ooh okay, beetje jammerquote:Op donderdag 25 september 2008 19:29 schreef borisz het volgende:
[..]
Het is altijd in handen geweest van Saai. Helaas hebben ze er een advertentiewervings site van gemaakt.
Ik wel. Ik ken nl. genoeg meiden van die leeftijd en die kunnen er echt zo uitzien en zo klinken.quote:Op donderdag 25 september 2008 19:42 schreef -Hans- het volgende:
[..]
ooh okay, beetje jammer![]()
Zag toevallig net de clip van Sweet About Me, maar die chick is echt geen 16/17 jaar. No f*cking way. Ik geloof er echt niets van.
Eliza
Haar nieuwe single is ook uit, las ik. "Save The Lies" heet het. Toepasselijk, als jij gelijk hebt, Hans.quote:Op donderdag 25 september 2008 19:42 schreef -Hans- het volgende:
[..]
ooh okay, beetje jammer![]()
Zag toevallig net de clip van Sweet About Me, maar die chick is echt geen 16/17 jaar. No f*cking way. Ik geloof er echt niets van.
Eliza
uuhhm okay.. dan zal het wel zo zijn.quote:Op donderdag 25 september 2008 19:46 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Ik wel. Ik ken nl. genoeg meiden van die leeftijd en die kunnen er echt zo uitzien en zo klinken.
PP&P
dan is danny weer bezig of de template server is aan het kwakkelenquote:Op donderdag 25 september 2008 19:55 schreef -Hans- het volgende:In This City
![]()
damn, Fok loopt irritant te doen met de stylesheets die niet goed doorkomen...
Draai hier zelf op Foksilver maar ik lees in bug dat een aantal andere mensen er ook last van hebben. Hopen dat Danny het snel weet te fixenquote:Op donderdag 25 september 2008 19:56 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
dan is danny weer bezig of de template server is aan het kwakkelen
hier doet de bagger layout het nog prima
Hij zal hem erook zelf ingestopt hebbenquote:Op donderdag 25 september 2008 19:58 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Draai hier zelf op Foksilver maar ik lees in bug dat een aantal andere mensen er ook last van hebben. Hopen dat Danny het snel weet te fixen
Daar moest ik ook 't meest om lachenquote:Op donderdag 25 september 2008 20:15 schreef Rojan_UK het volgende:
[..]
Vooral die Uncle Sam Michiel vind ik erg sterk.
Als dat wit bier isquote:Op donderdag 25 september 2008 20:31 schreef Againzender het volgende:
Damn, wat krijg ik zin in een liter Weizen
Schijnbaar nieuw op de playlist want Domien draaide die uitvoering gisteren ook. Origineel is geniaal.quote:Op donderdag 25 september 2008 20:13 schreef Sersjee het volgende:
Oh, voor ik vertrek wil ik even melden dat deze uitvoering van Infinity apeballen zuigt t.o.v. het origineel.
Id Duits, heeft wel wat weg van witbier, en destijds in Mulheim in grote hoeveelheden gedronkenquote:
Heb je toevallig youtube linkje? Kan hem niet zo makkelijk vindenquote:Op donderdag 25 september 2008 20:43 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Schijnbaar nieuw op de playlist want Domien draaide die uitvoering gisteren ook. Origineel is geniaal.
Duits bier vind ik zoieso beter weg te drinkenquote:Op donderdag 25 september 2008 20:47 schreef Againzender het volgende:
[..]
Id Duits, heeft wel wat weg van witbier, en destijds in Mulheim in grote hoeveelheden gedronken
Overigens krijg ik daar minder koppijn van dan Belgisch/Nederlands witbier en Anouk
O ja, hup Ajax
Tuurlijk!quote:Op donderdag 25 september 2008 20:50 schreef Brennel het volgende:
[..]
Heb je toevallig youtube linkje? Kan hem niet zo makkelijk vinden
Van wie is het orgineel ?quote:Op donderdag 25 september 2008 20:43 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Schijnbaar nieuw op de playlist want Domien draaide die uitvoering gisteren ook. Origineel is geniaal.
Tijd voor de bokkiesquote:Op donderdag 25 september 2008 20:31 schreef Againzender het volgende:
Damn, wat krijg ik zin in een liter Weizen
Guru Josh blijft geweldig hoor, weet niet waarom, maar als dat nummer begint heb ik kippenvel op over een groot deel van m'n lichaamquote:
quote:
Doe de 3dequote:Op donderdag 25 september 2008 20:58 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
![]()
Staan achter met 1-0 bij Hollandia..![]()
Zit met 5 requests in m'n hoofd en kan niet kiezen..
Around the world is vandaag al eerder gedraaid, dacht dat jij daar achter zatquote:Op donderdag 25 september 2008 20:59 schreef borisz het volgende:
Ikke heb Straight 'Til Sunrise - Barry Adamson gerequest.
Ik wilde voor AZ nog around the world aanvragen, maar dat komt de volgende keer wel
Net 3x de Youtube video bekeken maar het is de eenvoud en zo onwijs pakkend. De instrumental break en dan daarna het saxofoon gedeelte is zo gaaf. Eind is trouwens ook zo heerlijk spacy. De plaat is i.t.t. de 2008 versie vanaf het begin direct zo pakkend en het kan mij in elk geval niet loslaten.quote:Op donderdag 25 september 2008 20:54 schreef Againzender het volgende:
Guru Josh blijft geweldig hoor, weet niet waarom, maar als dat nummer begint heb ik kippenvel op over een groot deel van m'n lichaam
Das niet best inderdaad... van Loo staat geloof ik weer op het doel. Verwacht dat Groningen de 2e helft orde op zaken stelt.quote:Op donderdag 25 september 2008 20:58 schreef DiedjeeJ het volgende:
[..]
![]()
Staan achter met 1-0 bij Hollandia..![]()
Zit met 5 requests in m'n hoofd en kan niet kiezen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |