Ik zwem eigenlijk nooit meer in Nederland voor de lol in het zwembad. Vind het leuker om de zee/rivier in te duiken met vakantiequote:Op zondag 21 september 2008 15:14 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik blijf lekker in het Aquadrome, de Wilder heb ik mijn babyzwemmen gehad, en later eens uit nood een wedstrijd. Wat een kutbad vind ik dat
+2 slecht voetballende ploegen.. Maar t lag idd aan de scheidsquote:
Ik zwem ook bijna nooit voor de lol. Ik zwem alleen wel 4 keer in de weekquote:Op zondag 21 september 2008 15:15 schreef Bob-B het volgende:
[..]
Ik zwem eigenlijk nooit meer in Nederland voor de lol in het zwembad. Vind het leuker om de zee/rivier in te duiken met vakantie
EZC ken ik wel, jullie waren meestal wel goed, volgens mij. Maar het kan ook dat ik gewoon slecht was. (vooral in mijn laatste jaren):)quote:Op zondag 21 september 2008 15:24 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
EZC, fosho!
Weet niet hoelang je al gestopt bent? Maar eerst waren we ZCE en Thialf, en deze zijn dus samengegaan tot EZC, in 2000, als ik me niet vergis.
is daar nou nog een beetje competitie mee, of moet je met wedstrijden veel buiten de regio spelen?quote:Op zondag 21 september 2008 15:35 schreef Fems het volgende:
[..]
EZC ken ik wel, jullie waren meestal wel goed, volgens mij. Maar het kan ook dat ik gewoon slecht was. (vooral in mijn laatste jaren):)
Dit is mijn 4e seizoen dat ik basketbal, dus ik ben in 2005 gestopt met zwemmen!
Bij welke club zat jij dan?quote:Op zondag 21 september 2008 15:35 schreef Fems het volgende:
[..]
EZC ken ik wel, jullie waren meestal wel goed, volgens mij. Maar het kan ook dat ik gewoon slecht was. (vooral in mijn laatste jaren):)
Dit is mijn 4e seizoen dat ik basketbal, dus ik ben in 2005 gestopt met zwemmen!
Edit: Nothing said, was niet voor mij bedoeldquote:Op zondag 21 september 2008 15:41 schreef Bob-B het volgende:
[..]
is daar nou nog een beetje competitie mee, of moet je met wedstrijden veel buiten de regio spelen?
Vorig jaar zijn we kampioen geworden van onze competitie. Toen speelden we kern. Omdat we daar alles makkelijk wonnen zouden we rayon gaan spelen (Dat is in voetbaltermen 2e divisie). Tegen de beste teams van het oosten, laat maar zeggen. Aangezien ze voor onze leeftijdsklasse geen competitie hadden op dat niveau, spelen we nu in de competitie van nijmegen. Hopelijk hebben we daar een beetje tegenstand!quote:Op zondag 21 september 2008 15:41 schreef Bob-B het volgende:
[..]
is daar nou nog een beetje competitie mee, of moet je met wedstrijden veel buiten de regio spelen?
Ik zwom bij zv scholtenhagen. De haaksbergse zwemploeg!quote:Op zondag 21 september 2008 15:43 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Bij welke club zat jij dan?
Wij zitten momenteel in de B-competitie, als ik me niet vergis is dat provinciaal niveau.
Met een beetje geluk promoveren we dit jaar naar de A-Competitie en mogen we landelijk zwemmen!
Als je zo oud bent?!quote:Op zondag 21 september 2008 15:57 schreef Fems het volgende:
1191 , 't kan best dat ik eens tegen je gezwommen heb dus!
Wat heb je daar voor gedaanquote:Op zondag 21 september 2008 15:59 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Als je zo oud bent?!Nee, vast niet
![]()
--
Hoor net dat ik medewerker van de maand ben op werk!
quote:Op zondag 21 september 2008 15:59 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Als je zo oud bent?!Nee, vast niet
![]()
--
Hoor net dat ik medewerker van de maand ben op werk!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |