Don't cryquote:Op donderdag 25 september 2008 14:20 schreef Elfy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
* Elfy wordt zo heel treurig
Nee muts! dat ben ik zelfquote:Op donderdag 25 september 2008 14:22 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Waarvan precies? Ik zie een kruisje..
Edit: aha, je wordt treurig van iemand met 273 vrienden op hyves. Ik onthoud me verder maar van enig commentaar. Denk niet dat we het eens met elkaar kunnen worden.
quote:Op donderdag 25 september 2008 14:23 schreef RSie het volgende:
Maar goed, je bent wel heel erg Fok-verantwoord bezig door je afkeer van Hyves kenbaar te maken!
Dusquote:
Dan is het goedquote:
Hoe is 't nou, zo alleen op de wereld? 99% van de vrouwen heeft Hyves, en als je geen drol - compleet afgeschermd van de buitenwereld - was geweest had je dat geweten.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:57 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Daarin ga ik dan weer met je mee. In het bezit zijn van een Hyves pagina impliceert een onzekere persoonlijkheid.
Ah, excuus. Dan las ik verkeerd. Ik heb 7 vrienden minder dan jij dan, haha.. Je bent er zo hoor.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:26 schreef Elfy het volgende:
Nee muts! dat ben ik zelf![]()
Ik word treurig van thumpers uitspraak
Ik heb al lang aangegeven dat ik te kort door de bocht was en dat ik mijn woorden heb teruggenomen.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:30 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hoe is 't nou, zo alleen op de wereld? 99% van de vrouwen heeft Hyves, en als je geen drol - compleet afgeschermd van de buitenwereld - was geweest had je dat geweten.
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:32 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik heb al lang aangegeven dat ik te kort door de bocht was en dat ik mijn woorden heb teruggenomen.
Dat kun jij wel denken, maar ik weet dat het niet zo isquote:Op donderdag 25 september 2008 14:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.
Zijn de meeste WO-studenten dat niet?quote:Op donderdag 25 september 2008 14:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.
Nee hè, we gaan toch niet deze kant woord opquote:Op donderdag 25 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
[..]
Zijn de meeste WO-studenten dat niet?
Übergeile chick? Dat is dus niet wat ik bedoel.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
Maar goed, TS heeft zijn woorden teruggetrokken, ben nu wel weer benieujwd wat ie gaat doen om de volgende keer dat ie een übergeile chick ziet lopen niet weer een 100% kans aan zich te laten voorbijgaan
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:35 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Dat kun jij wel denken, maar ik weet dat het niet zo is. Dat ik bepaalde idealen heb die geen groot draagvlak in de samenleving vinden maakt mij niet direct sociaal gehandicapt. Of versta jij onder sociaal zijn alles doen en denken wat er door anderen van je wordt verwacht
?
Niet?!quote:Op donderdag 25 september 2008 14:38 schreef servus_universitas het volgende:
Übergeile chick? Dat is dus niet wat ik bedoel.
Ik weet dat het niet zo is. Man, ik ken mijn eigen leven toch? Ik weet dat ik erg sociaal ben. Wat jij probeert te doen is mij in een hokje plaatsen omdat je niet tegen andere geluiden kunt. Omdat je een situatie tegen komt die niet is zoals jij het verwacht of graag zou zien.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.
Waar haal je dat nou weer vandaan ?quote:Op donderdag 25 september 2008 14:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.
Uit je eigen fotoboek: Algemene kenmerken des persoonsquote:Op donderdag 25 september 2008 14:44 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik weet dat het niet zo is. Man, ik ken mijn eigen leven toch? Ik weet dat ik erg sociaal ben. Wat jij probeert te doen is mij in een hokje plaatsen omdat je niet tegen andere geluiden kunt. Omdat je een situatie tegen komt die niet is zoals jij het verwacht of graag zou zien.
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:47 schreef Elfy het volgende:
[..]
Waar haal je dat nou weer vandaan ?
Muurbloempjes in de kroeg die denken dat ze zo supercool zijn wanneer hun vrienden ze naar huis moeten dragen.
Oh? Ik zie de relatie eigenlijk niet. Nou ja, het punt introvert kan ik mij nog voorstellen dat je uit een soort onwetendheid met betrekking tot de definitie van dat begrip die relatie legt. Maar feitelijk zegt dat natuurlijk weinig over sociale vaardigheden.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:48 schreef Jajong het volgende:
[..]
Uit je eigen fotoboek: Algemene kenmerken des persoons
Agnost
Denker
Introvert
Conservatief
Moralistisch.
Sociaal dier!
Ik moest er wel om lachen. Zulks een loze post.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:49 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.
Nou, ik begrijp die bekrompenheid gewoon niet. Maar zoals ik al zei zijn het de bekende FOK! clichés over sociale vaardigheden. Maar ze zijn zo vermoeiend, omdat ze behoorlijk hard worden neergezet. Bijna alsof diegene je denkt te hebben doorgrond als een psycholoog in spequote:Op donderdag 25 september 2008 14:54 schreef Elfy het volgende:
[..]
Ik moest er wel om lachen. Zulks een loze post.
Naja niet echt natuurlijk, want hij is totaal, ganz, geheel, niet grappig.
Je vraagt je vast af wat de motivatie was achter zijn post?
Nou!
..
Wehehequote:Op donderdag 25 september 2008 14:59 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nou, ik begrijp die bekrompenheid gewoon niet. Maar zoals ik al zei zijn het de bekende FOK! clichés over sociale vaardigheden. Maar ze zijn zo vermoeiend, omdat ze behoorlijk hard worden neergezet. Bijna alsof diegene je denkt te hebben doorgrond als een psycholoog in spe.
Ik denk dat ik bepaald niet vreemd ben als ik niet zomaar een gesprek aanknoop met een meisje dat ik opeens langs zie lopen. Dus ik begrijp die hele ophef niet eigenlijk.
Wehehe, jij kan niet echt zijn. Goeie gimmick.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:49 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.
Beter dan praten zoals bepaalde anderen typen ...quote:Op donderdag 25 september 2008 15:03 schreef afcajos het volgende:
Eén vraagje TS, praat jij in het echt zoals je typt? Ik hoop het niet voor je
Hah, eens!quote:Op donderdag 25 september 2008 15:36 schreef Deliah het volgende:
[..]
Beter dan praten zoals bepaalde anderen typen ...
Is dit niet de ultieme schoonheid van de klassieke poeet? Weltschmerzen? Onbereikbare liefdes die altijd mooi zijn en blijven, maar niet tastbaar zijn. Beter: doordát ze niet tastbaar zijn.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:45 schreef servus_universitas het volgende:
Ik ben niet heel snel onder de indruk van vrouwelijk schoon. Het laat mij doorgaans koud. Maar heel af en toe spot je een exemplaar dat op een magische wijze daadwerkelijk iets bij je los maakt. Dat kan haar schoonheid zijn, maar ook iets geheel anders.
Maar wat is het dan toch frustrerend wanneer je met vrijwel 100% zekerheid kunt zeggen dat de kans 0 is dat je haar ooit weer ziet.
Egt he.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:47 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ik niet als een mannelijke neanderthaler begin te kwijlen iedere keer wanneer ik ook maar een schim zie van een vrouw? Dat deed ik misschien als puber, maar dan is het logisch.
1) nee, uiterlijk is ook voor deze gevoelens belangrijk (ja écht!)quote:
Ben het geheel met je eens wat weer grappig is als je daadwerkelijk fuifduif bent. Een 'voorwerp van schoonheid'.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:45 schreef servus_universitas het volgende:
Ik ben niet heel snel onder de indruk van vrouwelijk schoon. Het laat mij doorgaans koud. Maar heel af en toe spot je een exemplaar dat op een magische wijze daadwerkelijk iets bij je los maakt. Dat kan haar schoonheid zijn, maar ook iets geheel anders.
Maar wat is het dan toch frustrerend wanneer je met vrijwel 100% zekerheid kunt zeggen dat de kans 0 is dat je haar ooit weer ziet.
Ik was hetquote:Op donderdag 25 september 2008 15:59 schreef Asskicker14 het volgende:
Wat toevallig dat dit topic net nu geopend is.
Op de trein van school naar huis vanmiddag heb ik een heel lief mooi meisje gezien (), ze zat met haar laptop aan het spelen en at daarna niet geheel charmant een boterham.
Maar als ik een ideaalbeeld van mijn droomvrouw heb, zij was het!
Weetje dat niet? Then you better axk somebody!quote:Op donderdag 25 september 2008 14:03 schreef Sapstengel het volgende:
Met iemand nummer vragen is imo ook niks mis. Maar wtf moet je met iemands hyves.
Ja, ik begrijp om eerlijk te zijn echt niet die erg overdreven reacties. In real life onder elkaar heb je dit soort situaties ook wel eens hoor, waar je dan over praat. Zal wel het sfeertje in klaagbaak zijn dan.quote:Op donderdag 25 september 2008 16:43 schreef Florian_ het volgende:
Vaak dat veel mensen zo negatief reageren op dit topic
Iedereen heeft toch wel eens zo'n moment dat je van een iemand denkt van "wow, die is leuk", en waarvan je dan daarna denkt "bwoh, die zie ik toch nooit meer terug". Ik heb dat meerdere keren gehad, bijvoorbeeld op het station of in de stad.
quote:Op donderdag 25 september 2008 17:23 schreef Beauregard het volgende:
TS is een contactgestoorde WO'er. Hij verdient een tagje 'autist'.
Jij ook al? Wat is er met deze Fuifduif? Ik zal eens wat van die user gaan lezen. Ben wel erg benieuwd dan.quote:Op donderdag 25 september 2008 16:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Godverdomme, deze user ruikt naar Fuifduif!
Godsamme.......jankbal.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:49 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.
quote:Op donderdag 25 september 2008 22:52 schreef vannelle het volgende:
[..]
Dat jij het niet snapt wil niet zeggen dat het raar is.
Nee, ik begrijp dergelijke reacties niet nee. Jij hebt nooit zoiets als goh wat ik nu zie is schoon en nee niet gelijk aan sex denken. Gewoon schoonheid ... bijvoorbeeld Liv Ullmann uit skammen, je zou haast een foto aan de muur hangen zodat je er elke dag naar zou kunnen kijken. Dat gevoel zal de TS ook wel hebben ... maar goed hij kan slecht met een fototoestel voor haar gaan staan en zeggen smile. Dus hij ziet de schoonheid nooit meer.quote:Op donderdag 25 september 2008 22:52 schreef vannelle het volgende:
Degene die vindt dat lekkere wijven apart zijn, zeker als je ze in het wild spot en daar een topic over opent....pathetic
oh jawel hoor, die momenten heb ik ook wel eens. Soms treft schoonheid je gewoon, ik snap dat wel.quote:Op donderdag 25 september 2008 23:00 schreef LosingMyWay het volgende:
[..]
[..]
Nee, ik begrijp dergelijke reacties niet nee. Jij hebt nooit zoiets als goh wat ik nu zie is schoon en nee niet gelijk aan sex denken. Gewoon schoonheid ... bijvoorbeeld Liv Ullmann uit skammen, je zou haast een foto aan de muur hangen zodat je er elke dag naar zou kunnen kijken. Dat gevoel zal de TS ook wel hebben ... maar goed hij kan slecht met een fototoestel voor haar gaan staan en zeggen smile. Dus hij ziet de schoonheid nooit meer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |