Nou, bij deze. Ik ben blijkbaar een ander merk neuroot dan jullie, want ik vind benzine ontzettend vies ruiken. Zelfs zo vies dat ik me er aan stoor als mn vriend bij het tanken het portier openlaat, en dwars door de auto heen ga hangen om het dicht te trekken. En vervolgens door het raampje heen ga gebaren en mimen wat ik wil hebben ("THEE... TWEEE *twee vingers opsteekt* SUI-KER *gebaar maakt van klontjes in kopje gooien en dan roeren en er heftig bij knikken*"). Want het stinkt zo om het raampje open te doenquote:Op zondag 21 september 2008 14:08 schreef IHVK het volgende:
Naar mijn ervaring vindt de meerderheid van de mensen benzine heerlijk ruiken.
Ben eigenlijk nog nooit iemand tegengekomen die zei dat benzine niet lekker rook.
geslacht: Vrouwquote:Op zondag 21 september 2008 16:48 schreef Duvel86 het volgende:
- als het koud is, lekker in bed gaan liggen met dikke dekens tot over je hoofd, jezelf helemaal inpakken
- dwangmatig baardharen uittrekken, haartje voor haartje
- dingen rond laten draaien op mn vinger zoals basketballers dat doen zoals kussens, dienbladen, boeken
Sommige vrouwen hebben ook baardgroeiquote:
Ik vind het dan wel weer vervelend om te lang in bed te blijven liggen. Er zijn zo veel (leuke) dingen te doen, waarom zou ik dan tot half 2 liggen slapen? Dan voel ik me inderdaad ook nutteloos en lamlendig. Maar als ik gewoon op tijd op moet, geniet ik er echt van om dat met rust te doen. Heb er een rothekel aan om in een kwartier te moeten douchen, aankleden en ontbijtenquote:Op zondag 21 september 2008 16:44 schreef Isegrim het volgende:
Dat vind ik echt zonde van mijn tijd, dat uren doen over opstaan. Dan voel ik me de hele dag lamlendig en heb ik spijt omdat ik het zo zonde vind. Ik vind het juist heerlijk om op zondag op tijd op te staan en op de fiets te stappen als de hele stad nog in rust is.
quote:Op zondag 21 september 2008 14:47 schreef Nembrionic het volgende:
Ohja, 's nachts een stuk lopen(ook met muziek natuurlijk).
En dat vind ik dan weer herkenbaarquote:Op zondag 21 september 2008 19:36 schreef zoalshetis het volgende:
het fijnste om te doen vind ik nadenken over wat ik wil gaan doen.
Een hele dag nadenken wat te doen en ondertussen slechts 2 dingen gedaan hebben op een zondag en dan ook nog dat de dag best okey wasquote:Op zondag 21 september 2008 19:36 schreef zoalshetis het volgende:
het fijnste om te doen vind ik nadenken over wat ik wil gaan doen.
Dat lijkt me heel normaal, dat doet half Nederland.quote:Op zondag 21 september 2008 22:03 schreef Urquhart het volgende:
Ook kan ik erg genieten van een lekker bakkie koffie 's avonds na een drukke dag, met je voeten op de bank voor de tv
Klopt, maar de ene keer is het meer routine, en de andere keer is het juist weer een geniet-momentje.quote:Op zondag 21 september 2008 22:03 schreef Dr.Crane het volgende:
[..]
Dat lijkt me heel normaal, dat doet half Nederland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |