quote:Op zaterdag 27 september 2008 18:42 schreef Rkatier het volgende:
[..]
Het leek er even op dat ik hem van die beruchte fanlijst had gekregen, maar nu doet dat jochie weer moeilijik. Ik heb je er al over gePM'ed Motorhoofd
quote:rkatier, je snapt het blijkbaar niet, het is een ingewikkelde procedure die zorgvuldig bekeken moet worden. aangezien motorhoofd eerst op dat *** forum heeft aangegeven dat hij lit wilde worden, duurt het een tijdje voor hij eraf word gehaald, een maantje ofzo. want ik moet het zeg maar wel verwerken enzo
http://www.xboxonly.nl/screenshots/1918/Viva_Pinata:_Trouble_in_Paradise/quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die shit is origineel 30030303 X 9420339230quote:Op zaterdag 27 september 2008 20:42 schreef Wessiej het volgende:
Imagevenue en postzegelformaat = sad
Maar voor de rest
Het is viel dit jaar erg mee moet ik zeggen. Tuurlijk heb je nog van die achterlijke puisterige debielen lopen die als een stel honden vechten om een stickervel, maar het viel me vandaag toch wel erg mee. Ook niet zo gek natuurlijk als je ziet hoe klein de hal toch wel was.quote:Op zaterdag 27 september 2008 22:25 schreef emokid het volgende:
Het is en blijft een nerdfestijn vooral met die irritante kinderen van Gamekings.
Heb je nog Gamekings in het echt gezienquote:Op zaterdag 27 september 2008 22:33 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Het is viel dit jaar erg mee moet ik zeggen. Tuurlijk heb je nog van die achterlijke puisterige debielen lopen die als een stel honden vechten om een stickervel, maar het viel me vandaag toch wel erg mee. Ook niet zo gek natuurlijk als je ziet hoe klein de hal toch wel was.
Jan de orakel? Niet gezien.quote:Op zaterdag 27 september 2008 22:48 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Heb je nog Gamekings in het echt gezien![]()
![]()
Jan bijvoorbeeld
nog altijd HET orakel dan hequote:Op zaterdag 27 september 2008 22:54 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Jan de orakel? Niet gezien.
Wel koters die om een handtekening vroegen!!
Bioshock, The Orange Box.quote:Op zaterdag 27 september 2008 23:01 schreef emokid het volgende:
Wat voor geniale games mis ik nog? Mijn xbox heeft mede door fok van januari dit jaar tot juli stof moeten happen en weet niet of ik echt iets mis. Brothers In Arms wordt het niet, Pure haal ik denk ik iets later en SW:FU hoef ik voorlopig ook niet.
quote:Op zaterdag 27 september 2008 20:35 schreef Edwinuss het volgende:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.EPIC sadness
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |