Bassie Junior met zn grote voeten en rode neus.quote:Op maandag 29 september 2008 16:50 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Leuk voor dat kind, later op de kleuterschool.
hahaha vreemd gaan met clown Bassie... Ik zie het gesprek al voor me. Die man kan zn vrienden ook niet meer onder ogen komenquote:Op maandag 29 september 2008 17:39 schreef JeroenV het volgende:
Ze had nog een man ook...
Kots dan in plaats dat jij mij uit lachtquote:Op maandag 29 september 2008 11:27 schreef rena het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Ik word al misselijk bij het idee.
Blind van geld ja....quote:Op maandag 29 september 2008 17:35 schreef wolferl het volgende:
Dan moet die vrouw zeker blind zijn.
Je hebt wat tegen mij hequote:Op maandag 29 september 2008 17:45 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Kots dan in plaats dat jij mij uit lacht
Of erg wanhopigquote:Op maandag 29 september 2008 17:35 schreef wolferl het volgende:
Dan moet die vrouw zeker blind zijn.
Bij Coen en Sander he, mooiquote:Op maandag 29 september 2008 19:00 schreef zweefbij het volgende:
Bassie en Adriaan
Bassie en Adriaan
Adriaan is acrobaat
En Sandra zit vol Bassiezaad
( gehoord op de radio )
quote:Op maandag 29 september 2008 19:00 schreef zweefbij het volgende:
Bassie en Adriaan
Bassie en Adriaan
Adriaan is acrobaat
En Sandra zit vol Bassiezaad
( gehoord op de radio )
In dit geval vind ik toch echt Sandra K. de freak in kwestiequote:Op maandag 29 september 2008 19:23 schreef Oblivion het volgende:
Arme vent, hij is al veroordeeld en in vieren gedeeld...
Mij heeft ze een hele toffe pm gestuurtquote:Op maandag 29 september 2008 18:54 schreef rena het volgende:
[..]
Je hebt wat tegen mij he? Het grapje kwam van Canisfire en tegen hem zeg je niks
![]()
![]()
?
![]()
BRONquote:Helaas moet ik u op de hoogte brengen,dat deze Sandra K een bedriegster is die regelmatig in dit soort zaken in verband word gebracht.Helaas was dit keer "nederlands trots" Bassie het slachtoffer.Het gaat hier dus meer om een onbewezen gerucht,waarbij door een onderzoek de feitelijk waarheid boven tafel zal komen.Het is wel dat Bas Van der Toor geen lieverdje is,maar het is onrespectvol om hem zo door het slijk te halen.
Het laaste woord is hier nog niet over gezegd.
"Biediebiediebiediebiediebiedie!quote:Op maandag 29 september 2008 21:17 schreef Canisfire het volgende:
Wat zegt mevrouw Bassie er eigenlijk van ?
quote:Op maandag 29 september 2008 21:28 schreef IQM het volgende:
[..]
"Biediebiediebiediebiediebiedie! [ afbeelding ]"
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |