% Nederlands 100% Kansloos
pi_62101223
Prachtig stuk ja, aan het eind van de wedstrijd stond ik wel te trilllen op mijn benen joh, net zo spannend. Mooi door, als het dus klopt

1e speeldag 23/10 thuis tegenstander uit poule 1
2e speeldag 06/11 uit tegenstander uit poule 2
3e speeldag 27/11 thuis tegenstander uit poule 3
4e speeldag 3 0f 4/12 uit tegenstander uit poule 4
5e speeldag 17 of 18/12 VRIJ

Thuis ben ik er weer bij.
Aanpassen of oprotten ! Wij tegen iedereen !
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 11:36:57 #104
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62102048
Watne mooien dag
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_62102316
Het was een heerlijk avondje ja.
Something good: you look like Snoopy and it makes me smile.
Where you need improvement: you have smelly dog farts.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 11:56:55 #106
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62102456
quote:
Pot 1
AC Milan
Sevilla
Valencia
Benfica
Schalke 04
CSKA Moskou
Tottenham Hotspur
Hamburger SV

Pot 2
VfB Stuttgart
AJAX
Olympiakos Piraeus
Deportivo la Coruña
Club Brugge
Spartak Moskou
Paris Saint-Germain
SC HEERENVEEN

Pot 3
Rosenborg BK
Udinese
FEYENOORD
Sporting Braga
Slavia Praag
Manchester City
Galatasaray
Sampdoria

Pot 4
Hertha BSC
Partizan Belgrado
AS Nancy
Portsmouth
Aston Villa
Racing Santander
FC Kopenhagen
Dinamo Zagreb

Pot 5
Saint-Étienne
VfL Wolfsburg
Standard Luik
FC TWENTE
NEC
Metalist Kharkiv
Lech Poznan
MSK Zilina
Die clubs hopelijk een paar mooi uitwedstrijden.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_62102671
Ik hoop toch vooral ook op twee zwakke tegenstanders, om onder je te houden. Dan nog 2 grote clubs, die je thuis mag ontvangen, zou helemaal mooi zijn.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 12:53:13 #108
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_62103524
godsamme das nie mis
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_62104241
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 08:53 schreef pfaf het volgende:

[..]

Goed punt. Blijft een lastig parket voor Twente. Boschker komt gewoon zwaar tekort voor Twente, maar zo'n clubicoon zet je ook niet zomaar even aan de kant...
Boschker heeft gisteren een paar goede reddingen gehad. Zijn uittrappen zijn niet geweldig, maar dat was al langer bekend.
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 13:28:23 #110
202094 KingOfPop
50% Nederlands 100% Kansloos
pi_62104317
Inderdaad, Boschker heeft er gisteren ook weer een paar ballen fantastisch uit gehouden. We zijn geen AC Milan en dat niveau hebben we ook niet, Boschker is voor Nederlandse begrippen en in de eredivisie gewoon een uitstekende keeper, ook voor ons dus.
Aanpassen of oprotten ! Wij tegen iedereen !
pi_62106415
Die scheids die geel voor natrappen gaf
Цой жив
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 16:22:49 #112
135985 nvido
Thrillseeker.
pi_62108470
De scheids was gister wel consequent slecht aan het fluiten..

En dat afgekeurde doelpunt, wat een loepzuiver doelpunt was. Daar kwamen wij goed mee weg.
Als Stade Rennais 90 minuten lang, minder decadent rondloopt dan hang FC Twente er gewoon met 3, 4-0 in hoor.

Maar knap hoe ze zich in de 2e helft hebben herpakt en de 12e man er echt achter ging staan.
Weer een paar jaar ouder, net als bij Ajax uit. Alles voor ons Twente!

Enschede, Onze stad! Ons domein!
Enschede. Onze stad! Ons domein!
pi_62109125
Hoe zit dat met Rajkovic eigenlijk? Blijft die schorsing voor een jaar nu gewoon staan?
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  vrijdag 3 oktober 2008 @ 17:00:18 #114
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62109370
quote:
Op vrijdag 3 oktober 2008 16:48 schreef venomsnake het volgende:
Hoe zit dat met Rajkovic eigenlijk? Blijft die schorsing voor een jaar nu gewoon staan?
Dat weet niemand volgens mij, maar niemand verwacht nog dat de schorsing wordt opgeheven.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_62109701
Wat duurt dat allemaal lang dan voordat er duidelijkheid is zeg..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_62125240
Die speaker van jullie: 'Daar kunnen we zometeen mooi een biertje op drinken, in Almelo!' ! Dat is dan wel weer een beetje jammer.
pi_62125650
Heb dat niet meegekregen, vind het niveau van onze speaker over het algemeen sowieso bedroevend.
pi_62125677
Beetje Duitse praktijken zijn het.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_62125866
Die 1e thuiswedstrijd tegen een tegenstander uit pot 1 gaat natuurlijk tegen Milan worden he.. Ronaldinho, Heubach komt eraan!
De Graafschap - KV Mechelen - Tranmere Rovers
pi_62126141
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 13:08 schreef Solstice het volgende:
Heb dat niet meegekregen, vind het niveau van onze speaker over het algemeen sowieso bedroevend.
Krijn was idd beter.
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
pi_62126580
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 12:46 schreef Blawh het volgende:
Die speaker van jullie: 'Daar kunnen we zometeen mooi een biertje op drinken, in Almelo!' ! Dat is dan wel weer een beetje jammer.
Ook niets van meegekregen
Enschede, onze stad! ons domein!
pi_62129193
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 13:36 schreef Moody het volgende:

[..]

Krijn was idd beter.
Jup, popiejopie die d'r nu achter staat. Is niet de eerste keer dat ie goedkoop probeert te scoren.
pi_62130527
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 12:46 schreef Blawh het volgende:
Die speaker van jullie: 'Daar kunnen we zometeen mooi een biertje op drinken, in Almelo!' ! Dat is dan wel weer een beetje jammer.
Ook niks van meegekregen...
Wel heel erg slecht trouwens
pi_62130630
quote:
Ik hoorde het tijdens dit filmpje, bij 5:50.
pi_62130980
De stadion speaker zei:
"Daar kunnen jullie dan zo mooi een biertje op drinken, in de OMLOOP", mocht namelijk tijdens de wedstrijd geen bier worden geschonken. En op de omloop waren de horeca gelegenheden nog een uur na de wedstrijd open.
pi_62131028
Ok, dan heb ik niets gezegd.

Hoeveel groter is het uitvak tegenwoordig trouwens? Uitvak was namelijk in 1,5 - 2 uur uitverkocht, vorig jaar was het pas na 3 of 4 dagen compleet uitverkocht.
pi_62131511
quote:
Op zaterdag 4 oktober 2008 17:47 schreef Blawh het volgende:
Ok, dan heb ik niets gezegd.

Hoeveel groter is het uitvak tegenwoordig trouwens? Uitvak was namelijk in 1,5 - 2 uur uitverkocht, vorig jaar was het pas na 3 of 4 dagen compleet uitverkocht.
1200 kunnen er in geloof ik. Die speaker mag zich wat mij betreft nog steeds bij de opstellingen houden, en heel kort de doelpuntenmaker aankondigen. Zit er niet om er een show van te maken.
pi_62143163
quote:
Van Gaal: "Uitschakeling Rennes schandalig"
05 oktober 2008

Louis van Gaal heeft kritiek geuit op UEFA-baas Michel Platini. Volgens de AZ-trainer, een uitgesproken voorstander van modernisering in het voetbal, is het tijd dat de preses technische hulpmiddelen gaat invoeren bij het voetbal.

Van Gaal haalde de UEFA Cup-wedstrijd tussen FC Twente en Stade Rennes als voorbeeld naar voren. "Dat Rennes door een onterecht afgekeurde goal werd uitgeschakeld door Twente, is schandalig. Dat is geen fair play meer. Maar ja, meneer Platini vindt het zo de charme van de sport. Dan houdt het op, hè? Hij kan het veranderen en heeft zelf gevoetbald. Misschien krijg ik wel een boete van meneer Platini. Nou, ik betaal hem graag", betoogt de oefencoach in De Telegraaf.
  zondag 5 oktober 2008 @ 11:10:20 #130
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62143371
Van Gaal


Straks naar onze vrinden van Utreg, ooow oow wat waren ze de laatste keer kwaad

Hopelijk vandaag weer
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 5 oktober 2008 @ 12:27:57 #131
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_62144611
Pas maar op vandaag
We hebben het luchtalarm op de bunnikside
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 5 oktober 2008 @ 12:29:19 #132
39793 Moody
el moody
pi_62144652
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 10:50 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]


Vergeet Van Gaal voor het gemak dat Rennes 2 rode kaarten had moeten hebben? Schandalig!

Hij mag zijn mening geven en een klein puntje heeft hij ook wel. Het is geen aanval naar Twente toe, wel naar de scheidsrechters. Maar noem het dan niet schandalig dat Twente door is, want dan heb je de wedstrijd niet gezien.
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
  zondag 5 oktober 2008 @ 12:57:22 #133
202094 KingOfPop
50% Nederlands 100% Kansloos
pi_62145246
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:27 schreef paultjuhhh het volgende:
Pas maar op vandaag
We hebben het luchtalarm op de bunnikside
Maak eerst maar eens een goal.
Aanpassen of oprotten ! Wij tegen iedereen !
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 5 oktober 2008 @ 12:59:20 #134
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_62145282
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:57 schreef KingOfPop het volgende:

[..]

Maak eerst maar eens een goal.
Die komt er lekker niet
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 5 oktober 2008 @ 13:33:45 #135
202094 KingOfPop
50% Nederlands 100% Kansloos
pi_62145924
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:59 schreef paultjuhhh het volgende:

[..]

Die komt er lekker niet
Weet ik. BTW, Hersi speelt voor Perez en Huysegems voor Denneboom, hoorde ik net bij EL.
Aanpassen of oprotten ! Wij tegen iedereen !
  zondag 5 oktober 2008 @ 13:37:52 #136
39793 Moody
el moody
pi_62145996
Verstandig van McClaren om Huysegems en Hersi een basisplek te geven. Zo voorkom je gemekker in de selectie.
Ben benieuwd hoe Perez hier mee om zal gaan.
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
  zondag 5 oktober 2008 @ 14:07:51 #137
202094 KingOfPop
50% Nederlands 100% Kansloos
pi_62146544
Perez krijgt gewoon rust hoor, die is niet gepasseerd, de volgende wedstrijd speelt ie gewoon weer.
Aanpassen of oprotten ! Wij tegen iedereen !
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 5 oktober 2008 @ 14:44:04 #138
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_62147336
1-0
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  zondag 5 oktober 2008 @ 14:44:49 #139
64276 9christensen
Grolsch bier is gezond
pi_62147350
nog wel ja
Het is het eindpunt van de trein, bijna geen mens hoeft er te zijn, bijna geen hond gaat zover mee:
[b]Enschede![/b]
pi_62149558
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:57 schreef KingOfPop het volgende:

[..]

Maak eerst maar eens een goal.
3 stuks ook goed?
pi_62149618
Beste tik toch, zonde.
  zondag 5 oktober 2008 @ 16:39:58 #142
39793 Moody
el moody
pi_62149923
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:28 schreef Blawh het volgende:
Beste tik toch, zonde.
Mwah. Utrecht heeft de hele wedstrijd kick and rush gespeeld met veel inzet. 1-0 of 1-1 was logischer geweest. Maar goed, tegen Heracles pakken we de punten wel
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 5 oktober 2008 @ 16:51:26 #143
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_62150271
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:25 schreef DJ_Ryow het volgende:

[..]

3 stuks ook goed?
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 5 oktober 2008 @ 16:52:09 #144
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_62150286
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:39 schreef Moody het volgende:

[..]

Mwah. Utrecht heeft de hele wedstrijd kick and rush gespeeld met veel inzet. 1-0 of 1-1 was logischer geweest. Maar goed, tegen Heracles pakken we de punten wel
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_62150596
Kutzooi
Цой жив
  zondag 5 oktober 2008 @ 18:15:54 #146
39793 Moody
el moody
pi_62152876
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 16:52 schreef paultjuhhh het volgende:

[..]


Oh je ontkent het dus niet
Jaarlijstjes: '08 | '09 | '10 | '11 | '12 |
'13 |
'14
  zondag 5 oktober 2008 @ 18:17:26 #147
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62152913
Verdomme wat een zaad wedstrijd

Ook nog 90 minuten lang nat laten regenen.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_62153147
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 18:17 schreef Dos37 het volgende:
Verdomme wat een zaad wedstrijd

Ook nog 90 minuten lang nat laten regenen.
Weet jij toevallig wat jullie eerste (DOS'19 toch?) heeft gemaakt?
  zondag 5 oktober 2008 @ 18:45:26 #149
67174 Dos37
Come on Twente
pi_62153608
Nee van Dos'37 vriezenveen dus geen idee.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_62155098
quote:
Op zondag 5 oktober 2008 12:27 schreef paultjuhhh het volgende:
Pas maar op vandaag
We hebben het luchtalarm op de bunnikside
Zit die Bunnikside bij je thuis of heb Fok je gewoon in het stadion?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')